Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
canvra888
Posts: 9172
Joined: 09/07/2021 15:03

#25226 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by canvra888 »

Altsa wrote: 21/11/2024 21:39
Plavo-bijeli wrote: 21/11/2024 21:35
canvra888 wrote: 21/11/2024 21:33

Pa koji igrači konkretno hajde? Sve ispodprosječni igrači od kojih više doprinosa imaju umorni starteri.
:lol:
Ovi komentari kao vamo za Barbareza...pa sto mu ne igraju drugi igrači..koji..pa imaa...pa ko? I tu se ušute :run:
Dobro nisi opet napravio poredenje sa zeljom. Campara moze igrati. Hoces jos nekog da ti nabrojim ili ces ti mozda nekog sa grbavice spomenuti. Ilic moze igrati. Hoces jos nekog.
Kakav Čampara, diže dribling na prvom presingu na pola, daj se uozbilji
cable_stayed_bridge
Posts: 625
Joined: 03/09/2018 17:46

#25227 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by cable_stayed_bridge »

Onaj Bozic i Smith bas opasni igraci
User avatar
Altsa
Posts: 9223
Joined: 19/03/2004 18:31

#25228 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Altsa »

16 njihovih trica a nasih 7.
nauticamid
Posts: 1379
Joined: 14/05/2023 13:35

#25229 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by nauticamid »

NediM17 wrote: 21/11/2024 21:41 Mi ne mozemo slobodna pogodit, oni frljaju tricu. :evil:
I hajd ti onda pobijedi.

Svaka nam je takva. Protivniku sve ulazi, a ti mrtve zicere fulas, jedno desetak.
Da ih pola pogodis, pobijedio bi bez problema.

I svaki put tako.

Bolje ne gledati.
NediM17
Posts: 26438
Joined: 05/11/2009 11:49

#25230 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by NediM17 »

Jesu li Rama i Dreznica u BiH? :bih:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#25231 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by kakavdanakneiskustvu »

Slo Burner wrote: 21/11/2024 21:41 Ali bi Musa trebao
i hezonja
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#25232 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by kuglanje_ze »

Kad bi znali izvoditi slobodna bacanja bili bi prvaci svijeta.
User avatar
Altsa
Posts: 9223
Joined: 19/03/2004 18:31

#25233 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Altsa »

canvra888 wrote: 21/11/2024 21:42
Altsa wrote: 21/11/2024 21:39
Plavo-bijeli wrote: 21/11/2024 21:35 :lol:
Ovi komentari kao vamo za Barbareza...pa sto mu ne igraju drugi igrači..koji..pa imaa...pa ko? I tu se ušute :run:
Dobro nisi opet napravio poredenje sa zeljom. Campara moze igrati. Hoces jos nekog da ti nabrojim ili ces ti mozda nekog sa grbavice spomenuti. Ilic moze igrati. Hoces jos nekog.
Kakav Čampara, diže dribling na prvom presingu na pola, daj se uozbilji
Haj ne lupaj. Poveo ga je i moze igrati protiv ekipe kao sto su hrvati.
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#25234 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by jazzer »

Pa jebali majku svoju sretnu, pa ovo je nevjerojatno. Pa kako god je izbace ona udje.
User avatar
mirota
Posts: 4673
Joined: 11/01/2018 11:42

#25235 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by mirota »

jazzer wrote: 21/11/2024 21:48 Pa jebali majku svoju sretnu, pa ovo je nevjerojatno. Pa kako god je izbace ona udje.
Isto kao Talijani protiv Srbije, da bace smederevac sporet usao bi
NediM17
Posts: 26438
Joined: 05/11/2009 11:49

#25236 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by NediM17 »

17 trica nam uvaljali. :-)
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#25237 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by emmir1 »

Ljudi ne znaju sastavit napad.

Svaki put na isteku napada bace loptu, ona udje
nauticamid
Posts: 1379
Joined: 14/05/2023 13:35

#25238 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by nauticamid »

NediM17 wrote: 21/11/2024 21:49 17 trica nam uvaljali. :-)
Mislim vise.
User avatar
Logovan
Posts: 102730
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#25239 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Logovan »

nauticamid wrote: 21/11/2024 21:38
Logovan wrote: 21/11/2024 21:36
nauticamid wrote: 21/11/2024 21:32 To bi bilo to...Hrvati losi, mi jos losiji... naravno da cemo ispasti kao i obicno.

Ovo je vise postalo mucno gledati. Treba cuvati zdravlje.
Nije ovo jos gotovo.
Ma jasta je. Nasi su strahota nestabilni. Mogu misliti kako je njima kad je meni ovako. Stvarno je postalo mucno gledati sve nase reprezentacije.
Evo sad je gotovo, jebi ga :-) :-)
NediM17
Posts: 26438
Joined: 05/11/2009 11:49

#25240 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by NediM17 »

A tek sta smo mi trica promasili.
User avatar
Logovan
Posts: 102730
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#25241 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Logovan »

NediM17 wrote: 21/11/2024 21:52 A tek sta smo mi trica promasili.
Sutali malo manje nego oni, oni pogodili za 10 više.
betametazon
Posts: 1965
Joined: 22/06/2011 23:56

#25242 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by betametazon »

NediM17 wrote: 21/11/2024 21:41 Mi ne mozemo slobodna pogodit, oni frljaju tricu. :evil:
Ni trice, ja mislim 6% nam je sut, ako i toliko
User avatar
canvra888
Posts: 9172
Joined: 09/07/2021 15:03

#25243 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by canvra888 »

Altsa wrote: 21/11/2024 21:48
canvra888 wrote: 21/11/2024 21:42
Altsa wrote: 21/11/2024 21:39
Dobro nisi opet napravio poredenje sa zeljom. Campara moze igrati. Hoces jos nekog da ti nabrojim ili ces ti mozda nekog sa grbavice spomenuti. Ilic moze igrati. Hoces jos nekog.
Kakav Čampara, diže dribling na prvom presingu na pola, daj se uozbilji
Haj ne lupaj. Poveo ga je i moze igrati protiv ekipe kao sto su hrvati.
Jesi l' ti gledao uopće Sanija u seniorskoj reprezentaciji?
User avatar
Logovan
Posts: 102730
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#25244 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Logovan »

I za kraj trica :shock: :shock: :shock: :shock:

Komplet utakmicu ih ide trica. Nevjerovatno.
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#25245 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by jazzer »

Nenadjebivo, i u zadnjoj sekundi trica.
made_in_sarajevo
Posts: 6954
Joined: 06/05/2013 23:05

#25246 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by made_in_sarajevo »

Ovaj smith da je onako baci sa kosa na kosa usla bi. Mi ko da kamenje sa trice bacamo
NediM17
Posts: 26438
Joined: 05/11/2009 11:49

#25247 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by NediM17 »

Puuu jebem ti, i ova zadnja udje, 18 komada.
NediM17
Posts: 26438
Joined: 05/11/2009 11:49

#25248 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by NediM17 »

Trinaest razlike na kraju, stici cemo u revansu al' u qrcu.
swanfilter
Posts: 10811
Joined: 06/06/2008 18:52

#25249 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by swanfilter »

Kakav glup poraz. Moglo se ih u sred ZG smiriti na +5.

Vako kopaj iducu i -13 ...
elk
Posts: 3148
Joined: 14/08/2006 12:03

#25250 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by elk »

Jebeite,kakav proser hrvata :roll: sutaju trice ko drazen, perasobic i komazec.
Mozemo stici u nedjelju. I dalje vjerujem.
Post Reply