Nista ispod dva nula motora. Znaci Toyota
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Rockefeller
- Posts: 8701
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#35527 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
tako razmišljam. samo ulje mijenjati jednom u dvije godine.... toyota je toyota.Rockefeller wrote: ↑19/11/2024 00:11Nista ispod dva nula motora. Znaci Toyota![]()
ima baš izbor. yaris cross, corolla cross, C-HR... sve hibridi.
- B6Redhell
- Posts: 7814
- Joined: 25/12/2010 04:56
#35528 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
- B6Redhell
- Posts: 7814
- Joined: 25/12/2010 04:56
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#35532 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
sviđa mi se C-HR hybrid
samo ide preko 60 hiljada km
samo ide preko 60 hiljada km
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#35533 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
zamisli dobijete markicu svaki put kad kuća napiše oko čega se dvoumi

- Rockefeller
- Posts: 8701
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#35534 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
dr.mr kuca
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#35537 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
haj nek' neko pogura sa deset hiljada 
šalimo se.
šalimo se.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- sime_cipol
- Posts: 23397
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#35540 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dok mi je obixni Arteon dobar, ovaj SB je uzasan. Uživo jos gore izgleda. Nezgrapan auto.
Ne bih nijedno od ovoga, trazi dalje
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#35541 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nezgrpan? ovaj arteon je bombonicasime_cipol wrote: ↑19/11/2024 00:45Dok mi je obixni Arteon dobar, ovaj SB je uzasan. Uživo jos gore izgleda. Nezgrapan auto.
Ne bih nijedno od ovoga, trazi dalje![]()
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#35542 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
niti jedno. traži nešto drugo
ovaj arteon baš sumnjiv. prodati arteona nakon 20 hiljada!
ovaj arteon baš sumnjiv. prodati arteona nakon 20 hiljada!
-
trolejbus1921
- Posts: 224
- Joined: 07/01/2019 21:56
#35543 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pozdrav ima li neko iskustvo sa benzom cls 2008 godiste,320dci motor,bez vazdusnog vjesanja?
- B6Redhell
- Posts: 7814
- Joined: 25/12/2010 04:56
#35544 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Aerton aviJon. Ako cemo o nezgrpanosti, meni mazda nazgrapanaQuaresma wrote: ↑19/11/2024 00:52nezgrpan? ovaj arteon je bombonicasime_cipol wrote: ↑19/11/2024 00:45Dok mi je obixni Arteon dobar, ovaj SB je uzasan. Uživo jos gore izgleda. Nezgrapan auto.
Ne bih nijedno od ovoga, trazi dalje![]()
@Rockefeller pazari ti to. Taman za tebe
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
#35546 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Arteon mladji, ima bolji mjenjač, bolja sjedišta, svježiji enterijer. Što se tiče kvaliteta i Mazda 6 je vrhunski automobil, ali se već primijete godine. Arteon SB je nezgrapan... Volvo V60 T5, ako nije mali?Rockefeller wrote: ↑18/11/2024 19:25 Nista od 40k€ za auto. Maks je neka ova cifra.
Mazda 6:
https://link.mobile.de/h5qxZMWXd17Viet9A
Arteon SB
https://link.mobile.de/JJDzzWu8UuFuFLdK8
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
#35547 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
samo Gilyyyyyyyyyy....Kina majka
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#35548 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma geely ili lada,....samo istok.
- sime_cipol
- Posts: 23397
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#35549 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
@konektovan
Ako ja @Rockefelleru moram traziti godinu/dvije stariji Stelvio za 30k €, jebi ga onda
Ako ja @Rockefelleru moram traziti godinu/dvije stariji Stelvio za 30k €, jebi ga onda
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#35550 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma njemu su ovdje muzara, amar isprali mozak...s mazdom, nazalost, jos jedan izgubljen vozac..europejskih vozilica.sime_cipol wrote: ↑19/11/2024 07:31 @konektovan
Ako ja @Rockefelleru moram traziti godinu/dvije stariji Stelvio za 30k €, jebi ga onda![]()
