Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
preludezalude
- Posts: 7006
- Joined: 07/03/2012 00:09
#35476 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Najsmjesniji su mi ovi oglasi sa prekrizenom cijenom od npr 46000 pa ispod nova cijena od npr 41000. To on budala pa i bez pitanja i cjenkanja spusta cijenu za 5000.
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#35477 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dalmi iz Ljubuškog ima takvih 20 oglasa trenutno. Neka su bila spuštena i 7-9 hiljada kad sam gledao, i to na ove osrednje skupe cijene.preludezalude wrote: ↑17/11/2024 12:40 Najsmjesniji su mi ovi oglasi sa prekrizenom cijenom od npr 46000 pa ispod nova cijena od npr 41000. To on budala pa i bez pitanja i cjenkanja spusta cijenu za 5000.
-
NediM17
- Posts: 26438
- Joined: 05/11/2009 11:49
#35478 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Psihologija.
-
deda_jr
- Posts: 273
- Joined: 10/11/2011 13:32
#35479 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dobar dan narode...
Da stavim i ovdje.
Išao bih pogledati neki autić u Bugojno, pa me interesuje preporuka za nekog mehaničara da odvezem da pogleda... Neki pouzdan mehaničar u Bugojnu?
Hvala!
Da stavim i ovdje.
Išao bih pogledati neki autić u Bugojno, pa me interesuje preporuka za nekog mehaničara da odvezem da pogleda... Neki pouzdan mehaničar u Bugojnu?
Hvala!
- Rockefeller
- Posts: 8700
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#35480 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nista od 40k€ za auto. Maks je neka ova cifra.
Mazda 6:
https://link.mobile.de/h5qxZMWXd17Viet9A
Arteon SB
https://link.mobile.de/JJDzzWu8UuFuFLdK8
Mazda 6:
https://link.mobile.de/h5qxZMWXd17Viet9A
Arteon SB
https://link.mobile.de/JJDzzWu8UuFuFLdK8
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#35481 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
znas mene, ja cu rec 6 umjesto passata 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#35482 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Mazda 100%Rockefeller wrote: ↑18/11/2024 19:25 Nista od 40k€ za auto. Maks je neka ova cifra.
Mazda 6:
https://link.mobile.de/h5qxZMWXd17Viet9A
Arteon SB
https://link.mobile.de/JJDzzWu8UuFuFLdK8
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#35483 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Za taj iznos ni jedno ni drugo, rekao sam ti cifru za to prvo.Rockefeller wrote: ↑18/11/2024 19:25 Nista od 40k€ za auto. Maks je neka ova cifra.
Mazda 6:
https://link.mobile.de/h5qxZMWXd17Viet9A
Arteon SB
https://link.mobile.de/JJDzzWu8UuFuFLdK8
- sime_cipol
- Posts: 23391
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#35484 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nece link, baca me na app
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#35485 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja bih Arteona. Noviji, svježiji dizajn unutrašnjosti. Svježije izgleda i eksterijer, jer i jeste 5 godina noviji dizajn. Meni lično i ljepši, mada je to subjektivno. A i imaš i kupeovska frameless vrataRockefeller wrote: ↑18/11/2024 19:25 Nista od 40k€ za auto. Maks je neka ova cifra.
Mazda 6:
https://link.mobile.de/h5qxZMWXd17Viet9A
Arteon SB
https://link.mobile.de/JJDzzWu8UuFuFLdK8
Mada ni šestica nije loš izbor, posebno sa ovim motorom.
- Rockefeller
- Posts: 8700
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#35486 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma totalno sam neodlucan osim da znam da hocu kombija.
-
kuli1961
- Posts: 3546
- Joined: 06/08/2014 09:47
- Location: Banja Luka
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#35488 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kad otvori link, u opcijama reci da otvori desktop site
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#35489 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- sime_cipol
- Posts: 23391
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#35490 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#35491 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
To je mobile.de, oni preusmjeravaju kad skontaju da na mobitelu otvaraš. Svaki mobilni browser ima opciju show desktop site, open as desktop, ili slično. Ja koristim Firefox i tako otvaram. Mislim da čak i Safari na iPhone ima tu opciju..
- Rockefeller
- Posts: 8700
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#35492 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Arteon
Mazda 6
Mazda 6
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#35493 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
kakva smekerska unutrasnjost u 6, za gospode
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79540
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#35494 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
šmekerska? 
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#35495 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
novi c3?
prejeftin. sumnjivo
prejeftin. sumnjivo
Last edited by House on 18/11/2024 23:17, edited 1 time in total.
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#35496 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja fakat ne znam sta se ovdje ima razmisljati...i kako 6icu ubaci s arteonom u koNbinaciju?!
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#35499 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
upravo to. djevojka mijenja ignisa za nešto bolje.konektovan wrote: ↑18/11/2024 23:19Ti pera lozac...haj malo prosetaj.![]()
Imas na Alipasinu u berlijeti, sivi, malo baci pogled. Za zenske vozace, odlican.![]()
- Rockefeller
- Posts: 8700
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#35500 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Izgledom me Arteon lozi al‘ Mazda kvalitetom, ehet.konektovan wrote: ↑18/11/2024 23:17Ja fakat ne znam sta se ovdje ima razmisljati...i kako 6icu ubaci s arteonom u koNbinaciju?!![]()
