Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
nauticamid
- Posts: 1379
- Joined: 14/05/2023 13:35
#35451 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Tesko da ce dobiti neku bas dobru ponudu u odnosu na ove jer na ovih 20000 ima samo cca 2500 kamate. To nisu velike pare na pozajmljenu sumu.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#35452 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
za 20 hiljada tesko da ista pristojno ima trenutno, ponuda = 0
- Optimist
- Posts: 15518
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#35453 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Koji god prag da postavis, uvijek ima bolje i skuplje.Evolution_IV wrote: ↑16/11/2024 17:15 za 20 hiljada tesko da ista pristojno ima trenutno, ponuda = 0
-
nauticamid
- Posts: 1379
- Joined: 14/05/2023 13:35
#35454 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I to je tacno.Evolution_IV wrote: ↑16/11/2024 17:15 za 20 hiljada tesko da ista pristojno ima trenutno, ponuda = 0
-
Casas
- Posts: 143
- Joined: 08/08/2012 22:19
#35455 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ima, evo ova crvena astra sedan od neki dan 14 hiljada 2018o godiste malo presla, 1.4 turbo benzinski motor koji pri tome ima dobre performanse i dobro se pokazao.Evolution_IV wrote: ↑16/11/2024 17:15 za 20 hiljada tesko da ista pristojno ima trenutno, ponuda = 0
Takodjer imas na piku i Astru K isto 1.4 turbo benzin 2015 godiste oko 16 hiljada cijena.
Takodjer i dizelske verzije od 1.6 CDTI astre k od 2015 do 2020e godine se krecu izmedju 15 i 20 hiljada.
Mnogi navode da je ovaj 1.6 cdti motor problematican zbog lanca ali kada se sredi lanac motor je odlican. Preporucujem verziju od 100 kW.
Takodjer i Insignije od 2014e godine do 2017e se mogu naci u ovom cijenovnom rangu.
- canvra888
- Posts: 9171
- Joined: 09/07/2021 15:03
#35456 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Korektni svi prijedlozi 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35457 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma ko jos kupuje opele 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#35458 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ja ga ne bi jer bi se moglo desit da nestane u datom momentu, a samim tim i problemi nabavke dijelova preko ovl zastupnika..

Optimist wrote: ↑16/11/2024 17:45Koji god prag da postavis, uvijek ima bolje i skuplje.Evolution_IV wrote: ↑16/11/2024 17:15 za 20 hiljada tesko da ista pristojno ima trenutno, ponuda = 0
- konektovan
- Posts: 51384
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#35459 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
@sime_cipol
Ona crvena Hastra 1.4 t i prst u uho...a zena nek ceka juke drugi put.
Ona crvena Hastra 1.4 t i prst u uho...a zena nek ceka juke drugi put.
-
NediM17
- Posts: 26438
- Joined: 05/11/2009 11:49
#35460 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dobra cijena, toliko dobra da je sumnjiva.
- konektovan
- Posts: 51384
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
NediM17
- Posts: 26438
- Joined: 05/11/2009 11:49
#35462 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ispade KIA premiJum. 
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35464 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
10 godina autima o kojima se prica, kakvi dijelovi u ovlastenomEvolution_IV wrote: ↑16/11/2024 19:20 ja ga ne bi jer bi se moglo desit da nestane u datom momentu, a samim tim i problemi nabavke dijelova preko ovl zastupnika..
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#35465 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa novi djelovi originalni, neki specificni sta znam..Throttle wrote: ↑16/11/2024 20:5510 godina autima o kojima se prica, kakvi dijelovi u ovlastenomEvolution_IV wrote: ↑16/11/2024 19:20 ja ga ne bi jer bi se moglo desit da nestane u datom momentu, a samim tim i problemi nabavke dijelova preko ovl zastupnika..
istog sam misljena i za nissan
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35466 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma lako je astru iz 2018.provjeriti. mora biti trag servisa u ovlaštenim. Bar do 2022.
Onda malo pogledati da nije krhana i kako ide, i to je to.
Onda malo pogledati da nije krhana i kako ide, i to je to.
-
nauticamid
- Posts: 1379
- Joined: 14/05/2023 13:35
#35467 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Insignia-e vecinom 1.6 cdti, a ovdje kazu da nisu cemu motori. Da treba 2.0 od 125kw. Ima samo jedna takva, ali i kosta 25000Casas wrote: ↑16/11/2024 18:36Ima, evo ova crvena astra sedan od neki dan 14 hiljada 2018o godiste malo presla, 1.4 turbo benzinski motor koji pri tome ima dobre performanse i dobro se pokazao.Evolution_IV wrote: ↑16/11/2024 17:15 za 20 hiljada tesko da ista pristojno ima trenutno, ponuda = 0
Takodjer imas na piku i Astru K isto 1.4 turbo benzin 2015 godiste oko 16 hiljada cijena.
Takodjer i dizelske verzije od 1.6 CDTI astre k od 2015 do 2020e godine se krecu izmedju 15 i 20 hiljada.
Mnogi navode da je ovaj 1.6 cdti motor problematican zbog lanca ali kada se sredi lanac motor je odlican. Preporucujem verziju od 100 kW.
Takodjer i Insignije od 2014e godine do 2017e se mogu naci u ovom cijenovnom rangu.
- canvra888
- Posts: 9171
- Joined: 09/07/2021 15:03
#35468 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dobri motori kad se promijeni lanac. Posmatraj to jednostavno kao veliki servis s kojim si miran narednih barem 150k kmnauticamid wrote: ↑16/11/2024 23:47Insignia-e vecinom 1.6 cdti, a ovdje kazu da nisu cemu motori. Da treba 2.0 od 125kw. Ima samo jedna takva, ali i kosta 25000Casas wrote: ↑16/11/2024 18:36Ima, evo ova crvena astra sedan od neki dan 14 hiljada 2018o godiste malo presla, 1.4 turbo benzinski motor koji pri tome ima dobre performanse i dobro se pokazao.Evolution_IV wrote: ↑16/11/2024 17:15 za 20 hiljada tesko da ista pristojno ima trenutno, ponuda = 0
Takodjer imas na piku i Astru K isto 1.4 turbo benzin 2015 godiste oko 16 hiljada cijena.
Takodjer i dizelske verzije od 1.6 CDTI astre k od 2015 do 2020e godine se krecu izmedju 15 i 20 hiljada.
Mnogi navode da je ovaj 1.6 cdti motor problematican zbog lanca ali kada se sredi lanac motor je odlican. Preporucujem verziju od 100 kW.
Takodjer i Insignije od 2014e godine do 2017e se mogu naci u ovom cijenovnom rangu.
I s performansama su čisto ok za nekog ko ne jurca previše. Ne ide to ništa lošije od Passona B8 sa 1.6 od 120 ks.
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
#35469 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
GM Powertrain Italy motori 1.6 CDTI i 2.0 CDTI su odlični proizvodi. Na 1.6 samo zamijeniti lanac kad krene da zvecka i u novom setu dodje dihtung španera zbog kojeg je i dolazilo do zveckanja.
-
baglama
- Posts: 1014
- Joined: 13/11/2010 16:09
-
nauticamid
- Posts: 1379
- Joined: 14/05/2023 13:35
#35471 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Je li to sigurno tako i koliko kosta izmjena lanca(ide samo zamjena lanca ili jos nesto uz to)?canvra888 wrote: ↑17/11/2024 01:17Dobri motori kad se promijeni lanac. Posmatraj to jednostavno kao veliki servis s kojim si miran narednih barem 150k kmnauticamid wrote: ↑16/11/2024 23:47Insignia-e vecinom 1.6 cdti, a ovdje kazu da nisu cemu motori. Da treba 2.0 od 125kw. Ima samo jedna takva, ali i kosta 25000Casas wrote: ↑16/11/2024 18:36
Ima, evo ova crvena astra sedan od neki dan 14 hiljada 2018o godiste malo presla, 1.4 turbo benzinski motor koji pri tome ima dobre performanse i dobro se pokazao.
Takodjer imas na piku i Astru K isto 1.4 turbo benzin 2015 godiste oko 16 hiljada cijena.
Takodjer i dizelske verzije od 1.6 CDTI astre k od 2015 do 2020e godine se krecu izmedju 15 i 20 hiljada.
Mnogi navode da je ovaj 1.6 cdti motor problematican zbog lanca ali kada se sredi lanac motor je odlican. Preporucujem verziju od 100 kW.
Takodjer i Insignije od 2014e godine do 2017e se mogu naci u ovom cijenovnom rangu.![]()
I s performansama su čisto ok za nekog ko ne jurca previše. Ne ide to ništa lošije od Passona B8 sa 1.6 od 120 ks.
I kad se mijenja, odmah ili cekati neki signal ali da nije gfkgghrbhjf
-
nauticamid
- Posts: 1379
- Joined: 14/05/2023 13:35
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- sime_cipol
- Posts: 23389
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#35475 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
U bosni i benvej kad prodajes moras staviti gnjolfa u naslov.
