UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43251 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

insaneinthebrain wrote: 06/11/2024 21:33
Logovan wrote: 06/11/2024 21:28 Kolašinac se povrijedio :-)
nismo ni sumnjali. pred svako okupljanje se povrijedi
Pa sad se bas povrijedio, ne bi izlazio inace.

Dajte Raphinhi zlatnu loptu odmah sad. :mrgreen:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#43252 Re: UEFA Champions League

Post by MarlboroGold »

Kakav kreten od sudije na utakmici Inter-Arsenal. Neki iz Rumunije.
Drugo poluvrijeme neću ni gledati.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#43253 Re: UEFA Champions League

Post by plain vanilla »

Edin H. wrote: 06/11/2024 21:19
Nisam ni ja gledao, na arbeitu bio, ali znam čitati., :D

Hoće li Zvezda poderati Barselonu? :D
Nisam prije primijetila da znas citati :mrgreen:

A Zvezda dobra, borbena, hrabra

Ne volim ni Zvezdu ni Barsu :mrgreen: ne mogu da se odlucim koji rezultat prizeljkujem
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#43254 Re: UEFA Champions League

Post by vaučer »

MarlboroGold wrote: 06/11/2024 21:58 Kakav kreten od sudije na utakmici Inter-Arsenal. Neki iz Rumunije. Drugo poluvrijeme neću ni gledati.
A jebiga, navikli ste vi igrati rukomet u šesnaestercu nekažnjeno. Nije lako sad po pravilima.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43255 Re: UEFA Champions League

Post by Tito_i_Partija »

plain vanilla wrote: 06/11/2024 21:58
Edin H. wrote: 06/11/2024 21:19
Nisam ni ja gledao, na arbeitu bio, ali znam čitati., :D

Hoće li Zvezda poderati Barselonu? :D
Nisam prije primijetila da znas citati :mrgreen:

A Zvezda dobra, borbena, hrabra

Ne volim ni Zvezdu ni Barsu :mrgreen: ne mogu da se odlucim koji rezultat prizeljkujem
Ja bi uvijek prije navij'o za kastiljsku ciganiju nego za četničku srbadiju. Al' eto, nismo haman svi isti. :zoka:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#43256 Re: UEFA Champions League

Post by MarlboroGold »

vaučer wrote: 06/11/2024 22:02
MarlboroGold wrote: 06/11/2024 21:58 Kakav kreten od sudije na utakmici Inter-Arsenal. Neki iz Rumunije. Drugo poluvrijeme neću ni gledati.
A jebiga, navikli ste vi igrati rukomet u šesnaestercu nekažnjeno. Nije lako sad po pravilima.
Ja tad Odegaardov potez nisam branio... bar mislim da nisam. Sommer bokserima odvali Merina ni blizu lopte i ništa, a ovamo nema teoretske da skloniš ruku metar od lopte.

Image
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43257 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

Evo Barca postigla treći gol, hajmo makar još 3-4.

Edit: četvrti :thumbup: hajmo još
User avatar
dembele
Posts: 4163
Joined: 19/06/2014 09:15

#43258 Re: UEFA Champions League

Post by dembele »

Minimalno petarda u Beogradu, ima dovoljno vremena.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#43259 Re: UEFA Champions League

Post by plain vanilla »

Tito_i_Partija wrote: 06/11/2024 22:06

Ja bi uvijek prije navij'o za kastiljsku ciganiju nego za četničku srbadiju. Al' eto, nismo haman svi isti. :zoka:
Nisam pricala o navijanju, ne bih mogla navijati ni za jedne
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43260 Re: UEFA Champions League

Post by mond »

eo petarde
baglama
Posts: 1014
Joined: 13/11/2010 16:09

#43261 Re: UEFA Champions League

Post by baglama »

Hebote kako je zivot kratak(dug).
Prije 50 godina Etepe Kakoko je izvalio bolji sam od Dzajica,pa dobio 9:0.
Juce onaj neki iz zvezde kaze bolji sam od Yamala.
Danas stvarno nisam vise siguran da je svemir beskonacan.Bije ga ljudska glupost bar na kvadrat.
User avatar
dembele
Posts: 4163
Joined: 19/06/2014 09:15

#43262 Re: UEFA Champions League

Post by dembele »

Zvezda se pretplatila na 5 komada po utakmici
User avatar
Edin H.
Posts: 53570
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#43263 Re: UEFA Champions League

Post by Edin H. »

Arsenal prodao tekmu izgleda?
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43264 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

Lewandowski 99 golova u Ligi šampiona.
giovanni008
Posts: 1607
Joined: 20/05/2008 12:20

#43265 Re: UEFA Champions League

Post by giovanni008 »

Kakva strasna ekipa ova Atalanta, trenutno po formi najbolja ekipa Evrope!
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43266 Re: UEFA Champions League

Post by Tito_i_Partija »

Ovaj Pariz post'o teška pušiona. Mislim da su odlaskom Mbappea definitivno završili sa ozbiljnijim konkurisanjem na evropskoj sceni.
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43267 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#43268 Re: UEFA Champions League

Post by BHF_Manijak »

A pogledao sam sad snimak, jebi ga nije namjerno, ovaj je bas isao "glavom na kopacku" sto kazu, imas ovakvih opasnih duela skoro u svakoj utakmici, fazon je imas li srece da izbjegnes kopacku ili ne.
Mali je jednostavno imao peh i to je to.
Trappist
Posts: 6088
Joined: 12/09/2020 08:52

#43269 Re: UEFA Champions League

Post by Trappist »

BHF_Manijak wrote: 07/11/2024 10:50 A pogledao sam sad snimak, jebi ga nije namjerno, ovaj je bas isao "glavom na kopacku" sto kazu, imas ovakvih opasnih duela skoro u svakoj utakmici, fazon je imas li srece da izbjegnes kopacku ili ne.
Mali je jednostavno imao peh i to je to.
mali je stvarno borben, mogao bi naslijediti puyola :D
User avatar
darius_maximus
Posts: 4485
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#43270 Re: UEFA Champions League

Post by darius_maximus »

BHF_Manijak wrote: 07/11/2024 10:50 A pogledao sam sad snimak, jebi ga nije namjerno, ovaj je bas isao "glavom na kopacku" sto kazu, imas ovakvih opasnih duela skoro u svakoj utakmici, fazon je imas li srece da izbjegnes kopacku ili ne.
Mali je jednostavno imao peh i to je to.
I ovo "nije namjerno" je malo nategnuto, ali hajde.
Nisu oni baš istovremeno krenuli na loptu. Cubarsi je prvi krenuo na loptu, prvi je došao do nje i odigrao i ovaj je mogao odlučiti ne tražiti kontakt kopačke i glave, jer je kasnio na loptu, ali nije.
OK je muška igra, ali ovo nije bilo "ne može se zaustaviti" ili "nije vidio", ovo je bilo "mogu, pa što da ne".
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#43271 Re: UEFA Champions League

Post by LSD »

Previse se ovdje pise o Yamalu, a premalo o Cubarsiju.
Momak ce za par godina biti najbolji stoper na svijetu. Igra nevjerovatno zrelo za svoje godine na tako zahtjevnoj poziciji.
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43272 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

BHF_Manijak wrote: 07/11/2024 10:50 A pogledao sam sad snimak, jebi ga nije namjerno, ovaj je bas isao "glavom na kopacku" sto kazu, imas ovakvih opasnih duela skoro u svakoj utakmici, fazon je imas li srece da izbjegnes kopacku ili ne.
Mali je jednostavno imao peh i to je to.
Pa dobro nije namjerno, ali mislim da je mogao malo oprezniji biti. Još je Cubarsi dobro i prošao. :-)
User avatar
BarbaDue
Posts: 65066
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#43273 Re: UEFA Champions League

Post by BarbaDue »

JelBistro wrote: 06/11/2024 17:57 Koliko ste pojedinci opterećeni životom to je jadno.
Nagažen lik pošteno!

To što ne zna smanjiti doživljaj, ni prvi ni posljednji.

De nam analitičari izbacite još zanimljivih i dvojbenih situacija iz LŠ i liga petice.
Hrpa tekmi, nije valjda da jedini Real igra. :lol: :-)
Tebi ne smeta ova gluma!?

Ovo je previše da je lik u pozorištu, toliko je tetralan da je mene stid njegovog stida.
JelBistro
Posts: 740
Joined: 11/10/2020 11:00
Location: Sarajvo
Grijem se na: kratkih rukava
Vozim: isključivo VW, Audi

#43274 Re: UEFA Champions League

Post by JelBistro »

BarbaDue wrote: 07/11/2024 15:05 Tebi ne smeta ova gluma!?

Ovo je previše da je lik u pozorištu, toliko je tetralan da je mene stid njegovog stida.
Naravno da me smeta ali budimo realni..

Koliko na sedmičnom nivou viđamo sličnih situacija i to bez ikakvog kontakta a budimo iskreni ovdje ga je nagazio.
U koliko mjeri to mozemo samo gatati.
Ne podržavam Viniciusa u mnogo čemu ali dosta se sere i upire prstom u njega bespotrebno
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#43275 Re: UEFA Champions League

Post by Distortion »

LSD wrote: 07/11/2024 12:44 Previse se ovdje pise o Yamalu, a premalo o Cubarsiju.
Momak ce za par godina biti najbolji stoper na svijetu. Igra nevjerovatno zrelo za svoje godine na tako zahtjevnoj poziciji.
Cubarsi igra nestvarno dobro na poziciji stopera sa 17 godina. Ja ne pamtim da sam gledao neko dijete od 17 godina na stoperskoj poziciji da igra u velikom klubu, na ovom nivou u LP i La ligi.
Doci npr u Madrid na SB i odigrat u onakvoj atmosferi sa 17 godina i stavit u djep Viniciusa je vrh.

Dal je iko gledao nekog sa 17 godina da igra u prvih 11 na ovom nivou?
Post Reply