F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
-
cable_stayed_bridge
- Posts: 625
- Joined: 03/09/2018 17:46
#34401 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Morao ga je preteci u ona 3-4 kruga prije. Jednostavno, falilo mu je hrabrosti i malo brzine
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#34402 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Cirkus u reziji Hornerove raje se vratio, tu su kad zatreba.
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34404 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ne, nego za sticanje pozicije van staze.
Jel isto bilo i s Maxom i Sainzom?
Last edited by axe22 on 20/10/2024 22:43, edited 1 time in total.
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#34405 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Svaka cast Leclerc, svaka cast Ferrari! Zao mi Landa na kraju, ali nista novo kad je FIA u pitanju.
Dvostruki arsini na djelu...
Dvostruki arsini na djelu...
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#34406 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
+1cable_stayed_bridge wrote: ↑20/10/2024 22:41 Morao ga je preteci u ona 3-4 kruga prije. Jednostavno, falilo mu je hrabrosti i malo brzine
muda se skupila ko grožđice.
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34407 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Norris je trebao ovdje vratiti poziciju, mislim da bi imao jos jednu - dvije sigurne sanse za napad. Kao sto rekoh jucer nakon kvalifikacija, Ferrari ce otresti u utrci i Verstappena i Norrisa, izdominirali su danas. Od onog sramocenja na VN Kanade, doci do ovoga na jednoj klasicnoj stazi. Imat ce dobru podlogu za 2025.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34408 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pusti Maxa i Norisa
Sta ti je ovo sa Hamom?
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#34409 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Eno ga u pozadini, rostilja veganske pilice
-
Osmi Socrates
- Posts: 12536
- Joined: 19/10/2020 15:33
#34410 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Trebao mu je odmah vratiti poziciju, i onda ga opet prestići do kraja trke. Greška tima koji mu to nije sugerirao.
-
cable_stayed_bridge
- Posts: 625
- Joined: 03/09/2018 17:46
#34411 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
I u napadanju je bio totalno monoton, bar 10ak puta isti manevri i nije se odlucio nesto mijenjati. Steta sto nije pokusao par puta sa unutrasnje strane u prvom zavoju, i na onom pravcu u drugom sektoru
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#34412 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
nitro_90 wrote: ↑20/10/2024 22:43 Norris je trebao ovdje vratiti poziciju, mislim da bi imao jos jednu - dvije sigurne sanse za napad. Kao sto rekoh jucer nakon kvalifikacija, Ferrari ce otresti u utrci i Verstappena i Norrisa, izdominirali su danas. Od onog sramocenja na VN Kanade, doci do ovoga na jednoj klasicnoj stazi. Imat ce dobru podlogu za 2025.
Zna i on da je trebao vratiti, ali frustracija, drugi put da ne može da ga prođe kad je na mlađim gumama
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#34413 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sta je s Hamom?
-
Maliodmene
- Posts: 3400
- Joined: 10/01/2020 13:36
#34414 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jucer sam pisao prije kvala koji ce biti poredak i tako je i bilo, tesko ce se nositi sa Ferarijem do kraja sezone, a sljedece sezone ce biti veliki favoriti. Fred radi odlican posao, a Lec je zvjer od vozaca.
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#34415 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Žao mi Pereza da ga stiže Russel. 
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34416 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Verstappen poprilicno smiren u ovoj sobi za hladjenje. I sam je svjestan da danas nije mogao bolje.
-
inflames
- Posts: 740
- Joined: 18/03/2024 17:33
#34417 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Norris je trebalo da vrati poziciju i onda slj. put kad bi napadao ovaj bi ga opet izguravao i tako u nedogled. Holandska kamikaza je prosto nesnosna.
-
cable_stayed_bridge
- Posts: 625
- Joined: 03/09/2018 17:46
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#34419 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
imao 15 krugova da prestigne maxa, ali džaba. luzer ostaje luzer
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34420 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Znaci novo pravilo.
Ako te neko pretice, drzi se unutrasnje strane, koci kasnije dosta i tako izguraj drugog vozaca van staze. Ako te pretekne njemu kazna, ako ne, odbranio si se.
Ako te neko pretice, drzi se unutrasnje strane, koci kasnije dosta i tako izguraj drugog vozaca van staze. Ako te pretekne njemu kazna, ako ne, odbranio si se.
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
-
inflames
- Posts: 740
- Joined: 18/03/2024 17:33
#34422 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jednom riječju mentol, kog kad napadaš ne planira da skrene pa makar u pijesak otišao.
Ali dobro, neka mu poklone još ovu i to je to od njega.
Ali dobro, neka mu poklone još ovu i to je to od njega.
Last edited by inflames on 20/10/2024 23:05, edited 1 time in total.
-
Maliodmene
- Posts: 3400
- Joined: 10/01/2020 13:36
#34423 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Norris je ubleha, samo Lec zna kako se trkati sa Maxom
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#34424 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hamo je jedini znao i imao muda kada je još uvijek bio kompetitivan i kad mu ukradoše titulu.
-
Maliodmene
- Posts: 3400
- Joined: 10/01/2020 13:36
