F1 2008, 2009, 2010 and counting

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

cable_stayed_bridge
Posts: 625
Joined: 03/09/2018 17:46

#34401 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by cable_stayed_bridge »

Morao ga je preteci u ona 3-4 kruga prije. Jednostavno, falilo mu je hrabrosti i malo brzine
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#34402 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Sid the sloth »

Cirkus u reziji Hornerove raje se vratio, tu su kad zatreba.
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34403 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

axe22 wrote: 20/10/2024 22:40 Noris kazna. Koja glupost.
Sto max onda nije dobio u duelu s Sainzom.


Fia je smjesna. Neka dadnu titulu odmah Maxu i kraj price
For exceeding track limit
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#34404 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by axe22 »

Edin H. wrote: 20/10/2024 22:42
axe22 wrote: 20/10/2024 22:40 Noris kazna. Koja glupost.
Sto max onda nije dobio u duelu s Sainzom.


Fia je smjesna. Neka dadnu titulu odmah Maxu i kraj price
For exceeding track limit
Ne, nego za sticanje pozicije van staze.
Jel isto bilo i s Maxom i Sainzom?
Last edited by axe22 on 20/10/2024 22:43, edited 1 time in total.
User avatar
Romeo 80
Posts: 4627
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#34405 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Romeo 80 »

Svaka cast Leclerc, svaka cast Ferrari! Zao mi Landa na kraju, ali nista novo kad je FIA u pitanju.
Dvostruki arsini na djelu...
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#34406 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by House »

cable_stayed_bridge wrote: 20/10/2024 22:41 Morao ga je preteci u ona 3-4 kruga prije. Jednostavno, falilo mu je hrabrosti i malo brzine
+1

muda se skupila ko grožđice.
User avatar
nitro_90
Posts: 1115
Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin

#34407 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by nitro_90 »

Norris je trebao ovdje vratiti poziciju, mislim da bi imao jos jednu - dvije sigurne sanse za napad. Kao sto rekoh jucer nakon kvalifikacija, Ferrari ce otresti u utrci i Verstappena i Norrisa, izdominirali su danas. Od onog sramocenja na VN Kanade, doci do ovoga na jednoj klasicnoj stazi. Imat ce dobru podlogu za 2025.
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34408 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

Sid the sloth wrote: 20/10/2024 22:42 Cirkus u reziji Hornerove raje se vratio, tu su kad zatreba.
Pusti Maxa i Norisa :D
Sta ti je ovo sa Hamom?
User avatar
Romeo 80
Posts: 4627
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#34409 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Romeo 80 »

Samprotivsviju wrote: 20/10/2024 22:44
Sid the sloth wrote: 20/10/2024 22:42 Cirkus u reziji Hornerove raje se vratio, tu su kad zatreba.
Pusti Maxa i Norisa :D
Sta ti je ovo sa Hamom?
Eno ga u pozadini, rostilja veganske pilice :D
Osmi Socrates
Posts: 12536
Joined: 19/10/2020 15:33

#34410 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Osmi Socrates »

Trebao mu je odmah vratiti poziciju, i onda ga opet prestići do kraja trke. Greška tima koji mu to nije sugerirao.
cable_stayed_bridge
Posts: 625
Joined: 03/09/2018 17:46

#34411 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by cable_stayed_bridge »

I u napadanju je bio totalno monoton, bar 10ak puta isti manevri i nije se odlucio nesto mijenjati. Steta sto nije pokusao par puta sa unutrasnje strane u prvom zavoju, i na onom pravcu u drugom sektoru
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34412 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

nitro_90 wrote: 20/10/2024 22:43 Norris je trebao ovdje vratiti poziciju, mislim da bi imao jos jednu - dvije sigurne sanse za napad. Kao sto rekoh jucer nakon kvalifikacija, Ferrari ce otresti u utrci i Verstappena i Norrisa, izdominirali su danas. Od onog sramocenja na VN Kanade, doci do ovoga na jednoj klasicnoj stazi. Imat ce dobru podlogu za 2025.

Zna i on da je trebao vratiti, ali frustracija, drugi put da ne može da ga prođe kad je na mlađim gumama
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#34413 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Sid the sloth »

Samprotivsviju wrote: 20/10/2024 22:44
Sid the sloth wrote: 20/10/2024 22:42 Cirkus u reziji Hornerove raje se vratio, tu su kad zatreba.
Pusti Maxa i Norisa :D
Sta ti je ovo sa Hamom?
Sta je s Hamom?
Maliodmene
Posts: 3400
Joined: 10/01/2020 13:36

#34414 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Maliodmene »

Jucer sam pisao prije kvala koji ce biti poredak i tako je i bilo, tesko ce se nositi sa Ferarijem do kraja sezone, a sljedece sezone ce biti veliki favoriti. Fred radi odlican posao, a Lec je zvjer od vozaca.
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34415 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

Žao mi Pereza da ga stiže Russel. :oops:
User avatar
nitro_90
Posts: 1115
Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin

#34416 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by nitro_90 »

Verstappen poprilicno smiren u ovoj sobi za hladjenje. I sam je svjestan da danas nije mogao bolje.
inflames
Posts: 740
Joined: 18/03/2024 17:33

#34417 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by inflames »

Norris je trebalo da vrati poziciju i onda slj. put kad bi napadao ovaj bi ga opet izguravao i tako u nedogled. Holandska kamikaza je prosto nesnosna.
cable_stayed_bridge
Posts: 625
Joined: 03/09/2018 17:46

#34418 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by cable_stayed_bridge »

inflames wrote: 20/10/2024 22:57 Norris je trebalo da vrati poziciju i onda slj. put kad bi napadao ovaj bi ga opet izguravao i tako u nedogled. Holandska kamikaza je prosto nesnosna.
Ja ga ne gotivim, ali je u odbrani pozicije daleko daleko najbolji na gridu. Tu mu niko nista ne moze
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#34419 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by House »

imao 15 krugova da prestigne maxa, ali džaba. luzer ostaje luzer
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#34420 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by axe22 »

Znaci novo pravilo.
Ako te neko pretice, drzi se unutrasnje strane, koci kasnije dosta i tako izguraj drugog vozaca van staze. Ako te pretekne njemu kazna, ako ne, odbranio si se.
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34421 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

inflames wrote: 20/10/2024 22:57 Norris je trebalo da vrati poziciju i onda slj. put kad bi napadao ovaj bi ga opet izguravao i tako u nedogled. Holandska kamikaza je prosto nesnosna.
Jednom rječju - šampion
inflames
Posts: 740
Joined: 18/03/2024 17:33

#34422 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by inflames »

Jednom riječju mentol, kog kad napadaš ne planira da skrene pa makar u pijesak otišao.

Ali dobro, neka mu poklone još ovu i to je to od njega.
Last edited by inflames on 20/10/2024 23:05, edited 1 time in total.
Maliodmene
Posts: 3400
Joined: 10/01/2020 13:36

#34423 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Maliodmene »

Norris je ubleha, samo Lec zna kako se trkati sa Maxom
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34424 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

Maliodmene wrote: 20/10/2024 23:05 Norris je ubleha, samo Lec zna kako se trkati sa Maxom
Hamo je jedini znao i imao muda kada je još uvijek bio kompetitivan i kad mu ukradoše titulu.
Maliodmene
Posts: 3400
Joined: 10/01/2020 13:36

#34425 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Maliodmene »

Edin H. wrote: 20/10/2024 23:08
Maliodmene wrote: 20/10/2024 23:05 Norris je ubleha, samo Lec zna kako se trkati sa Maxom
Hamo je jedini znao i imao muda kada je još uvijek bio kompetitivan i kad mu ukradoše titulu.
Ne racunam Hamu zbog mercedesa, mislim na ovaj top5 poredak.
Post Reply