Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
dulekrele
Posts: 4733
Joined: 10/04/2014 18:25

#43726 Re: Utakmice.

Post by dulekrele »

il dottore wrote: 30/09/2024 18:23 Ustase, cetnici i balijska fukara jednostavno neda napredak. Samo lud covjek moze doci i ulagati u bh fudbal.

Cuj sto ga je Celik diro, pa nije odbojka pa da nema kontakta
Jedno je remplovanje a jedno direkto guranje rukom.
User avatar
Ironmen
Posts: 7503
Joined: 29/07/2015 17:36

#43727 Re: Utakmice.

Post by Ironmen »

Zasto ste svi toliko negativni realno samo da Vico ne navlaci za Borac ogroman napredak u kvalitetu fudbala se vidi zadnje 2-3 sezone.
User avatar
enko 1964
Posts: 1385
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#43728 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Radi li iko sa ovim Čelikom?
Zna da će mu svirati i opet bez potrebe gura u šesnaest.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#43729 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Ironmen wrote: 30/09/2024 18:26 Zasto ste svi toliko negativni realno samo da Vico ne navlaci za Borac ogroman napredak u kvalitetu fudbala se vidi zadnje 2-3 sezone.
Ne navlaci Vico nego balijska fukara pas im mater poganu
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#43730 Re: Utakmice.

Post by F&N »

il dottore wrote: 30/09/2024 18:30
Ironmen wrote: 30/09/2024 18:26 Zasto ste svi toliko negativni realno samo da Vico ne navlaci za Borac ogroman napredak u kvalitetu fudbala se vidi zadnje 2-3 sezone.
Ne navlaci Vico nego balijska fukara pas im mater poganu
A mi ih pustamo po gradu da nam hodaju
sahbazzz
Posts: 1084
Joined: 19/07/2020 12:27

#43731 Re: Utakmice.

Post by sahbazzz »

Zekic opet fulao sa ovom formacijom. Siroki je bas los a i mi igramo nidje veze.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22740
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43732 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Ovdje se ni osnove ne postuju. Njima golman ima iste dres kao sudija, veze s vezom nema…
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#43733 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

F&N wrote: 30/09/2024 18:32
il dottore wrote: 30/09/2024 18:30
Ironmen wrote: 30/09/2024 18:26 Zasto ste svi toliko negativni realno samo da Vico ne navlaci za Borac ogroman napredak u kvalitetu fudbala se vidi zadnje 2-3 sezone.
Ne navlaci Vico nego balijska fukara pas im mater poganu
A mi ih pustamo po gradu da nam hodaju
:thumbup:
Abdicevci. Vico je jedan gospodin za balijsku fukaru
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#43734 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Koji gigant kakve faulove sudi :lol:
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43735 Re: Utakmice.

Post by mond »

Zeka ne može bez napadača, kakav god da je
last mohicans
Posts: 18179
Joined: 09/08/2012 23:19

#43736 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Mene pomalo počinje nervirati ovo uporno forsiranje bez napadača. To u nekim utakmicama upali, ali na svakoj i sa svakim protivnikom i ne baš. On to uporno forsira. Naravno da ce ti se i protivnik spremiti na takvu igru. Haj da ne kakim unaprijed, al ovo je jalovo.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43737 Re: Utakmice.

Post by mond »

Jašta nego jalovo. Taman nešto uradiš po strani i onda nemaš šta odigrati jer nemaš igrača unutra.
Eo penal i za nas...ako ga ne poništi
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43738 Re: Utakmice.

Post by mond »

Tako bebo. U drugom ovo završiti
sahbazzz
Posts: 1084
Joined: 19/07/2020 12:27

#43739 Re: Utakmice.

Post by sahbazzz »

Koliko sam vidio nije ni ovo penal. Sudije su rak rana nase lige.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43740 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Dobro je, samo da se ne počnemo glupirati kao i obično. Nikada nismo bili ovako kvalitetni poslije rata, ali fali toga još da se ispolira.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43741 Re: Utakmice.

Post by mond »

Držanje i povlačenje za dres u 16. Preslikan penal Slobode na Koševu, ovo povlačenje u 16 još samo ima u našoj ligi
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43742 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ne bi me čudilo da im i ovo da
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#43743 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Opet se Čelik gubi
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43744 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ovo je Čelikova greška nema šta
last mohicans
Posts: 18179
Joined: 09/08/2012 23:19

#43745 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Jebena je lopta za procjenu bila, ali jbg, igraš štopera.
User avatar
Logovan
Posts: 102730
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43746 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Ide preokret u drugom

GULI! :thumbup: :thumbup:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22740
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43747 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Celik je mlad, a nije tri tekme igrao. Polako…
User avatar
enko 1964
Posts: 1385
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#43748 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

Ova ekipa plače za centarforom.
sahbazzz
Posts: 1084
Joined: 19/07/2020 12:27

#43749 Re: Utakmice.

Post by sahbazzz »

Losa igra, slabo. Kao da drvene kopacke imaju.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43750 Re: Utakmice.

Post by mond »

Nek izbaci jednog štopera i ubaci napadača. Ovoliko grešaka pri prijemu lopte ne pamtim kada sam zadnji put vidio.
Post Reply