Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102722
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43701 Re: Utakmice.
Ma sad koliko vidim neće biti nikakvih eksperimenata.
- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43702 Re: Utakmice.
Opet bez napadaca...
-
sahbazzz
- Posts: 1084
- Joined: 19/07/2020 12:27
#43703 Re: Utakmice.
Ovu ligu treba ugasiti, dosudit ce im penal za ovo.
- dulekrele
- Posts: 4733
- Joined: 10/04/2014 18:25
#43704 Re: Utakmice.
Kolko moras biti glup pa gurati rukom igraca u 16.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43705 Re: Utakmice.
Čelik je baš poglup momak, ali ono talentovano glup! Šta ga guraš jebo li te on!
Last edited by Maharadza on 30/09/2024 18:10, edited 1 time in total.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43707 Re: Utakmice.
Nije ovo vidjelo penala. Frajer je gledao da padne.
Naprosto ne možeš sa džukelama, satrat će nas sudije
Rekoh neki dan da će nas karat
Naprosto ne možeš sa džukelama, satrat će nas sudije
Rekoh neki dan da će nas karat
Last edited by mond on 30/09/2024 18:11, edited 1 time in total.
-
sahbazzz
- Posts: 1084
- Joined: 19/07/2020 12:27
#43708 Re: Utakmice.
Ja fakat nemam rijeci, ovo je zalosno i nije vrijedno gledanja.
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#43710 Re: Utakmice.
Celik je ograisao da valja.
- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43711 Re: Utakmice.
Cirkus
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43712 Re: Utakmice.
Kakav ljudi Čelik. Ovo je penal samo protiv nas
- dulekrele
- Posts: 4733
- Joined: 10/04/2014 18:25
#43713 Re: Utakmice.
Ma de ba. Cist penal ko suza. Dva napada prije je isto gurao se rukama.
Last edited by dulekrele on 30/09/2024 18:15, edited 1 time in total.
-
sahbazzz
- Posts: 1084
- Joined: 19/07/2020 12:27
#43714 Re: Utakmice.
Kakav Celik ba, pa da se ono sudi imao bi 20 penala na utakmici.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
-
last mohicans
- Posts: 18171
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43716 Re: Utakmice.
Ja nisam vidio, fakat. Al Čelik je još jedan od naših igrača sa zavidnom fizikom, ali slabim mozgom. Nije mu crveni bio mjera, ovakva sranja pravi. Ova govna nikoga dobiti ne mogu, ako naši izgube neka se kolektivno poubijaju. Mi samo igrom sa malenim iz drugog poluvremena mozemo igrati protiv ovakvih, sve drugo je prdimahovina.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#43717 Re: Utakmice.
Dok se ne pociste osunecene balije iz saveza nema nafake
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43718 Re: Utakmice.
Ma gurno ga bez prijeke potrebe, samo da je išao bliže igrača mogao ju je izbiti u korner. Stvarno idiotski.
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43719 Re: Utakmice.
Sad možemo qrcu svirat, ali kakva šteta što Guli prethodno usra onu kontru, prvo loš prijem pa onda katastrofalan pas pravo u igrača širokog
- dulekrele
- Posts: 4733
- Joined: 10/04/2014 18:25
#43720 Re: Utakmice.
Ma i ovako bi ga na kraju izblokirao ali jok treba rukom gurati. Sad zapet pa ih naguzit.SmokingMan wrote: ↑30/09/2024 18:20 Ma gurno ga bez prijeke potrebe, samo da je išao bliže igrača mogao ju je izbiti u korner. Stvarno idiotski.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43721 Re: Utakmice.
"krase" nas danas tehničke greške. Nismo imali dva primanja kako valjaju
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43722 Re: Utakmice.
Ma šta ja znam, vazda nam fali filozof u ekipi.dulekrele wrote: ↑30/09/2024 18:22Ma i ovako bi ga na kraju izblokirao ali jok treba rukom gurati. Sad zapet pa ih naguzit.SmokingMan wrote: ↑30/09/2024 18:20 Ma gurno ga bez prijeke potrebe, samo da je išao bliže igrača mogao ju je izbiti u korner. Stvarno idiotski.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#43723 Re: Utakmice.
Ustase, cetnici i balijska fukara jednostavno neda napredak. Samo lud covjek moze doci i ulagati u bh fudbal.
Cuj sto ga je Celik diro, pa nije odbojka pa da nema kontakta
Cuj sto ga je Celik diro, pa nije odbojka pa da nema kontakta
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43725 Re: Utakmice.
Naravno da nije balet, ali ovo je bilo i previše landaranja rukama. 
