Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Logovan
Posts: 102739
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43701 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Ma sad koliko vidim neće biti nikakvih eksperimenata.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43702 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Opet bez napadaca...
sahbazzz
Posts: 1084
Joined: 19/07/2020 12:27

#43703 Re: Utakmice.

Post by sahbazzz »

Ovu ligu treba ugasiti, dosudit ce im penal za ovo.
User avatar
dulekrele
Posts: 4733
Joined: 10/04/2014 18:25

#43704 Re: Utakmice.

Post by dulekrele »

Kolko moras biti glup pa gurati rukom igraca u 16.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#43705 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Čelik je baš poglup momak, ali ono talentovano glup! Šta ga guraš jebo li te on!
Last edited by Maharadza on 30/09/2024 18:10, edited 1 time in total.
User avatar
dulekrele
Posts: 4733
Joined: 10/04/2014 18:25

#43706 Re: Utakmice.

Post by dulekrele »

Svirat ce ga.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43707 Re: Utakmice.

Post by mond »

Nije ovo vidjelo penala. Frajer je gledao da padne.
Naprosto ne možeš sa džukelama, satrat će nas sudije
Rekoh neki dan da će nas karat
Last edited by mond on 30/09/2024 18:11, edited 1 time in total.
sahbazzz
Posts: 1084
Joined: 19/07/2020 12:27

#43708 Re: Utakmice.

Post by sahbazzz »

Ja fakat nemam rijeci, ovo je zalosno i nije vrijedno gledanja.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#43709 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Hahahahha
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#43710 Re: Utakmice.

Post by kokuz_sa »

Celik je ograisao da valja.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43711 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Cirkus
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43712 Re: Utakmice.

Post by mond »

Kakav ljudi Čelik. Ovo je penal samo protiv nas
User avatar
dulekrele
Posts: 4733
Joined: 10/04/2014 18:25

#43713 Re: Utakmice.

Post by dulekrele »

mond wrote: 30/09/2024 18:11 Nije ovo vidjelo penala. Frajer je gledao da padne.
Naprosto ne možeš sa džukelama, satrat će nas sudije
Rekoh neki dan da će nas karat
Ma de ba. Cist penal ko suza. Dva napada prije je isto gurao se rukama.
Last edited by dulekrele on 30/09/2024 18:15, edited 1 time in total.
sahbazzz
Posts: 1084
Joined: 19/07/2020 12:27

#43714 Re: Utakmice.

Post by sahbazzz »

Kakav Celik ba, pa da se ono sudi imao bi 20 penala na utakmici.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43715 Re: Utakmice.

Post by mond »

dulekrele wrote: 30/09/2024 18:14
mond wrote: 30/09/2024 18:11 Nije ovo vidjelo penala. Frajer je gledao da padne.
Naprosto ne možeš sa džukelama, satrat će nas sudije
Rekoh neki dan da će nas karat
Ma de ba. Cist penal ko suza.
Bježi ne seri
last mohicans
Posts: 18190
Joined: 09/08/2012 23:19

#43716 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ja nisam vidio, fakat. Al Čelik je još jedan od naših igrača sa zavidnom fizikom, ali slabim mozgom. Nije mu crveni bio mjera, ovakva sranja pravi. Ova govna nikoga dobiti ne mogu, ako naši izgube neka se kolektivno poubijaju. Mi samo igrom sa malenim iz drugog poluvremena mozemo igrati protiv ovakvih, sve drugo je prdimahovina.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#43717 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Dok se ne pociste osunecene balije iz saveza nema nafake
User avatar
SmokingMan
Posts: 22526
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43718 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Ma gurno ga bez prijeke potrebe, samo da je išao bliže igrača mogao ju je izbiti u korner. Stvarno idiotski.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#43719 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Sad možemo qrcu svirat, ali kakva šteta što Guli prethodno usra onu kontru, prvo loš prijem pa onda katastrofalan pas pravo u igrača širokog
User avatar
dulekrele
Posts: 4733
Joined: 10/04/2014 18:25

#43720 Re: Utakmice.

Post by dulekrele »

SmokingMan wrote: 30/09/2024 18:20 Ma gurno ga bez prijeke potrebe, samo da je išao bliže igrača mogao ju je izbiti u korner. Stvarno idiotski.
Ma i ovako bi ga na kraju izblokirao ali jok treba rukom gurati. Sad zapet pa ih naguzit.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43721 Re: Utakmice.

Post by mond »

"krase" nas danas tehničke greške. Nismo imali dva primanja kako valjaju
User avatar
SmokingMan
Posts: 22526
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43722 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

dulekrele wrote: 30/09/2024 18:22
SmokingMan wrote: 30/09/2024 18:20 Ma gurno ga bez prijeke potrebe, samo da je išao bliže igrača mogao ju je izbiti u korner. Stvarno idiotski.
Ma i ovako bi ga na kraju izblokirao ali jok treba rukom gurati. Sad zapet pa ih naguzit.
Ma šta ja znam, vazda nam fali filozof u ekipi. :D
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#43723 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Ustase, cetnici i balijska fukara jednostavno neda napredak. Samo lud covjek moze doci i ulagati u bh fudbal.

Cuj sto ga je Celik diro, pa nije odbojka pa da nema kontakta
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43724 Re: Utakmice.

Post by mond »

Daj ba Kera primi jednu loptu :-)
User avatar
SmokingMan
Posts: 22526
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43725 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Naravno da nije balet, ali ovo je bilo i previše landaranja rukama. :D
Post Reply