Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- GandalfSivi
- Posts: 22749
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43651 Re: Utakmice.
Boli me Turkeseva sansa vise nego njega… Ali kako smo ih samljeli drugo, za anala… Ne pamtim vece dominacije u jednom poluvremenu…
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#43652 Re: Utakmice.
Fali nam konkretan pas kad dodjemo do 16.
Akcija kad se Oli sudario sa njihovim golmanom
Jebo Barsu i Real kako sa lijeve strane se usetase pasovima do 16
Akcija kad se Oli sudario sa njihovim golmanom
Jebo Barsu i Real kako sa lijeve strane se usetase pasovima do 16
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43653 Re: Utakmice.
U prvom nervozno, u durgom ozbiljno i muški. Boli jer smo mi zajebali.
Kera 11/10
Mehmedović 9/10
Lulić 9/10
po meni
Kera 11/10
Mehmedović 9/10
Lulić 9/10
po meni
- GandalfSivi
- Posts: 22749
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#43655 Re: Utakmice.
I opet ne pobjediš. E to je amaterizam čisti. Oni da su ovoliko dominantniji od nas bilo bi hladno 0:5…GandalfSivi wrote: ↑25/09/2024 22:35 Boli me Turkeseva sansa vise nego njega… Ali kako smo ih samljeli drugo, za anala… Ne pamtim vece dominacije u jednom poluvremenu…
- GandalfSivi
- Posts: 22749
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43657 Re: Utakmice.
Ne znam, nikada nisu biliarmin071 wrote: ↑25/09/2024 22:41I opet ne pobjediš. E to je amaterizam čisti. Oni da su ovoliko dominantniji od nas bilo bi hladno 0:5…GandalfSivi wrote: ↑25/09/2024 22:35 Boli me Turkeseva sansa vise nego njega… Ali kako smo ih samljeli drugo, za anala… Ne pamtim vece dominacije u jednom poluvremenu…
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43658 Re: Utakmice.
Ma sihiri su odnekle bačeni na ono Koševo ljudi (i to najjači vezani za derbi utakmice), i zato treba dovesti Hodže, derviše i sufije da šta prouče, zikre i tako "očiste" malo.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#43659 Re: Utakmice.
jebeno je frapantno napraviti tristo šansi i ne zabiti
- GandalfSivi
- Posts: 22749
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- GandalfSivi
- Posts: 22749
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43661 Re: Utakmice.
Ali hajde, mali Mehmedovic nelos, mozda nesta i bude…
I jos jednom, Zekicu, brate, radis neke dobre stvari, ali molim te, nemoj nikada vise Unusica na lijevog beka staviti…
I jos jednom, Zekicu, brate, radis neke dobre stvari, ali molim te, nemoj nikada vise Unusica na lijevog beka staviti…
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#43662 Re: Utakmice.
Sarajevske ekipe mogu osvojiti prvenstvo jedino kad Zrinjskog uklone.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43663 Re: Utakmice.
Rekao je da je previše pametovao. Skontao i sam. Kasno sad
- GandalfSivi
- Posts: 22749
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
-
Labirint
- Posts: 2929
- Joined: 24/06/2013 14:37
#43665 Re: Utakmice.
Doslovno tako, često se pokreće taj argument "da su oni mi pet bi nam uvalilii" al eo nemam malo godina al ne mogu se sjetiti kada su oni to bili u nekoj situaciji da su prije utakmica bili izraziti favoriti - možda u vremenu kad je Beslija Mirsad igrao.GandalfSivi wrote: ↑25/09/2024 22:44Ne znam, nikada nisu biliarmin071 wrote: ↑25/09/2024 22:41I opet ne pobjediš. E to je amaterizam čisti. Oni da su ovoliko dominantniji od nas bilo bi hladno 0:5…GandalfSivi wrote: ↑25/09/2024 22:35 Boli me Turkeseva sansa vise nego njega… Ali kako smo ih samljeli drugo, za anala… Ne pamtim vece dominacije u jednom poluvremenu…![]()
To naravno ne opravdava naše konstantne pičkaste igre i rezultate gdje ne možemo da konkretizujemo kvalitet i potencijal..
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43666 Re: Utakmice.
Kasno za derbi
- GandalfSivi
- Posts: 22749
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43668 Re: Utakmice.
Satrat će nas sudije vidjeti ćeš. Teško ćemo se odlijepiti.
- GandalfSivi
- Posts: 22749
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43669 Re: Utakmice.
To se podrazumjeva (vidjeti pod proslu utakmicu, mada i danas cist penal), ali mozemo li? Da lijepo igramo (sem prvog poluvremena), igramo. Da imamo ubjedljivo najjacu ekipu, imamo. Do grupne faze dogodine!!!
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#43670 Re: Utakmice.
Još mi nije jasno kako ono nije bio gol.GandalfSivi wrote: ↑25/09/2024 22:35 Boli me Turkeseva sansa vise nego njega… Ali kako smo ih samljeli drugo, za anala… Ne pamtim vece dominacije u jednom poluvremenu…
Izvadio golman strašno.
- Logovan
- Posts: 102736
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43671 Re: Utakmice.
Joj jebem ti majku i fudbal, u drugom poluvremenu barem šest dobrih prilika, neće lopta u gol.
Kyeremeh dva puta, Turkeš, itd.
Baš smo ih stisli, nisu centra prešli, ali džaba.
Oliveira dozovi se, Oliveira dozovi se, Oliveira dozovi se.... Zekiću ne zajebaji se
Prvo poluvrijeme za šamara.
Šta reći za ono valjanje u sudijskog nadoknadi, a ni minuta da se produži?
Oliveira dozovi se, Oliveira dozovi se, Oliveira dozovi se.... Zekiću ne zajebaji se
Šta reći za ono valjanje u sudijskog nadoknadi, a ni minuta da se produži?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#43672 Re: Utakmice.
kući sam još tužniji, tragedija je ovo. nismo ih ovako samljeli ne pamtim, ako i ikada.
-
last mohicans
- Posts: 18189
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43673 Re: Utakmice.
Zekić mora malo učiti iz grešaka. Ne moze nepostojeći napad sa Gulijem.i Kerijem biti svaku utakmicu. U BL je to bila dobitna kombinacija, ali večeras ga je neki tamo Ćorić pojeo prvo poluvrijeme. Veza slaba bila prvo, falio napadač da odvlači. Destine nekih centarsuteva, a Guli i Keri prce. Ja fakat ne znam kojim kombinacijama je Renan ispred onog diva momka sa veoma dobrom tehnikom i pozicioniranjem. Jebo ga, Mirva, ako je do prodaje, uvodi ga pomalo kao Hamza sto je lani ulazio, onda povredom Renana dosao na scenu. Sreća pa hadalji ne mogu hodati, pa smo ih ubili trkom i presingom u drugom. Prevelik broj propuštenih šansi, prekidi jako loše izvođeni, često smo i sebični i bez pravih ideja za realizaciju.
-
Adobeg
- Posts: 1112
- Joined: 24/02/2020 18:20
#43674 Re: Utakmice.
Steta bas trebali smo ih drugo poluvrijeme razbiti,ali nismo imali srece nece u gol. 
- vicious
- Posts: 7656
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43675 Re: Utakmice.
4 puta lopta prolazi na istom mjestu pored jebene lijeve stative....
Guli je bio baš loš, sve je usrao što je mogao usrati, ništa mu nije išlo. Kera najbolji daleko, mada je imao nekoliko bezveze izgubljenih lopti pred kraj kad je poceo driblati sve redom. Mehmedovic odlican. O Renanu ne treba trošiti riječi, ne razumijem kako konstantno dobija minute prije Turkesa kad se iz aviona vidi da je momak opasniji i spremniji, Renan kao rekreativac prema njemu. Odbrana ograjisala dok nije Soldo ušao i Zekic promijenio formaciju.
Guli je bio baš loš, sve je usrao što je mogao usrati, ništa mu nije išlo. Kera najbolji daleko, mada je imao nekoliko bezveze izgubljenih lopti pred kraj kad je poceo driblati sve redom. Mehmedovic odlican. O Renanu ne treba trošiti riječi, ne razumijem kako konstantno dobija minute prije Turkesa kad se iz aviona vidi da je momak opasniji i spremniji, Renan kao rekreativac prema njemu. Odbrana ograjisala dok nije Soldo ušao i Zekic promijenio formaciju.
