F1 2008, 2009, 2010 and counting

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

User avatar
Edin H.
Posts: 53581
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34201 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

Samprotivsviju wrote: 21/09/2024 16:42
Edin H. wrote: 21/09/2024 16:40
Samprotivsviju wrote: 21/09/2024 16:38

Nek se dedo ugleda na Alonsa koji je i stariji a svaki put u Q3 skoro :D
Poenta je na skoro :D , što znači ne baš :D
Pa imajuci u vidu kakav bolid vozi, Q3 je odlicno.
Ja navijam za Lawrencea Strolla i njegovog sina :D
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34202 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

Edin H. wrote: 21/09/2024 16:43
Samprotivsviju wrote: 21/09/2024 16:42
Edin H. wrote: 21/09/2024 16:40

Poenta je na skoro :D , što znači ne baš :D
Pa imajuci u vidu kakav bolid vozi, Q3 je odlicno.
Ja navijam za Lawrencea Strolla i njegovog sina :D
Znaci navijas i za Alonsa :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53581
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34203 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

Samprotivsviju wrote: 21/09/2024 16:45
Edin H. wrote: 21/09/2024 16:43
Samprotivsviju wrote: 21/09/2024 16:42
Pa imajuci u vidu kakav bolid vozi, Q3 je odlicno.
Ja navijam za Lawrencea Strolla i njegovog sina :D
Znaci navijas i za Alonsa :D
:thumbup:

Čovijek kupio tim i ulaže samo da bi sin mogao voziti :D
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34204 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

Edin H. wrote: 21/09/2024 16:53
Samprotivsviju wrote: 21/09/2024 16:45
Edin H. wrote: 21/09/2024 16:43

Ja navijam za Lawrencea Strolla i njegovog sina :D
Znaci navijas i za Alonsa :D
:thumbup:

Čovijek kupio tim i ulaže samo da bi sin mogao voziti :D
Mislim da je razuman covjek i da ce eventualno kad Newey napravi bolid dati sinu upravljac od PS5, a dovesti pravog vozaca.
Nisamsdaali
Posts: 1368
Joined: 03/10/2022 20:38

#34205 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Nisamsdaali »

Kao sto sam i najavio, Red Bullu je ovo ponajbolja šansa za pobjedu do kraja
User avatar
nitro_90
Posts: 1115
Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin

#34206 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by nitro_90 »

Nisamsdaali wrote: 21/09/2024 20:54 Kao sto sam i najavio, Red Bullu je ovo ponajbolja šansa za pobjedu do kraja
Upravo im je 2. startna pozicija najbolja, Norris ce se usrati na startu kao i inace. Ako sutra izgubi prvo mjesto na startu, izgubio je i naslov.
User avatar
Edin H.
Posts: 53581
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34207 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

nitro_90 wrote: 21/09/2024 22:57
Nisamsdaali wrote: 21/09/2024 20:54 Kao sto sam i najavio, Red Bullu je ovo ponajbolja šansa za pobjedu do kraja
Upravo im je 2. startna pozicija najbolja, Norris ce se usrati na startu kao i inace. Ako sutra izgubi prvo mjesto na startu, izgubio je i naslov.
Ma nek’ Lando uleti cifru Lewis-u da ukine Maxa na startu.,
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#34208 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by omega369 »

nitro_90 wrote: 21/09/2024 22:57
Nisamsdaali wrote: 21/09/2024 20:54 Kao sto sam i najavio, Red Bullu je ovo ponajbolja šansa za pobjedu do kraja
Upravo im je 2. startna pozicija najbolja, Norris ce se usrati na startu kao i inace. Ako sutra izgubi prvo mjesto na startu, izgubio je i naslov.
E cuj to?! Sve se svelo na 1 start a jos 200 i kusur bodova u igri :-) :-) jos uvijek Oscar moze biti prvak a ne on
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#34209 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by omega369 »

Edin H. wrote: 21/09/2024 22:59
nitro_90 wrote: 21/09/2024 22:57
Nisamsdaali wrote: 21/09/2024 20:54 Kao sto sam i najavio, Red Bullu je ovo ponajbolja šansa za pobjedu do kraja
Upravo im je 2. startna pozicija najbolja, Norris ce se usrati na startu kao i inace. Ako sutra izgubi prvo mjesto na startu, izgubio je i naslov.
Ma nek’ Lando uleti cifru Lewis-u da ukine Maxa na startu.,
Ono, ko oscar kad uleti russellu u monzi :wink:
El_comadante
Posts: 9044
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#34210 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by El_comadante »

omega369 wrote: 21/09/2024 23:46
nitro_90 wrote: 21/09/2024 22:57
Nisamsdaali wrote: 21/09/2024 20:54 Kao sto sam i najavio, Red Bullu je ovo ponajbolja šansa za pobjedu do kraja
Upravo im je 2. startna pozicija najbolja, Norris ce se usrati na startu kao i inace. Ako sutra izgubi prvo mjesto na startu, izgubio je i naslov.
E cuj to?! Sve se svelo na 1 start a jos 200 i kusur bodova u igri :-) :-) jos uvijek Oscar moze biti prvak a ne on
Vidiš 59 bodova je 3 trke. Recimo dvije pobijede i to bez da osvoji Verstapen bodove opet imao 9 bodova prednosti. To je dobro Verstapenu što konstantno osvaja bodove, dok se pobjednici mjenjaju. I.a li vremena, trka, do kraja da Noris uzme? Pri tome nesmije odustati niti bitu ispod Verstapena u poretku.
Kuvet
Posts: 832
Joined: 22/05/2012 11:58

#34211 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Kuvet »

Ubi Lando, dosadna trka.
User avatar
Edin H.
Posts: 53581
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34212 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

Naruži Lewis Mercedes
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34213 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

Edin H. wrote: 22/09/2024 14:43 Naruži Lewis Mercedes
Tek ce sad ruzenje kad vidi da je Russel izasao ispred a na svjezijim gumama :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34214 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Samprotivsviju wrote: 22/09/2024 14:50
Edin H. wrote: 22/09/2024 14:43 Naruži Lewis Mercedes
Tek ce sad ruzenje kad vidi da je Russel izasao ispred a na svjezijim gumama :D
Fino su ga usosili crvenim gumama
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34215 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

_BataZiv_0809 wrote: 22/09/2024 14:57
Samprotivsviju wrote: 22/09/2024 14:50
Edin H. wrote: 22/09/2024 14:43 Naruži Lewis Mercedes
Tek ce sad ruzenje kad vidi da je Russel izasao ispred a na svjezijim gumama :D
Fino su ga usosili crvenim gumama
Mislim da su se nadali boljem startu tj losem startu Norisa
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34216 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Samprotivsviju wrote: 22/09/2024 15:17
_BataZiv_0809 wrote: 22/09/2024 14:57
Samprotivsviju wrote: 22/09/2024 14:50

Tek ce sad ruzenje kad vidi da je Russel izasao ispred a na svjezijim gumama :D
Fino su ga usosili crvenim gumama
Mislim da su se nadali boljem startu tj losem startu Norisa
Ili kisi
ljubijankic
Posts: 3968
Joined: 20/11/2011 21:38

#34217 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by ljubijankic »

Norris je negdje dobre sadake podjelio.
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34218 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

ljubijankic wrote: 22/09/2024 15:24 Norris je negdje dobre sadake podjelio.
Mogo bi se on slupat do kraja, kako je krenuo
ljubijankic
Posts: 3968
Joined: 20/11/2011 21:38

#34219 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by ljubijankic »

Samprotivsviju wrote: 22/09/2024 15:26
ljubijankic wrote: 22/09/2024 15:24 Norris je negdje dobre sadake podjelio.
Mogo bi se on slupat do kraja, kako je krenuo
Ma nece, opametio se vjerovatno nakon ovog drugog izleta. Vettel i LeClerc vaktile nisu dobili ni drugu a ni trecu sansu
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34220 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

Noris izgleda bas labilan lik mentalno...sta ce tek biti zadnjih par trka ako ovako nastavi...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34221 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Landooooooooooooo :kiss:
User avatar
nitro_90
Posts: 1115
Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin

#34222 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by nitro_90 »

Norris mora uzeti naslov s ovakvim bolidom, napravio je pola minute prednosti danas. Ferrari je ovdje imao brzinu za postolje, ali su usrali kvalifikacije. Verstappen maksimalno sto je mogao danas, uzeo.
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34223 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

Rukama i nogama ali nekako zavrsi trku :D

Mislim da su svi zadovoljni osim Ferrarija
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34224 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Vozio je na noz kakvim rukama i nogama
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34225 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

_BataZiv_0809 wrote: 22/09/2024 15:50 Vozio je na noz kakvim rukama i nogama
Pa na kraju nije apsolutno nikakve potrebe ni bilo da vozi na noz

Sreca ga dobro pogledala kakvu je glupost cinio
Last edited by Samprotivsviju on 22/09/2024 15:54, edited 1 time in total.
Post Reply