I Mclarena oko boxa nesto.
F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34101 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83426
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34102 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34103 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
5 sec nista ne mijenja._BataZiv_0809 wrote: ↑15/09/2024 15:27Da ali tu je tim u pitanju ne vozaci
Max ako dobije 10 sekundi kazne ide iza Alonsa
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83426
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34105 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ja sam napisao da 5 sec nista ne mjenja, jer je i to moguca kazna._BataZiv_0809 wrote: ↑15/09/2024 15:35Lave napiso sam 10 secaxe22 wrote: ↑15/09/2024 15:305 sec nista ne mijenja._BataZiv_0809 wrote: ↑15/09/2024 15:27
Da ali tu je tim u pitanju ne vozaci
Max ako dobije 10 sekundi kazne ide iza Alonsa![]()
https://dubz.co/c/732e8f
Sainz prati idealnu liniju koju i Lec vozi, Perez samo drzi pravo pa sta bude, kao sto je nekad radio Verst.
Sainz je ispred za vise od pola duzine bolida.
- konektovan
- Posts: 51417
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#34106 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kme kme kme...znas li ti ista pisati osim hejta na RB, ..Maxa...?!axe22 wrote: ↑15/09/2024 15:44Ja sam napisao da 5 sec nista ne mjenja, jer je i to moguca kazna.
https://dubz.co/c/732e8f
Sainz prati idealnu liniju koju i Lec vozi, Perez samo drzi pravo pa sta bude, kao sto je nekad radio Verst.
Sainz je ispred za vise od pola duzine bolida.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34107 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
axe22 wrote: ↑15/09/2024 15:44Ja sam napisao da 5 sec nista ne mjenja, jer je i to moguca kazna.
https://dubz.co/c/732e8f
Sainz prati idealnu liniju koju i Lec vozi, Perez samo drzi pravo pa sta bude, kao sto je nekad radio Verst.
Sainz je ispred za vise od pola duzine bolida.
Nije ovo krivina da vozac koji je ispred bio u ulasku ima prednost, ovo je pravac... u ovom slucaju ovdje je svako imao svoju liniju, Sainz je odlucio da udje u Perezovu, i sta je Perez trebao..da nestane ovdje da bi Sainz zauzeo njegovu liniju?
Ako je Sainz imao idealnu liniju, cemu onda pokusavanje da zauzme Perezovu?
Nevjerovatna logika..
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34108 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Krivina u desni, vozac ispred tebe je desno, uska staza u tom dijelu, sta ocekujes? Da te propusti i ako ima prednost? I nemas nikakve sanse da preteknes.Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 15:55axe22 wrote: ↑15/09/2024 15:44Ja sam napisao da 5 sec nista ne mjenja, jer je i to moguca kazna.
https://dubz.co/c/732e8f
Sainz prati idealnu liniju koju i Lec vozi, Perez samo drzi pravo pa sta bude, kao sto je nekad radio Verst.
Sainz je ispred za vise od pola duzine bolida.
Nije ovo krivina da vozac koji je ispred bio u ulasku ima prednost, ovo je pravac... u ovom slucaju ovdje je svako imao svoju liniju, Sainz je odlucio da udje u Perezovu, i sta je Perez trebao..da nestane ovdje da bi Sainz zauzeo njegovu liniju?
Ako je Sainz imao idealnu liniju, cemu onda pokusavanje da zauzme Perezovu?
Nevjerovatna logika..
Imas video i perspektive Sainza gdje se vidi da ne dira volan, vozi pravo.
Last edited by axe22 on 15/09/2024 16:03, edited 2 times in total.
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34109 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kme kme kme RB nije na vrhu, a i ako Max ovako nastavi nece ni on bitikonektovan wrote: ↑15/09/2024 15:51Kme kme kme...znas li ti ista pisati osim hejta na RB, ..Maxa...?!axe22 wrote: ↑15/09/2024 15:44Ja sam napisao da 5 sec nista ne mjenja, jer je i to moguca kazna.
https://dubz.co/c/732e8f
Sainz prati idealnu liniju koju i Lec vozi, Perez samo drzi pravo pa sta bude, kao sto je nekad radio Verst.
Sainz je ispred za vise od pola duzine bolida.![]()
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34110 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jok treba ga satjerati uz zid jer ima bolju liniju...axe22 wrote: ↑15/09/2024 16:00Krivina u desni, vozac ispred tebe je desno, uska staza u tom dijelu, sta ocekujes? Da te propusti i ako ima prednost? I nemas nikakve sanse da preteknes.Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 15:55axe22 wrote: ↑15/09/2024 15:44
Ja sam napisao da 5 sec nista ne mjenja, jer je i to moguca kazna.
https://dubz.co/c/732e8f
Sainz prati idealnu liniju koju i Lec vozi, Perez samo drzi pravo pa sta bude, kao sto je nekad radio Verst.
Sainz je ispred za vise od pola duzine bolida.
Nije ovo krivina da vozac koji je ispred bio u ulasku ima prednost, ovo je pravac... u ovom slucaju ovdje je svako imao svoju liniju, Sainz je odlucio da udje u Perezovu, i sta je Perez trebao..da nestane ovdje da bi Sainz zauzeo njegovu liniju?
Ako je Sainz imao idealnu liniju, cemu onda pokusavanje da zauzme Perezovu?
Nevjerovatna logika..
Uostalom bili bi sad 30tak poena iza Meklarena da je ostao na 3cem, ovako 50...
Last edited by Samprotivsviju on 15/09/2024 16:04, edited 1 time in total.
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34111 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
To je politika Maxa, izguraj makar u zid ali ostani ispred koja je prolazila neko vrijeme.Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 16:03Jok treba ga satjerati uz zid jer ima bolju liniju...axe22 wrote: ↑15/09/2024 16:00Krivina u desni, vozac ispred tebe je desno, uska staza u tom dijelu, sta ocekujes? Da te propusti i ako ima prednost? I nemas nikakve sanse da preteknes.Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 15:55
Nije ovo krivina da vozac koji je ispred bio u ulasku ima prednost, ovo je pravac... u ovom slucaju ovdje je svako imao svoju liniju, Sainz je odlucio da udje u Perezovu, i sta je Perez trebao..da nestane ovdje da bi Sainz zauzeo njegovu liniju?
Ako je Sainz imao idealnu liniju, cemu onda pokusavanje da zauzme Perezovu?
Nevjerovatna logika..
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34112 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Tebi je glavna referenca Max i kad pricamo o slucaju koji apsolutno nema veze sa Maxomaxe22 wrote: ↑15/09/2024 16:04To je politika Maxa, izguraj makar u zid ali ostani ispred
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34113 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
.Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 16:03axe22 wrote: ↑15/09/2024 16:00Krivina u desni, vozac ispred tebe je desno, uska staza u tom dijelu, sta ocekujes? Da te propusti i ako ima prednost? I nemas nikakve sanse da preteknes.Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 15:55
Nije ovo krivina da vozac koji je ispred bio u ulasku ima prednost, ovo je pravac... u ovom slucaju ovdje je svako imao svoju liniju, Sainz je odlucio da udje u Perezovu, i sta je Perez trebao..da nestane ovdje da bi Sainz zauzeo njegovu liniju?
Ako je Sainz imao idealnu liniju, cemu onda pokusavanje da zauzme Perezovu?
Nevjerovatna logika..
Uostalom bili bi sad 30tak poena iza Meklarena da je ostao na 3cem, ovako 50...
I redbull bi bio bolje pozicioniran u odnosu na McLaren, ovako kitxxx
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34114 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Daj boze da Red Bull i ne osvoji konstruktoreaxe22 wrote: ↑15/09/2024 16:05.Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 16:03
Uostalom bili bi sad 30tak poena iza Meklarena da je ostao na 3cem, ovako 50...
I redbull bi bio bolje pozicioniran u odnosu na McLaren, ovako kitxxx
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34115 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ovako pricamo o Perezu koji vazi za jednog ako ne i najkorektnijeg vozaca na gridu...
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34116 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 16:05Tebi je glavna referenca Max i kad pricamo o slucaju koji apsolutno nema veze sa Maxom![]()
Max ne nestao trenutno, jedina njegova nada je da ovako suparnici rasipaju poene, sa se smjenjuju na prvon mjestu.
Sta uradi magicni ventil za kocenje na zadnjoj osovini i ako redbull rece da ga nije koristio .
Nesto ko ferrari godine kad je vozio vettel i lec s magicnim Bufferon goriva izmjedju dva senzora koja mjere protok.
- konektovan
- Posts: 51417
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#34117 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Decko je malo fulio....Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 16:05Tebi je glavna referenca Max i kad pricamo o slucaju koji apsolutno nema veze sa Maxom![]()
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34118 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Vece sanse ima mercedes nego oni s ovom formom a jos imas 6-7 utrka.Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 16:06Daj boze da Red Bull i ne osvoji konstruktoreaxe22 wrote: ↑15/09/2024 16:05.Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 16:03
Uostalom bili bi sad 30tak poena iza Meklarena da je ostao na 3cem, ovako 50...
I redbull bi bio bolje pozicioniran u odnosu na McLaren, ovako kitxxx![]()
- rovac13
- Posts: 5761
- Joined: 08/12/2013 16:17
#34119 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ja nisam imao ideju kako neko moze naci opravdanke perezu za sudar.......dok nisu dosli redbulovci sa svojom logikom.....ipak je sve moguce.
Treba napisati novo pravilo.......vozac koji je ispred ne smije voziti pravo bez diranja volana.......mora prvo pitat vozaca iza svidja li se to njemu.
Vjerovatno i max dok je bio ispred.....velikodusno ustupao mjesta onima iza


Treba napisati novo pravilo.......vozac koji je ispred ne smije voziti pravo bez diranja volana.......mora prvo pitat vozaca iza svidja li se to njemu.
Vjerovatno i max dok je bio ispred.....velikodusno ustupao mjesta onima iza
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34120 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Tebi je vjerovatno onda Max kriv za ovad sudar Pereza i Sainzaaxe22 wrote: ↑15/09/2024 16:09Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 16:05Tebi je glavna referenca Max i kad pricamo o slucaju koji apsolutno nema veze sa Maxom![]()
Max ne nestao trenutno, jedina njegova nada je da ovako suparnici rasipaju poene, sa se smjenjuju na prvon mjestu.
Sta uradi magicni ventil za kocenje na zadnjoj osovini i ako redbull rece da ga nije koristio .
Nesto ko ferrari godine kad je vozio vettel i lec s magicnim Bufferon goriva izmjedju dva senzora koja mjere protok.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83426
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34121 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Meni se cini da Sainz nista lose nije uradio, pogledao sam onboarde nekoliko puta.
Sainz je ispred sve vrijeme.
Sainz je ispred sve vrijeme.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34122 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ovo se zove opsesija, a vjerujem da mu je gledanje F1 zadnjih godina jedna vrsta mazohizmakonektovan wrote: ↑15/09/2024 16:10Decko je malo fulio....Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 16:05Tebi je glavna referenca Max i kad pricamo o slucaju koji apsolutno nema veze sa Maxom![]()
![]()
- konektovan
- Posts: 51417
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#34123 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Decko je alfista,..a oni znas po prirodi da su malo mazohisti....Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 16:14Ovo se zove opsesija, a vjerujem da mu je gledanje F1 zadnjih godina jedna vrsta mazohizmakonektovan wrote: ↑15/09/2024 16:10Decko je malo fulio....Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 16:05
Tebi je glavna referenca Max i kad pricamo o slucaju koji apsolutno nema veze sa Maxom![]()
![]()
![]()
-
cable_stayed_bridge
- Posts: 625
- Joined: 03/09/2018 17:46
#34124 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Zanimljiva trka, ocekujem Singapur jos interesantniji. Lando na -59, ako to bude jos manje nakon Singapura i pauze u kalendaru, sve ce biti moguce do kraja.
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34125 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Maxa nije bilo u ovoj utrci, noris ga s 15 poziciej pretekao na Stazi.Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 16:12Tebi je vjerovatno onda Max kriv za ovad sudar Pereza i Sainzaaxe22 wrote: ↑15/09/2024 16:09Samprotivsviju wrote: ↑15/09/2024 16:05
Tebi je glavna referenca Max i kad pricamo o slucaju koji apsolutno nema veze sa Maxom![]()
Max ne nestao trenutno, jedina njegova nada je da ovako suparnici rasipaju poene, sa se smjenjuju na prvon mjestu.
Sta uradi magicni ventil za kocenje na zadnjoj osovini i ako redbull rece da ga nije koristio .
Nesto ko ferrari godine kad je vozio vettel i lec s magicnim Bufferon goriva izmjedju dva senzora koja mjere protok.
Prije par utrka ste branili Maxa u sudaru s Norisom, kad je bila koliko toliko slicna stvar i ako je Noris tad bio ispred max-a, sad je Sainz kriv i ako je bio ispred Pereza za vise od pola duzine vozila, desno i krivina ide u desno.
Pogledas video i vidis sa Sainz nije uopste skrenuo lijevo nego je drzao pravac. Perez nije ni pokusao izbjec kontakt i ako je izgubio poziciju.
