F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#34001 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Čestitam Maxu na tituli
- video
- Posts: 8467
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#34002 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nije on materijal za sampiona.
Kad mu istice ugovor sa MCL?
Mislim da nece on dugo biti u ekipi
Kad mu istice ugovor sa MCL?
Mislim da nece on dugo biti u ekipi
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83484
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34003 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Lakse mi je bilo pratit 2015. i GP2 engine
Ovako se samo bezze nadas
Sjeti se samo poruka iz Madjarske bit ce jos sansi
Nece jer ste debili
Ovako se samo bezze nadas
Sjeti se samo poruka iz Madjarske bit ce jos sansi
Nece jer ste debili
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34005 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sredio Red bull koliko toliko probleme sa bolidom, strasan posao, uzimajuci u obzir da karakteristike ove staze im i ne idu na ruku.
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34006 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hoce opet Perez igrati lutku za Maxa i pruziti zavjetrinu?
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34008 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Al se zapali. cccSamprotivsviju wrote: ↑14/09/2024 14:58Kad se trazi od Piastrija da radi to, cemu cudo da Perwz uradi isto?
Ni u jednom ni u drugom slucaju (A ni u bilo kojem) nisam za to.
Perez je konkurentan ove kvalifikacije, nema potrebe mu usrati.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34009 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Samo sam racionalan, u jednom slucaju se traze timske nardbe a u drugom slucaju se pljuje ako se koriste
- video
- Posts: 8467
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#34010 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pola posla zavrseno
Id3mo sutra 1 i 2
Id3mo sutra 1 i 2
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34011 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Odradi Perez pravi posao.
(kako ono rece, ja se s takvim bolidom borim vec 10 utrka, Max tek nedavno).
Lec samo da odvozi kako treba, da ne pogodi koji zid.
Sainz fino, Piasli mala greska ali dobro.
Max sve gori i gori.
(kako ono rece, ja se s takvim bolidom borim vec 10 utrka, Max tek nedavno).
Lec samo da odvozi kako treba, da ne pogodi koji zid.
Sainz fino, Piasli mala greska ali dobro.
Max sve gori i gori.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83484
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34012 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Max cuda radi sa tim bolidom
-
Maliodmene
- Posts: 3400
- Joined: 10/01/2020 13:36
#34013 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Lec je doktor, najbolji vozac na gridu
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34014 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Leclerc školovao , u odličnoj je formi zadnjih par utrka, trebao bi sutra ovo uzeti, ako ne bude nekih nepredviđenih situacija.
Ferrari izgleda pogodio sa ovim zadnjim nadogradnjama. Najveci gubitnik Norris danas.
Ferrari izgleda pogodio sa ovim zadnjim nadogradnjama. Najveci gubitnik Norris danas.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83484
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34015 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Da vidimo koliko ce Piastri biti agresivan prema Leclercu
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34016 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ako zavrsi ovako, Leclerc i Piastri ce biti u realnoj borbi za titulu 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83484
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34017 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kako bi sad legao jedan DNF za Maxa 
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34018 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Od RB-a sam ocekivao vise ovdje, djelovali su na treninzima da se mogu boriti za PP. Max je posebno razocarao. Sutra ih McLaren vjerojatno prestize u konstruktorima, probit ce se Norris
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83484
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34019 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jedan SC bi pomogao
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34020 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nada zadnja umire
-
cable_stayed_bridge
- Posts: 626
- Joined: 03/09/2018 17:46
#34021 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Start i prva krivina ce biti interesantni 
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#34022 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Steta sto je Bottas tako daleko.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34023 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Za nepovjerovati ili ne, Russel ove sezone u kvalifikacijama vodi 12 - 4 protiv Hamiltona...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83484
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34024 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
- video
- Posts: 8467
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#34025 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Poznato je da 2. pozicija na ovoj stazi trpi zbog polozaja jer je na prljavoj strani. Veoma moguce da nakon prve krivine Ferkani budu na 1. i 2.
