F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#33801 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Realno na čisto snagu bolida Mcl je sve utrke od Imole trebao uzeti
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33802 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Dobra trka
-
Maliodmene
- Posts: 3400
- Joined: 10/01/2020 13:36
#33803 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
U strasnoj formi Lec
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#33804 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Bolje receni PAMETNI Lec.
Cuvas gumez drzis se iza i cekas priliku.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33805 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ma da je Norris bio naprijed ne bi mogao voziti 1x stop
-
ljubijankic
- Posts: 3968
- Joined: 20/11/2011 21:38
#33806 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Simply lovely.
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#33807 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
To je problem McLaren ne Lec, Lec je samo iskoristio priliku._BataZiv_0809 wrote: ↑01/09/2024 16:28Ma da je Norris bio naprijed ne bi mogao voziti 1x stop
Imam osjecaj da je Ferrari usavrsio potrosnju tvrdi guma, konstantno na njima imaju najbolja vremena.
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#33808 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ja Mcl ne kontam šta hoće da oba njihova vozača osvoje titulu prvaka
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#33809 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Juce je izgledalo da noris moze lako stic maxa do kraja.
Ali ne treba omalovazavat sposobnost mclarena za prosipanje bodova
Ali ne treba omalovazavat sposobnost mclarena za prosipanje bodova
- Qler
- Posts: 25835
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#33810 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ni meni nije jasno šta pokušavaju. Malom trebaju reći, trkaš se dok ne kažemo pusti. Ovako sjebe Landa, nizašta
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#33813 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nemaju mu šta reči, pile drago, 2 sezona ti je skontaj gdje ti je mjesto. Od 2008 nisu vozačku titulu osvojili od 1998 ekipnu, kakva crna korektnost, get in line i šuti. Sam je Pia malo kriv, odmah je rekao ne može do kraja, kako Lec može.
Ovako mentalno ubijaju Nor vidi ga u cool down sobi.
Ovako mentalno ubijaju Nor vidi ga u cool down sobi.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33814 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Norris je ubijen u pojam
Ovako su me i 2000. yebali sa pustanjem da Kultard pobjedjuje ispred Mike
Ovako su me i 2000. yebali sa pustanjem da Kultard pobjedjuje ispred Mike
- konoplja
- Posts: 2697
- Joined: 12/09/2018 19:31
#33815 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sve spremno za najljepšu himnu. 
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
-
Forumerrer
- Posts: 990
- Joined: 14/06/2014 17:27
#33817 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kladim se da ce titulu izgubiti zbog ove 2 utrke gdje ga je sjebao McLaren.
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#33818 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Zastava Capljine?
Ferrari svaka cast, pogotov Lec za cuvanje guma
Ferrari svaka cast, pogotov Lec za cuvanje guma
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#33819 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ovo je potpuni ametarizam, ja navijam za Maxa i RB i volio bih da Mcl izgubi, ali zadnjih 7-8 trka imaju najbolji bolid.
A RB se zajb, Checo je drag ali sa njim nemaju šanse za ekipnu titulu, e sada Hor nek se dodvarava onom Mex milijarderu koliko hoće.
A RB se zajb, Checo je drag ali sa njim nemaju šanse za ekipnu titulu, e sada Hor nek se dodvarava onom Mex milijarderu koliko hoće.
Last edited by beco on 01/09/2024 16:42, edited 1 time in total.
- Qler
- Posts: 25835
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33821 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nije ovdje nista Piastri kriv, sreca pa je to bio on po Meklaren...uhvatio Norisa na spavanju, kao sto bi i svako. Jos su Norisu dali undercut kod druge izmjene, znaci mogao je zavrsiti ispred Piastrija. Isao je u box oba puta prvi.beco wrote: ↑01/09/2024 16:35 Nemaju mu šta reči, pile drago, 2 sezona ti je skontaj gdje ti je mjesto. Od 2008 nisu vozačku titulu osvojili od 1998 ekipnu, kakva crna korektnost, get in line i šuti. Sam je Pia malo kriv, odmah je rekao ne može do kraja, kako Lec može.
Ovako mentalno ubijaju Nor vidi ga u cool down sobi.
Last edited by Samprotivsviju on 01/09/2024 16:43, edited 1 time in total.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#33823 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ma daj molim te nije se Pia moglo reči ne napadaj Nor u 1 krugu nego ga čuva gaj ili recimo ne možeš biti prvi zakoči i pusti Nor
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33824 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ako je neka utjeha ovo je racunica Lando pobjeda i najbrzi krug a Max na drugom mjestu.
Nego cetitam ekipi koju ovaj rezultat raduje, odoh malo da prosetam da ne prosipam jed po forumu
Nego cetitam ekipi koju ovaj rezultat raduje, odoh malo da prosetam da ne prosipam jed po forumu
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33825 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ali to je princip tima godinama i godinama
Jebiga ljudima smeta kad su timske naredbe, a kad nisu traze timske naredbe...sve kako ide po cijem biasu.
