F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33726 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Realno nije Monza ni staza za pocetnike, minimalno downforca moras imati fenomenalnu kontrolu i osjecaj za zadnjim dijelom bolida...
Al valjda sto je italijan pa da ga vide njegovi...
Al valjda sto je italijan pa da ga vide njegovi...
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33727 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
A nisu mi jasni mi ovi u Merecedesu, oni se ponasaju i dalje ko da im je Lewis dugorocni plan, mislim frajer ih napusta sljedece sezone, umjesto da teste voznje mladim vozacima daju u njegovom bolidu...oni daju bolid Russela da vjezbaju na njemu rukiji...nevjerovatno
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33728 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Lewis je babo u Mercedesu i to ti je tako.
Vidjet cemo kad ce ga krenut iskljucivat iz sastanaka i dijeljenja podataka.
Vidjet cemo kad ce ga krenut iskljucivat iz sastanaka i dijeljenja podataka.
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#33729 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa valjda im jos uvijek pomaze u razvoju bolida. Ima li neko na gridu bolji za dati feedback od njega s obzirom na iskustvo i titule?Samprotivsviju wrote: ↑30/08/2024 17:08 A nisu mi jasni mi ovi u Merecedesu, oni se ponasaju i dalje ko da im je Lewis dugorocni plan, mislim frajer ih napusta sljedece sezone, umjesto da teste voznje mladim vozacima daju u njegovom bolidu...oni daju bolid Russela da vjezbaju na njemu rukiji...nevjerovatno
-
ST11
- Posts: 786
- Joined: 09/03/2015 12:24
#33730 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Antonelli confirmed as Hamilton’s replacement with Mercedes looking ahead to ‘next chapter’
https://www.formula1.com/en/latest/arti ... UlBjl9jBTm
https://www.formula1.com/en/latest/arti ... UlBjl9jBTm
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#33732 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Znači uvjet je bio da razbije bolid 
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33733 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Joj komedije..ja bi bar heftu sacekao da bruku zaboravimo.. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33734 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa momci malo povrsno gledate na stvar.
Momak ocigledno ima muda da pritisne papucicu do kraja i da trazi limite bolida.
Jedan takav je isto balav usao u F1 a sad je vec na 60 pobjeda i 3 titule.
Momak ocigledno ima muda da pritisne papucicu do kraja i da trazi limite bolida.
Jedan takav je isto balav usao u F1 a sad je vec na 60 pobjeda i 3 titule.
-
ITNet
- Posts: 998
- Joined: 30/09/2016 11:47
#33735 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa predace i Ham bolid za jedan FP1 trening nekad kasnije, pravilo je da oba vozaca daju bolid rookieu a ne da samo jedan izvisi, stresas bezeSamprotivsviju wrote: ↑30/08/2024 17:08 A nisu mi jasni mi ovi u Merecedesu, oni se ponasaju i dalje ko da im je Lewis dugorocni plan, mislim frajer ih napusta sljedece sezone, umjesto da teste voznje mladim vozacima daju u njegovom bolidu...oni daju bolid Russela da vjezbaju na njemu rukiji...nevjerovatno
The FIA rules specify that every race driver has to give up an FP1 session for a rookie who has started no more than two grands prix.
A sto sad Ham mislim da je ocigledno. Kimi Italijan, tek napunio 18 i dobio superlicencu da moze sluzbeno nastupati, protiv Ham 7x WC, 5x Monza winner koga ce Kimi da zamjeni itd...Malo i PR, Logicki sve ima smisla.
-
El_comadante
- Posts: 9046
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#33736 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kao što je već neko ranije napisao je već ranije potpisao ugovor, danas objavili, a sudar i nije imao toliko uticaja na ugovor.
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
#33737 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Lahko je stisnuti to je onda i logan sargeant radio pa ode u helac_BataZiv_0809 wrote: ↑31/08/2024 10:05 Pa momci malo povrsno gledate na stvar.
Momak ocigledno ima muda da pritisne papucicu do kraja i da trazi limite bolida.
Jedan takav je isto balav usao u F1 a sad je vec na 60 pobjeda i 3 titule.
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33738 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pitpisao Antonelli odhah kad je Hamilton objavio da ce voziti za Ferari 2025...samo cekali..El_comadante wrote: ↑31/08/2024 12:45 Kao što je već neko ranije napisao je već ranije potpisao ugovor, danas objavili, a sudar i nije imao toliko uticaja na ugovor.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33739 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ne znam koja je korist od tih muda da pritisne papucicu na trenigu, em ode na budzet em ostali uskraceni za 20 krugova podatakaPlusSA wrote: ↑31/08/2024 13:09Lahko je stisnuti to je onda i logan sargeant radio pa ode u helac_BataZiv_0809 wrote: ↑31/08/2024 10:05 Pa momci malo povrsno gledate na stvar.
Momak ocigledno ima muda da pritisne papucicu do kraja i da trazi limite bolida.
Jedan takav je isto balav usao u F1 a sad je vec na 60 pobjeda i 3 titule.![]()
-
cable_stayed_bridge
- Posts: 626
- Joined: 03/09/2018 17:46
#33740 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Evo sanse za McL da stigne RedBull u konstruktorima, i za Norrisa da smanji zaostatak. Top kvale za McL
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
#33741 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
RB do kraja sezone ce se sa Alpinom boriti
Bome Max tek 7 sutra, zanimljivo
Bome Max tek 7 sutra, zanimljivo
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#33743 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Koja je kvota da Lando sutra opet gubi poziciju na startu?! Pitam za druga 
- Edin H.
- Posts: 53637
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#33744 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Karnuċe ga Piastri 
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33745 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ja sve vise vjerujem da Lando moze stici Maxa,...
Uskov je samo da nema udes ili kvar motora.
Cisto sto se tice performansi...mclaren je top
Uskov je samo da nema udes ili kvar motora.
Cisto sto se tice performansi...mclaren je top
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33746 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ma kakvi.konektovan wrote: ↑31/08/2024 19:44 Ja sve vise vjerujem da Lando moze stici Maxa,...
Uskov je samo da nema udes ili kvar motora.
Cisto sto se tice performansi...mclaren je top
Max jos jedna pobjeda i cao djaci.
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#33747 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ako merc ili ferari pocnu stipkat bodove maxu........razlika bi se brzo topila
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33748 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Eto njega sutra na P2 do polovine trke
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33749 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
0.5 sekunde po krugu, 0.3 na prosloj...trenutno je naucna fantastika da Max moze do pobjede._BataZiv_0809 wrote: ↑31/08/2024 19:51Ma kakvi.konektovan wrote: ↑31/08/2024 19:44 Ja sve vise vjerujem da Lando moze stici Maxa,...
Uskov je samo da nema udes ili kvar motora.
Cisto sto se tice performansi...mclaren je top
Max jos jedna pobjeda i cao djaci.
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#33750 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nema sanse, prije ce Leclerc ili Russell pobijediti sutra nego Verstappen biti drugi.
