Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8051 Re: Alfa Romeo
Dobice 24 qurtza za nju....
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#8052 Re: Alfa Romeo
Francuzi ne znaju ni izgovoriti Quadrifoglio Verde
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8053 Re: Alfa Romeo
Sreca pa ti znas i puno ce znaciti tvoja pomoc sa izgovorom potencijalnom kupcu.. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8054 Re: Alfa Romeo
Bespotrebni komentari na ovako dobro auto
Al haj
Al haj
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8055 Re: Alfa Romeo
Hoces je to kupiti??
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#8056 Re: Alfa Romeo
Ciao iz najljepše države na svijetu


- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8057 Re: Alfa Romeo
I mom malcu je....iako nikad nije bio u njoj. 
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#8058 Re: Alfa Romeo
Preskupa je.
Sve super, lijepa, Alfa, Motor, QV... Ali moze i GTI za ove pare
Sve super, lijepa, Alfa, Motor, QV... Ali moze i GTI za ove pare
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#8059 Re: Alfa Romeo
Može GTI, laganini EA888 i preskakanje lanca 
- ElRe
- Posts: 16938
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8060 Re: Alfa Romeo
Uživaj
Ja glasam za Španiju i Grčku.
- ElRe
- Posts: 16938
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8061 Re: Alfa Romeo
Preskupo za jednu Alfu. 15-17 hiljada maksimum.Throttle wrote: ↑30/07/2024 22:26 @_BataZiv_0809 vadi keš
Alfa Romeo Giulietta 1750tbi QV full (24 500 KM)
https://olx.ba/artikal/61453614
-
izbjeglica_iz_besmisla
- Posts: 4291
- Joined: 15/09/2005 17:22
- Location: sarajevo ...
#8062 Re: Alfa Romeo
Ko bi vozio Alfu jer bas zeli to auto, nece sigurno Golfa uzeti.sime_cipol wrote: ↑30/07/2024 22:49 Preskupa je.
Sve super, lijepa, Alfa, Motor, QV... Ali moze i GTI za ove pare
Prvo auto ide kontra onome sto mahala prica (izrazitije nego Mazda, alfu mnogi cak i ismijavaju) a Golf se kupuje, izmedju ostalog, bas zbog te mahale i da se izgleda dobro u njenim ocima.
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#8063 Re: Alfa Romeo
Mene iskreno boli neka stvar sta mahala prica. Vozio sam 2 Alfe, Alfista sam. GTI je bolji auto od Giuliette QV.izbjeglica_iz_besmisla wrote: ↑31/07/2024 08:06Ko bi vozio Alfu jer bas zeli to auto, nece sigurno Golfa uzeti.sime_cipol wrote: ↑30/07/2024 22:49 Preskupa je.
Sve super, lijepa, Alfa, Motor, QV... Ali moze i GTI za ove pare
Prvo auto ide kontra onome sto mahala prica (izrazitije nego Mazda, alfu mnogi cak i ismijavaju) a Golf se kupuje, izmedju ostalog, bas zbog te mahale i da se izgleda dobro u njenim ocima.
-
izbjeglica_iz_besmisla
- Posts: 4291
- Joined: 15/09/2005 17:22
- Location: sarajevo ...
#8064 Re: Alfa Romeo
E svaka cast onda 
- ElRe
- Posts: 16938
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8067 Re: Alfa Romeo
Šteta što Giulia nije tokom godina pratila razvoj ICT tehnologija. Ostalo je i dalje u vrhu klase.
Odličan test, slow motion detalji...
Zaista niska potrošnja za 280 KS GME, cca 7.4 litra.
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#8068 Re: Alfa Romeo
7,4 je bajka za malu djecu, toliko trosi dizel od 200 konja, realno je 10 litara.
- ElRe
- Posts: 16938
- Joined: 12/12/2011 11:28
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#8070 Re: Alfa Romeo

Nadjoh jednu sliku.
Pa i nije lose.
Za 510 KS.
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8071 Re: Alfa Romeo
Odlican..
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#8072 Re: Alfa Romeo
Haman ko skajaktiv
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8073 Re: Alfa Romeo
Tu je to..
- ElRe
- Posts: 16938
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8074 Re: Alfa Romeo
Jedan od najboljih servisa za FCA vozila na Balkanu, Bertol, sedmično na minimum 1 Giuliu i/ili Stelvia radi skidanje DPFa i EGRa i podizanje snage za 30ak KS u zavisnosti od fabričke izvedbe
Zato njemu valjaju 2.2 Mjet motori
https://www.facebook.com/share/ELYBRmNE ... tid=oFDknk
Zato njemu valjaju 2.2 Mjet motori
https://www.facebook.com/share/ELYBRmNE ... tid=oFDknk
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#8075 Re: Alfa Romeo
Buuuu.ElRe wrote: ↑30/08/2024 11:07 Jedan od najboljih servisa za FCA vozila na Balkanu, Bertol, sedmično na minimum 1 Giuliu i/ili Stelvia radi skidanje DPFa i EGRa i podizanje snage za 30ak KS u zavisnosti od fabričke izvedbe![]()
Zato njemu valjaju 2.2 Mjet motori
https://www.facebook.com/share/ELYBRmNE ... tid=oFDknk
Ja ćunirao i više a ostavio dpf i egr.
