Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#43376 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

svi u napad wrote: 19/08/2024 16:19 Otvorim klix u 15.15 nista o nasoj tekmi veceras. Otvorim ponovo u 16.15 i ponovo nista. Toliki bezobrazluk i toliko pristrasno navijanje za strumfove ni uprava manjeg sarajevskog kluba ne bi radila. Dakle u prosli ponedeljak poceli pisati o njihovoj tekmi sa Igmanom svaki dan neki clanak o njima. ne znam sta da kazem kako ne bih uvrijedio nekog. Nadam se dobroj igri i naravno nasoj pobjedi. Zivjeli.
Njima je Igman velika utakmica, direktni konkurent za opstanak.
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3689
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Horoskop: sarajevski seljak
Contact:

#43377 Re: Utakmice.

Post by suad-sarajevo »

svi u napad wrote: 19/08/2024 16:19 Otvorim klix u 15.15 nista o nasoj tekmi veceras. Otvorim ponovo u 16.15 i ponovo nista. Toliki bezobrazluk i toliko pristrasno navijanje za strumfove ni uprava manjeg sarajevskog kluba ne bi radila. Dakle u prosli ponedeljak poceli pisati o njihovoj tekmi sa Igmanom svaki dan neki clanak o njima. ne znam sta da kazem kako ne bih uvrijedio nekog. Nadam se dobroj igri i naravno nasoj pobjedi. Zivjeli.
Glavni urednik sportske redakcije je vatreni navijač sa juga te je dakle i logično ali ne i realno da se ovakve stvari dešavaju.
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#43378 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Dragi Suade pisu o 1200 karata za Lesinare i utakmici Borca a ne pisu o jednom od najvecih klubova u BiH. Licno mislim da bi i nasa uprava trebala reagovati na ove izljeve tj. ovakav navijacki stav urednika. Zivjeli.
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3689
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Horoskop: sarajevski seljak
Contact:

#43379 Re: Utakmice.

Post by suad-sarajevo »

Ja sam dakle ukazao na razlog zašto se ovako ponašaju. A nama niko ne brani da ih bojkotujemo, prozovemo ali i zaganjamo neke druge portale i medije i lobiramo da budu nešto naklonjeniji nama.
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#43380 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

suad-sarajevo wrote: 19/08/2024 20:05 Ja sam dakle ukazao na razlog zašto se ovako ponašaju. A nama niko ne brani da ih bojkotujemo, prozovemo ali i zaganjamo neke druge portale i medije i lobiramo da budu nešto naklonjeniji nama.
Hvala za info a ovo drugo sto si rekao si skroz u pravu. Svaka ti je na mjestu. Ukratko pametno zboris. :thumbup: :izet:
last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#43381 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Jel ovo govno igralo kod anamo njih? Čist start da povrijedi igrača, lopta mu ni u mislima nije bila.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22760
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43382 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Fala kurcu na VAR-u, ove mesare treba skroz iz fudbala istjerati.
last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#43383 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ovaj Đorđević mi se počinje jako sviđati, odličnu ljevicu ima. Ono sto nam je falilo od šuteva sa distance, dobili smo kod njega, barem se nadam.
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#43384 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

suad-sarajevo wrote: 19/08/2024 20:05 Ja sam dakle ukazao na razlog zašto se ovako ponašaju. A nama niko ne brani da ih bojkotujemo, prozovemo ali i zaganjamo neke druge portale i medije i lobiramo da budu nešto naklonjeniji nama.
Ma koga zaboli kar.na šta klixovi kvazinovinari pišu? Možda je i bolje ovako nema pritiska na ekipu, laganini i u miru jedna po jedna tekma… Pisanje će se ispuhati čim zaredaju par negativnih rezultata kao i ove “posjete” od 13k :run: Što se mene tiče ja bi i klixu i duplim govnima rampu na Hasetu stavio, pa nek izvještavaju sa parkinga…
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43385 Re: Utakmice.

Post by mond »

Solidno prvo. Uvijek se patimo sa Goškom.
Sipović je mesar a ovaj crveni će smanjiti klepanja u ligi za 50%
last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#43386 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Izgleda naruzio ih Zeka, silovito u II. Puče prečka i stativa, žao mi što Đoređević ne ubaci jednu. Al onaj seljačina izbačena jos prijeti sudiji, ima tri da dobije utakmice neigranja. Ima li ko da žali za slovenskom ublehom i njegovim sadrzajem? Opet Rocky, pa sta je liku? Sve golove koje smo primili njegove greške. Neko je napisao ranije, lik očito ne vidi, onu u prvom poluvremenu je branio, lopta metar pored gola.
Last edited by last mohicans on 19/08/2024 22:35, edited 1 time in total.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43387 Re: Utakmice.

Post by mond »

Jebo te više golman :-)
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22760
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43388 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Rockov 😂😂😂
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43389 Re: Utakmice.

Post by mond »

Svaki put isto. Koji kurac više izlazi kada ne zna
last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#43390 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Kriminalan je na izlazima, umjesto da se popravlja, on sve gori. Uporno na svaku loptu ide, a uvijek kratak ili u prazno. Ako ostane ovako, tri dobili istim rezultatom. Za Semine arhive..
Last edited by last mohicans on 19/08/2024 22:47, edited 2 times in total.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43391 Re: Utakmice.

Post by mond »

Bolje da ostane na liniji, ova bi ga možda i pogodila. Bože sačuvaj
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#43392 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Vrijeme je za novog golmana. Dva puta se moze i omaci ali ovo je vec obrazac ponavljanja koji se ne moze popraviti.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#43393 Re: Utakmice.

Post by mond »

Fino razigrano, rastrčano svih 90 minuta, različiti strijelci,al golman pokvari utisak već drugu tekmu zaredom
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22760
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43394 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Ali kako mi je drago sto papak popusi crveni, nevjerovatno.

U drugim vijestima, Unusic zanimljiv igrac…
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#43395 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

Taman posložiš ekipu, jebe te golman. Nikad dva dobra sastaviti…
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43396 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Rockov kao i u Doboju, zajebe onako lijepu igru i rezultat. Sve super, lijepo, krasno i jednom zajebe i primimo gol. Šteta.

Guliashvili nastavlja rešetati. :izet:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22532
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43397 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

A zašto ga Zekić ne uslovi sa nekoliko utakmice neigranja?
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43398 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#43399 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Vjerovatno misli da je crveni prestrogo.
hali gali halid
Posts: 2780
Joined: 08/10/2007 22:45

#43400 Re: Utakmice.

Post by hali gali halid »

Abil denjo, nek se odjene kao odrasla osoba...
Post Reply