F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
-
izbjeglica_iz_besmisla
- Posts: 4301
- Joined: 15/09/2005 17:22
- Location: sarajevo ...
#33351 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ma ja sam neutralan, bilo mi drago kad je max skinuo mercedesovu dominaciju u WDC
Sad mi je drago da njega neko skine.
Cisto da nije dosadno, eto jednu godinu je i OK bilo al sad je dosta.
PS formulu sam pratio kao klinac do dvijehiljaditih, prestao gledati kad je Schumi krenuo gaziti sve redom
Sad mi je drago da njega neko skine.
Cisto da nije dosadno, eto jednu godinu je i OK bilo al sad je dosta.
PS formulu sam pratio kao klinac do dvijehiljaditih, prestao gledati kad je Schumi krenuo gaziti sve redom
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33352 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
UpravoDaysleepeR wrote: ↑24/07/2024 15:50 Dominacija RedBulla je trajala dvije sezone, a ovdje se priča kao da je 20 godina.
Dominacija Mercedesa od 8 godina nije bila nikakav problem.
Jako pristrasno se ulazi u sve i sve se preuveličava.
- DaysleepeR
- Posts: 21070
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#33353 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ali nije kriv RedBull što su ostali bili loši. Sad se vidi da je tako.izbjeglica_iz_besmisla wrote: ↑24/07/2024 15:57 Ma ja sam neutralan, bilo mi drago kad je max skinuo mercedesovu dominaciju u WDC
Sad mi je drago da njega neko skine.
Cisto da nije dosadno, eto jednu godinu je i OK bilo al sad je dosta.
PS formulu sam pratio kao klinac do dvijehiljaditih, prestao gledati kad je Schumi krenuo gaziti sve redom
RedBull je razvio bolid do određene granice, sad su ostali stigli, nije RedBull prop'o...
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33354 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
A sto je i razumljivo jer po novim pravilima Red Bull ima manje vremena u zracnom tunelu naspram ostalih ekipa.DaysleepeR wrote: ↑24/07/2024 16:06Ali nije kriv RedBull što su ostali bili loši. Sad se vidi da je tako.izbjeglica_iz_besmisla wrote: ↑24/07/2024 15:57 Ma ja sam neutralan, bilo mi drago kad je max skinuo mercedesovu dominaciju u WDC
Sad mi je drago da njega neko skine.
Cisto da nije dosadno, eto jednu godinu je i OK bilo al sad je dosta.
PS formulu sam pratio kao klinac do dvijehiljaditih, prestao gledati kad je Schumi krenuo gaziti sve redom
RedBull je razvio bolid do određene granice, sad su ostali stigli, nije RedBull prop'o...
- DaysleepeR
- Posts: 21070
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#33355 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jedan frajer dominira nad ostatkom grida, vozački fenomen koji se ovdje ismijava i pljuje jer dere guzove.
Sam nosi ekipu, ove godine je urađeno sve izvana i iznutra da se razbije tim.
I opet nije dosta.
U Austriji, Lando se baca sa unutrašnje strane, Max nastavlja pravo dva puta van staze da ne dođe do kontakta, Max kriv.
U Mađarskoj, Max uradi isto ko Lando, baci se u krivinu s unutrašnje strane, Louis ne nastavi pravo kao Max u Austriji, dođe do kontakta, Max kriv.
Odlučite se.
Sam nosi ekipu, ove godine je urađeno sve izvana i iznutra da se razbije tim.
I opet nije dosta.
U Austriji, Lando se baca sa unutrašnje strane, Max nastavlja pravo dva puta van staze da ne dođe do kontakta, Max kriv.
U Mađarskoj, Max uradi isto ko Lando, baci se u krivinu s unutrašnje strane, Louis ne nastavi pravo kao Max u Austriji, dođe do kontakta, Max kriv.
Odlučite se.
-
El_comadante
- Posts: 9047
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#33356 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Znači čim nešto komentarišeš, kritikuješ odmah ide komentar a kako je bilo prije. Meni smeta dominacija bilo koje ekipe, vjerujem većini. Možeš ti voljeti dominaciju ako navijaš za tu ekipu ili vozača a svakom drugom slučaju ne.DaysleepeR wrote: ↑24/07/2024 15:50 Dominacija RedBulla je trajala dvije sezone, a ovdje se priča kao da je 20 godina.
Dominacija Mercedesa od 8 godina nije bila nikakav problem.
Jako pristrasno se ulazi u sve i sve se preuveličava.
-
El_comadante
- Posts: 9047
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#33357 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Problem u Austriji je što je Max mjenjao smjer kretanja kod kočenja. Problem u Mađarskoj je što je uletio Hamilton a i najveći amater vidi da nije mogao skrenuti u desno pri onolikoj brzini bez problema. Nije ista situacija. Kakav je Hamilton čovjek ili karakter nema veze sa konkretnom situacijom. Ako je nekada bio za nešto kriv u karijeri neznani sad da je on uvijek kriv nego od situacije do situacije.DaysleepeR wrote: ↑24/07/2024 16:12 Jedan frajer dominira nad ostatkom grida, vozački fenomen koji se ovdje ismijava i pljuje jer dere guzove.
Sam nosi ekipu, ove godine je urađeno sve izvana i iznutra da se razbije tim.
I opet nije dosta.
U Austriji, Lando se baca sa unutrašnje strane, Max nastavlja pravo dva puta van staze da ne dođe do kontakta, Max kriv.
U Mađarskoj, Max uradi isto ko Lando, baci se u krivinu s unutrašnje strane, Louis ne nastavi pravo kao Max u Austriji, dođe do kontakta, Max kriv.
Odlučite se.
- DaysleepeR
- Posts: 21070
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#33358 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Memovi i epiteti nisu komentarisanje i kritika.El_comadante wrote: ↑24/07/2024 16:28Znači čim nešto komentarišeš, kritikuješ odmah ide komentar a kako je bilo prije. Meni smeta dominacija bilo koje ekipe, vjerujem većini. Možeš ti voljeti dominaciju ako navijaš za tu ekipu ili vozača a svakom drugom slučaju ne.DaysleepeR wrote: ↑24/07/2024 15:50 Dominacija RedBulla je trajala dvije sezone, a ovdje se priča kao da je 20 godina.
Dominacija Mercedesa od 8 godina nije bila nikakav problem.
Jako pristrasno se ulazi u sve i sve se preuveličava.
To je ismijavanje.
Ima vozača koje ja ne volim baš, kad si me vidio da ikoga prozivam?
Ovo je elitni sport, raj za svakog ko voli tehnologiju, strategiju, a ovdje umjesto da se piše o pismenim stvarima, čitaju se epiteti tipa balo, klempo, šta već. preglupo.
- DaysleepeR
- Posts: 21070
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#33359 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Identična situacija, pogledaj snimke.El_comadante wrote: ↑24/07/2024 16:32Problem u Austriji je što je Max mjenjao smjer kretanja kod kočenja. Problem u Mađarskoj je što je uletio Hamilton a i najveći amater vidi da nije mogao skrenuti u desno pri onolikoj brzini bez problema. Nije ista situacija. Kakav je Hamilton čovjek ili karakter nema veze sa konkretnom situacijom. Ako je nekada bio za nešto kriv u karijeri neznani sad da je on uvijek kriv nego od situacije do situacije.DaysleepeR wrote: ↑24/07/2024 16:12 Jedan frajer dominira nad ostatkom grida, vozački fenomen koji se ovdje ismijava i pljuje jer dere guzove.
Sam nosi ekipu, ove godine je urađeno sve izvana i iznutra da se razbije tim.
I opet nije dosta.
U Austriji, Lando se baca sa unutrašnje strane, Max nastavlja pravo dva puta van staze da ne dođe do kontakta, Max kriv.
U Mađarskoj, Max uradi isto ko Lando, baci se u krivinu s unutrašnje strane, Louis ne nastavi pravo kao Max u Austriji, dođe do kontakta, Max kriv.
Odlučite se.
-
ITNet
- Posts: 998
- Joined: 30/09/2016 11:47
#33360 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kojih ba 8 godina? I sve borbe izmedju Lewisa i Rosberga su bile na ivici svaku trku da ne znas koji ce pobjediti, titule se rijesavale u zadnjim trkama nije bilo dosade ko sa ovim sta se desava. I nije problem dominacije vec dosada ziva, prosla godina je bila dosadna ko kurac.DaysleepeR wrote: ↑24/07/2024 15:50 Dominacija RedBulla je trajala dvije sezone, a ovdje se priča kao da je 20 godina.
Dominacija Mercedesa od 8 godina nije bila nikakav problem.
Jako pristrasno se ulazi u sve i sve se preuveličava.
I de odvadi malo sa nekim nebulozama ko na drugim temama samo neko pametovanje ti znas najbolje, Lik vozi ko djete udara sve ostale zadnjih godina i vi neki slijepi samo ga uzdizete ko da je ne znam sta a covjek se ponasa ko da vozi igrice, i evo ti sta ljudi misle o tih 8 godina dominacije sto kazes, de se ba malo spustite na zemlju i realno gledajte neke stvari jebo vas ta navijacko pacenicka prica a ljudi i ne znaju da postojite.
2017-18: Ferrari were genuine championship contenders until at least the summer break, and able to win races consistently. RB could also sneak a win occasionally. Mercedes were fastest, but not dominant.
2019: Merc’s first half of the season was similar to RB’s current form (albeit with a Ferrari that could compete at power-limited tracks, like Bahrain & Canada). However from Austria all hell broke loose and on most weekends two or three different teams would fight for the win.
2020: probably Mercedes’ best car, which probably had the potential to do similar to what RB currently are. But there were just so many bizarre moments like Sakhir, Monza, etc that it didn’t feel the same as 2023. Plus Hamilton chasing the win and WDC record added intrigue (Verstappen is similarly chasing records now, although not the big headline records of Schumacher just yet)
2015: Mercedes were clearly fastest and dominant this year, and at first this seems very 2023-esque. But although Hamilton was clearly quicker, Rosberg could challenge him more frequently than Pérez does Verstappen, and Ferrari were just competitive enough for Vettel to sometimes challenge.
2014 and 2016: Mercedes had the enormous advantage over the field that RB enjoy today. The only times they didn’t win were in freak circumstances like Spain 2016. But the sheer dominance was somewhat obscured by the inter-team rivalry. Because both drivers could fight for the title, people paid less attention to Merc’s clear advantage than they otherwise would, because at least we were still getting a proper fight, right? I’m not saying that mindset is right or wrong, just that because the Max and RB combo is so unbeatable, even against the other RB driver, the perception of complete dominance is higher than when Rosberg & Hamilton were fighting in a dominant Merc.
Inace tko ne zna ovako se MAx sveti u vitruelnom svijetu, trka od 2 sata njega je neko udario u prvih 10 minuta i on je odlucio da se sveti umjesto da vozi i podere sve
-
ITNet
- Posts: 998
- Joined: 30/09/2016 11:47
#33361 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Frajeru zablokirala oba dva prednja tocka prije udara Lewisa, uletio brzinom svjetlosti sto se kaze, de se malo ti sredi stavi naocale pogledaj snimke dobro prije nego sto kazes da je identicna situacije, a vamo kao hoces da se raspravljas na pismene nacineDaysleepeR wrote: ↑24/07/2024 16:33Identična situacija, pogledaj snimke.El_comadante wrote: ↑24/07/2024 16:32Problem u Austriji je što je Max mjenjao smjer kretanja kod kočenja. Problem u Mađarskoj je što je uletio Hamilton a i najveći amater vidi da nije mogao skrenuti u desno pri onolikoj brzini bez problema. Nije ista situacija. Kakav je Hamilton čovjek ili karakter nema veze sa konkretnom situacijom. Ako je nekada bio za nešto kriv u karijeri neznani sad da je on uvijek kriv nego od situacije do situacije.DaysleepeR wrote: ↑24/07/2024 16:12 Jedan frajer dominira nad ostatkom grida, vozački fenomen koji se ovdje ismijava i pljuje jer dere guzove.
Sam nosi ekipu, ove godine je urađeno sve izvana i iznutra da se razbije tim.
I opet nije dosta.
U Austriji, Lando se baca sa unutrašnje strane, Max nastavlja pravo dva puta van staze da ne dođe do kontakta, Max kriv.
U Mađarskoj, Max uradi isto ko Lando, baci se u krivinu s unutrašnje strane, Louis ne nastavi pravo kao Max u Austriji, dođe do kontakta, Max kriv.
Odlučite se.
- konektovan
- Posts: 51475
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33362 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kakve veze sto su mu zablokirali tockovi?? Pystis ga da izleti u pjesak, travu,..izletnu asfattnu zonu..i ti onda svojim putem...nemojte duplih standarda..
-
El_comadante
- Posts: 9047
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#33363 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa kojom brzinom je Hamilton išao? Da li je mogao zakočiti bez posljedica?konektovan wrote: ↑24/07/2024 16:57 Kakve veze sto su mu zablokirali tockovi?? Pystis ga da izleti u pjesak, travu,..izletnu asfattnu zonu..i ti onda svojim putem...nemojte duplih standarda..
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#33364 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Uh evo konektovan dobio jos jednog "objektivnog" Maxoljupca. Vrijeme da se ide s teme do daljnjeg. Ljubimac im malo zakazao pa sad dominantni RB odjednom nesto nije dominantanDaysleepeR wrote: ↑24/07/2024 16:12 Jedan frajer dominira nad ostatkom grida, vozački fenomen koji se ovdje ismijava i pljuje jer dere guzove.
Sam nosi ekipu, ove godine je urađeno sve izvana i iznutra da se razbije tim.
I opet nije dosta.
U Austriji, Lando se baca sa unutrašnje strane, Max nastavlja pravo dva puta van staze da ne dođe do kontakta, Max kriv.
U Mađarskoj, Max uradi isto ko Lando, baci se u krivinu s unutrašnje strane, Louis ne nastavi pravo kao Max u Austriji, dođe do kontakta, Max kriv.
Odlučite se.
- konektovan
- Posts: 51475
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33365 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Naravno da je mogao...vec je i zapoceo kocenje..El_comadante wrote: ↑24/07/2024 17:37Pa kojom brzinom je Hamilton išao? Da li je mogao zakočiti bez posljedica?konektovan wrote: ↑24/07/2024 16:57 Kakve veze sto su mu zablokirali tockovi?? Pystis ga da izleti u pjesak, travu,..izletnu asfattnu zonu..i ti onda svojim putem...nemojte duplih standarda..
-
l33t
- Posts: 4793
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#33366 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sta se uopce ovdje raspravlja...
Max kriv nema tu sta da se razmatra. Drag mi je vozac kad ne vozi ko dijete od 11god
Max kriv nema tu sta da se razmatra. Drag mi je vozac kad ne vozi ko dijete od 11god
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33367 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
A koje su to titule rijesene u zadnjim trkama osim one u 2016?ITNet wrote: ↑24/07/2024 16:45Kojih ba 8 godina? I sve borbe izmedju Lewisa i Rosberga su bile na ivici svaku trku da ne znas koji ce pobjediti, titule se rijesavale u zadnjim trkama nije bilo dosade ko sa ovim sta se desava. I nije problem dominacije vec dosada ziva, prosla godina je bila dosadna ko kurac.DaysleepeR wrote: ↑24/07/2024 15:50 Dominacija RedBulla je trajala dvije sezone, a ovdje se priča kao da je 20 godina.
Dominacija Mercedesa od 8 godina nije bila nikakav problem.
Jako pristrasno se ulazi u sve i sve se preuveličava.
2014 Lewis pobjedio 67 bodova prednosti, imao 11 pobjeda Rosberg 5...toliko o neizvjesnosti
2015 Lewis osvojio sa 69 bodova prednosti... Lewis pobjedio 10, Rosberg 6... opet toliko o neizvjesnosti
Omg poceli su se i stavljati streamovi sa videoigrica...
-
Nisamsdaali
- Posts: 1368
- Joined: 03/10/2022 20:38
#33368 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
2014 se riješila u zadnjoj trciSamprotivsviju wrote: ↑24/07/2024 18:13A koje su to titule rijesene u zadnjim trkama osim one u 2016?ITNet wrote: ↑24/07/2024 16:45Kojih ba 8 godina? I sve borbe izmedju Lewisa i Rosberga su bile na ivici svaku trku da ne znas koji ce pobjediti, titule se rijesavale u zadnjim trkama nije bilo dosade ko sa ovim sta se desava. I nije problem dominacije vec dosada ziva, prosla godina je bila dosadna ko kurac.DaysleepeR wrote: ↑24/07/2024 15:50 Dominacija RedBulla je trajala dvije sezone, a ovdje se priča kao da je 20 godina.
Dominacija Mercedesa od 8 godina nije bila nikakav problem.
Jako pristrasno se ulazi u sve i sve se preuveličava.
2014 Lewis pobjedio 67 bodova prednosti, imao 11 pobjeda Rosberg 5...toliko o neizvjesnosti
2015 Lewis osvojio sa 69 bodova prednosti... Lewis pobjedio 10, Rosberg 6... opet toliko o neizvjesnosti
Omg poceli su se i stavljati streamovi sa videoigrica...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83551
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33369 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
2014. je rijesena u zadnjoj utrciSamprotivsviju wrote: ↑24/07/2024 18:13
A koje su to titule rijesene u zadnjim trkama osim one u 2016?
2014 Lewis pobjedio 67 bodova prednosti, imao 11 pobjeda Rosberg 5...toliko o neizvjesnosti
2015 Lewis osvojio sa 69 bodova prednosti... Lewis pobjedio 10, Rosberg 6... opet toliko o neizvjesnosti
Omg poceli su se i stavljati streamovi sa videoigrica...
Dupli su se bodovi dijelili na zadnjoj utrci.
Lewis pobijedio, Nico zavrsio van bodova.
Dakle +50 bodova samo tu.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33370 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hvala na ispravci,Nisamsdaali wrote: ↑24/07/2024 18:532014 se riješila u zadnjoj trciSamprotivsviju wrote: ↑24/07/2024 18:13A koje su to titule rijesene u zadnjim trkama osim one u 2016?ITNet wrote: ↑24/07/2024 16:45
Kojih ba 8 godina? I sve borbe izmedju Lewisa i Rosberga su bile na ivici svaku trku da ne znas koji ce pobjediti, titule se rijesavale u zadnjim trkama nije bilo dosade ko sa ovim sta se desava. I nije problem dominacije vec dosada ziva, prosla godina je bila dosadna ko kurac.
2014 Lewis pobjedio 67 bodova prednosti, imao 11 pobjeda Rosberg 5...toliko o neizvjesnosti
2015 Lewis osvojio sa 69 bodova prednosti... Lewis pobjedio 10, Rosberg 6... opet toliko o neizvjesnosti
Omg poceli su se i stavljati streamovi sa videoigrica...
Ali opet daleko od neizvjesnog, da je Rosberg i pobjedio a nije, Hamilton je morao zavrsiti treci i nize, a sa bolidom kakvim je imao Mercedes tada i uzimajuci u obzir da citavu tu sezonu osim odustajanja, samo na 1 utrci je neko od njih zavrsio van top 3..... to je bilo skoro pa nemoguce osim neke kardinalne greske ili tehnickih problema.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83551
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33371 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Dovoljno mu je bilo da pobijedi u zadnjoj a da Lewis bude treci
A dozivio je tehnicke probleme
A dozivio je tehnicke probleme
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33372 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ali pogresan vozac, za neizvjesnost_BataZiv_0809 wrote: ↑24/07/2024 19:54 Dovoljno mu je bilo da pobijedi u zadnjoj a da Lewis bude treci
A dozivio je tehnicke probleme![]()
- konektovan
- Posts: 51475
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33373 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Konektovan nije navijac maxa,..konektovan nije navijac Hamiltona, konektovan nije trenutno fan pa skoro ni jednog vozaca na gridu, izuzev mozda mclarenove postave. Ali obzirom da je lando poceo rano kmekati...i njega cu postaviti gdje mu je mjesto.Sid the sloth wrote: ↑24/07/2024 17:39Uh evo konektovan dobio jos jednog "objektivnog" Maxoljupca. Vrijeme da se ide s teme do daljnjeg. Ljubimac im malo zakazao pa sad dominantni RB odjednom nesto nije dominantanDaysleepeR wrote: ↑24/07/2024 16:12 Jedan frajer dominira nad ostatkom grida, vozački fenomen koji se ovdje ismijava i pljuje jer dere guzove.
Sam nosi ekipu, ove godine je urađeno sve izvana i iznutra da se razbije tim.
I opet nije dosta.
U Austriji, Lando se baca sa unutrašnje strane, Max nastavlja pravo dva puta van staze da ne dođe do kontakta, Max kriv.
U Mađarskoj, Max uradi isto ko Lando, baci se u krivinu s unutrašnje strane, Louis ne nastavi pravo kao Max u Austriji, dođe do kontakta, Max kriv.
Odlučite se.![]()
Mali Piastri fino napreduje..gledam formulu zbog akcije, ali ne volim lose rezije.
Ja samo zelim da ukazem na pravila, i sudije..pravila i standarde koja se mjenjaju od staze do staze, zavisno koji su vozaci ukljuceni...stalno se donose "sporne" odluke i zato se javljam i komentarisem.
Dominantni RB ne postoji ove sezone...ako je pratis. Sve je na Maxu, Pereza nema nigdje?! I dalje su vrhunski tim bez obzira na sve izazove koje su imali..
Ova borba koju smo dobili sa mclarenom, mercedesom i RB i jednim dijelom sa ferarijem je mozda i nesto najbolje zadnjih godina,..ali ne volim sistem koji funkcionise od trke do trke razlicito.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83551
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33374 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
@DaysleepeR pa zar ne vidis da Max i ćaća mu razvaljuju ekipu iznutra
-
izbjeglica_iz_besmisla
- Posts: 4301
- Joined: 15/09/2005 17:22
- Location: sarajevo ...
#33375 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Cisto sumnjam da ovo Max radi. Ovo je neko drugi zakuhao - van RBa ili interesne grupe unutar.
Maxu bi najvise pasalo da je sve ostalo kako jeste i niko im ne moze primirisati. Ako misli da se moze lako bez Hornera ili bez Neweya, pogrijesio bi debelo.
Maxu bi najvise pasalo da je sve ostalo kako jeste i niko im ne moze primirisati. Ako misli da se moze lako bez Hornera ili bez Neweya, pogrijesio bi debelo.
