Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- ElRe
- Posts: 16941
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8026 Re: Alfa Romeo
Kakav je ovo mogao biti shooting brake. Giulia Shooting brake
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
- sime_cipol
- Posts: 23434
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#8028 Re: Alfa Romeo
https://www.klix.ba/auto/alfa-romeo-145 ... /240720100
U porodici smo imali jednu 145. Brat je 2007-2009 imao 145 1.6 TS u 500 Limited Edition izdanju (posljednjih 500 koje su proizvedene).
U porodici smo imali jednu 145. Brat je 2007-2009 imao 145 1.6 TS u 500 Limited Edition izdanju (posljednjih 500 koje su proizvedene).
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8029 Re: Alfa Romeo
Imao sam 145 junior 2000 godiste...vozio 2 godine, od 2007 - 2009, ..osim vece potrosnje..fin autic za voziti...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83512
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8030 Re: Alfa Romeo
Junior je bio nivo opreme jeldekonektovan wrote: ↑21/07/2024 12:15 Imao sam 145 junior 2000 godiste...vozio 2 godine, od 2007 - 2009, ..osim vece potrosnje..fin autic za voziti...
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8031 Re: Alfa Romeo
Da,..osnovni 1.4 motor ali sa detaljima sa quadrifolglio_BataZiv_0809 wrote: ↑21/07/2024 12:18Junior je bio nivo opreme jeldekonektovan wrote: ↑21/07/2024 12:15 Imao sam 145 junior 2000 godiste...vozio 2 godine, od 2007 - 2009, ..osim vece potrosnje..fin autic za voziti...
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#8033 Re: Alfa Romeo
kakvi su boxeri za odrzavat generalno, kuham nesto u glavi 
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8034 Re: Alfa Romeo
Twinspark..nije bilo boxera u novijin godistima.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#8035 Re: Alfa Romeo
E da, dobro si.
Ma dobra vozilica, vozio sam 146 1.4 TS.
Ma dobra vozilica, vozio sam 146 1.4 TS.
- sime_cipol
- Posts: 23434
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#8036 Re: Alfa Romeo
TS, boxera nije bilo poslije FL 1998
Samo gledati nivo ulja i nema problema. Hoce popiti pa treba uvijek provjeravati.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#8037 Re: Alfa Romeo
sime_cipol wrote: ↑21/07/2024 13:05
Samo gledati nivo ulja i nema problema. Hoce popiti pa treba uvijek provjeravati.
- sime_cipol
- Posts: 23434
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#8038 Re: Alfa Romeo
Jedna od najboljih prerada koje sam gledao je Buba sa Alfa Romeo 1.7 16v na Dell'Orto karburatore. cca 140 KS.Evolution_IV wrote: ↑21/07/2024 13:19sime_cipol wrote: ↑21/07/2024 13:05
Samo gledati nivo ulja i nema problema. Hoce popiti pa treba uvijek provjeravati.![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83512
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8039 Re: Alfa Romeo
Meni je 145 boxera prodavo lik sto je popravljo klime gore na Bristu
Bila ubijena od leda i na ITA tablama pa je i cijena bila neka sića
Uzeo sam je da probam
Haoticno auto
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8042 Re: Alfa Romeo
Odlicna 
- ElRe
- Posts: 16941
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8043 Re: Alfa Romeo
Nova Giulia će biti u formi "light" crossovera
https://www.jutarnji.hr/autoklub/elektr ... E_H4pSRuNA
Aktuelna će zato biti na cijeni.
https://www.jutarnji.hr/autoklub/elektr ... E_H4pSRuNA
Aktuelna će zato biti na cijeni.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#8044 Re: Alfa Romeo
ElRe wrote: ↑24/07/2024 19:15 Nova Giulia će biti u formi "light" crossovera
https://www.jutarnji.hr/autoklub/elektr ... E_H4pSRuNA

- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83512
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8045 Re: Alfa Romeo
Mogli su vala neko drugo ime za to sranje
Arna
Alfasud
Arna
Alfasud
-
axe22
- Posts: 2848
- Joined: 11/03/2013 21:21
#8046 Re: Alfa Romeo
Genijalan potez. hhhElRe wrote: ↑24/07/2024 19:15 Nova Giulia će biti u formi "light" crossovera
https://www.jutarnji.hr/autoklub/elektr ... E_H4pSRuNA
Aktuelna će zato biti na cijeni.
- sime_cipol
- Posts: 23434
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#8047 Re: Alfa Romeo
U cijelom tekstu samo nagadjanja. Kao da je nekom novinaru bilo dosadno, pa da ispuni kvotu članaka.ElRe wrote: ↑24/07/2024 19:15 Nova Giulia će biti u formi "light" crossovera
https://www.jutarnji.hr/autoklub/elektr ... E_H4pSRuNA
Aktuelna će zato biti na cijeni.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#8048 Re: Alfa Romeo
Vala baš
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#8049 Re: Alfa Romeo
@_BataZiv_0809 vadi keš
Alfa Romeo Giulietta 1750tbi QV full (24 500 KM)
https://olx.ba/artikal/61453614
Alfa Romeo Giulietta 1750tbi QV full (24 500 KM)
https://olx.ba/artikal/61453614
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#8050 Re: Alfa Romeo
E vala Bato ja ti ne tražio bolju

