Idi sta z*uzi olaksaj se malo jebo finaleOsmi Socrates wrote: ↑01/06/2024 23:02 Srozavanje je kad se očajnički braniš protiv petog na tabeli u Bundesligi a potrošio si na tim silne milione.
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#42876 Re: UEFA Champions League
-
Osmi Socrates
- Posts: 12581
- Joined: 19/10/2020 15:33
#42877 Re: UEFA Champions League
I navijači su im isti. U mišjoj rupi kad ih Borussia dominira. Kad sve ispadne dobro onda izađu na čist vazduh.
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#42878 Re: UEFA Champions League
Nema se ovdje šta kritikovati, organizacija, sreća, peto, deseto... Real je na iskustvo dobio. Borussia nekako ne grize dovoljno.
Daleko žalosniji je poraz iz '13. Ovaj današnji sastav se ne može porediti s onom atomskom ekipom.
Daleko žalosniji je poraz iz '13. Ovaj današnji sastav se ne može porediti s onom atomskom ekipom.
-
Ci-Nick
- Posts: 6886
- Joined: 15/03/2015 17:38
#42879 Re: UEFA Champions League
Svaki put kad su uzeli ligu sampiona, trebali ispasti još u grupnoj fazi.
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#42880 Re: UEFA Champions League
Trebali bi i vi prestati kmecati. Lakse bi se forum pratio
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#42881 Re: UEFA Champions League
Realu svaka čast na karakteru. Bili su puno bolja ekipa u drugom poluvremenu. Borussia je dala svoj maksimum i svaka im čast na borbenosti, ali protiv ovakvog Reala kad neiskoristiš prilike kazna je neminovna.
- Point.
- Posts: 33491
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#42882 Re: UEFA Champions League
Hoće ovakvi genijalni postovi kad na wikipediji nađeš za koga ćeš fol navijati.B6Redhell wrote: ↑01/06/2024 23:01 Sto je komicno u svemu ovome da su hejteri i antimadristi kontali da ce ovi zuti moci nesta protiv reala.
Pogotovo ova šakica forumskih kmecavaca
Sve u svemu svaka cast edinu. Igracima bvb. Borili se. I u trenucima bili i bolji. Ali to je sve taktika. Zvana umor..
15ta.
Hahahahah.![]()
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#42883 Re: UEFA Champions League
E gledaj ti sta ono pise u momentima kada ekipa za koju navodno navija osvaja titulu prvaka evrope
Bolan, sto si tolika tetkica svađalica, uživaj u pobjedi ko covjek.
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#42884 Re: UEFA Champions League
Kakav lucidan komentar. Treba biti gospodin pa reći da je Real bio potpuno neubjedljiv 55 minuta. Poslije toga su stali na noge i dobili iskusno.B6Redhell wrote: ↑01/06/2024 23:01 Sto je komicno u svemu ovome da su hejteri i antimadristi kontali da ce ovi zuti moci nesta protiv reala.
Pogotovo ova šakica forumskih kmecavaca
Sve u svemu svaka cast edinu. Igracima bvb. Borili se. I u trenucima bili i bolji. Ali to je sve taktika. Zvana umor..
15ta.
Hahahahah.![]()
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#42885 Re: UEFA Champions League
Sigurno ne za propali laćio.. bljaaak.Point. wrote: ↑01/06/2024 23:09Hoće ovakvi genijalni postovi kad na wikipediji nađeš za koga ćeš fol navijati.B6Redhell wrote: ↑01/06/2024 23:01 Sto je komicno u svemu ovome da su hejteri i antimadristi kontali da ce ovi zuti moci nesta protiv reala.
Pogotovo ova šakica forumskih kmecavaca
Sve u svemu svaka cast edinu. Igracima bvb. Borili se. I u trenucima bili i bolji. Ali to je sve taktika. Zvana umor..
15ta.
Hahahahah.![]()
-
vernes81
- Posts: 2300
- Joined: 25/04/2011 23:04
#42886 Re: UEFA Champions League
Fudbalski svijet se djeli na 2 grupe, za i protiv reala.
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#42887 Re: UEFA Champions League
-
Osmi Socrates
- Posts: 12581
- Joined: 19/10/2020 15:33
#42888 Re: UEFA Champions League
Nisu stali na noge nego je Borussia pala psihološki poslije primljenog gola. Dotad uglavnom valjanje po terenu Reala i mišja rupa. Tačno se vidjelo da je to bilo taktička zamisao genijalca Ancelottija.
Al' hajde, i to bi se dalo oprostiti, jer fudbal se igra na razne načine, da nisu kriminalna organizacija.
Ako ih ne posluži sreća, daće im sudija utakmicu. Neka prevara, nešto.
Al' hajde, i to bi se dalo oprostiti, jer fudbal se igra na razne načine, da nisu kriminalna organizacija.
Ako ih ne posluži sreća, daće im sudija utakmicu. Neka prevara, nešto.
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#42889 Re: UEFA Champions League
Ovaj mali iznad nije normalan

- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#42890 Re: UEFA Champions League
Koji tukci na Areni. Dva finala uredno prenose, a večeras gledamo gluhu ceremoniju i dubokoumne komentare gosta Jusufbegovića iz studija. Wtf

-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#42891 Re: UEFA Champions League
E cuj sikterB6Redhell wrote: ↑01/06/2024 23:13Elesdeovac. Da te ne znam. Komentarisao bi dalje..
A sad cestitaj. I sikter![]()
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#42892 Re: UEFA Champions League
Upravo je to kljucna razlika izmedju onih koji imaju sampionski karakter i onih koji ga nemaju.Osmi Socrates wrote: ↑01/06/2024 23:16 Nisu stali na noge nego je Borussia pala psihološki poslije primljenog gola. Dotad uglavnom valjanje po terenu Reala i mišja rupa. Tačno se vidjelo da je to bilo taktička zamisao genijalca Ancelottija.
Al' hajde, i to bi se dalo oprostiti, jer fudbal se igra na razne načine, da nisu kriminalna organizacija.
Ako ih ne posluži sreća, daće im sudija utakmicu. Neka prevara, nešto.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#42893 Re: UEFA Champions League
Ejup Ganic pored Ceferina 
-
Osmi Socrates
- Posts: 12581
- Joined: 19/10/2020 15:33
#42894 Re: UEFA Champions League
Normalan nije onaj ko izabere klub sa fašističkom pozadinom da navija za njega.
Toliko puta smo gledali prevare. Treba li nabrajati?
Toliko puta smo gledali prevare. Treba li nabrajati?
-
BiBi911
- Posts: 5336
- Joined: 09/12/2018 17:47
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#42896 Re: UEFA Champions League
Zato sam kombinovao HRT 2 i Francuski Chanel tv.zecko_kupuz wrote: ↑01/06/2024 23:19 Koji tukci na Areni. Dva finala uredno prenose, a večeras gledamo gluhu ceremoniju i dubokoumne komentare gosta Jusufbegovića iz studija. Wtf![]()
![]()
- Point.
- Posts: 33491
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#42897 Re: UEFA Champions League
Kad napuniš 16 samo će ti se kazat'.B6Redhell wrote: ↑01/06/2024 23:12Sigurno ne za propali laćio.. bljaaak.Point. wrote: ↑01/06/2024 23:09Hoće ovakvi genijalni postovi kad na wikipediji nađeš za koga ćeš fol navijati.B6Redhell wrote: ↑01/06/2024 23:01 Sto je komicno u svemu ovome da su hejteri i antimadristi kontali da ce ovi zuti moci nesta protiv reala.
Pogotovo ova šakica forumskih kmecavaca
Sve u svemu svaka cast edinu. Igracima bvb. Borili se. I u trenucima bili i bolji. Ali to je sve taktika. Zvana umor..
15ta.
Hahahahah.![]()
![]()
- Altsa
- Posts: 9257
- Joined: 19/03/2004 18:31
- Logovan
- Posts: 102805
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

