UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
emirolini
- Posts: 3838
- Joined: 26/11/2007 15:35
- Location: TUZLA
#42801 Re: UEFA Champions League
Ovaj sudija gori i od onih separatista iz NSa
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#42802 Re: UEFA Champions League
Borussia zaista ima ogromnu želju da uzme trofej, ali Real je preiskusan za njih. I to što je Borussia bolja na terenu, to ništa ne znači, jer Real zna kako dobiti ovakvu utakmicu.
- JohnnyS
- Posts: 17523
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42803 Re: UEFA Champions League
Hvala i prijatno
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#42804 Re: UEFA Champions League
Raspale se svabe.... steta
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#42805 Re: UEFA Champions League
Ne znaju svabe uzeti finale.
- plain vanilla
- Posts: 70282
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
-
izvrsni direktor
- Posts: 14739
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#42808 Re: UEFA Champions League
Losija ekipa a vode 2:0 
-
merk030
- Posts: 857
- Joined: 30/06/2018 18:31
#42809 Re: UEFA Champions League
Maatsen otpočetka nije bio prisutan, od Burnleya do finala.
-
sahbazzz
- Posts: 1088
- Joined: 19/07/2020 12:27
#42810 Re: UEFA Champions League
To je to. Raspade se Dortmund. Nekako se bas ovo ocekivalo. Real je jednostavno iskusan tim.
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#42811 Re: UEFA Champions League
realovi navijaci, kako oni na stadionu tako i na forumu, standardno sute i nigdje ih kad gube ali se onda raskurce cim padne gol ko da su dominirali cijelu tekmu. 
- dječak sa šibicama
- Posts: 51222
- Joined: 29/06/2011 23:39
#42812 Re: UEFA Champions League
RM nije nijednu zamjenu napravio, a izgledaju svjezije
- JohnnyS
- Posts: 17523
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42814 Re: UEFA Champions League
Nije još gotovo, 2:0 je najopasniji rezultat
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#42815 Re: UEFA Champions League
Ko ih jebe, kad ne znaju dati gola neka i dudlaju.
Real klasika, sampionski.
Real klasika, sampionski.
- Point.
- Posts: 33493
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
-
izvrsni direktor
- Posts: 14739
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#42818 Re: UEFA Champions League
Najsmjesniji su mi ovi navijaci barcelone iz mesijevog vremena pa sad navija za sve evropske ekipe kohe real izbaco jer barcelone nigdje nema pa se nadaju da ce ubost nekad da slavePoint. wrote: ↑01/06/2024 22:40Djeca bolan. Odbijam vjerovati da odrasla, zrela osoba za sebe može reći da "navija" za Real.skafiskafsnjak wrote: ↑01/06/2024 22:38Ja bih plakao da navijam za ove likove.
Cuj navijas za Real jbt![]()
- plain vanilla
- Posts: 70282
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#42819 Re: UEFA Champions League
Real pustio Zutalje da se istrče i izmore pa onda navalio
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#42820 Re: UEFA Champions League
Fktomar little wrote: ↑01/06/2024 22:45 realovi navijaci, kako oni na stadionu tako i na forumu, standardno sute i nigdje ih kad gube ali se onda raskurce cim padne gol ko da su dominirali cijelu tekmu.![]()
-
Ci-Nick
- Posts: 6886
- Joined: 15/03/2015 17:38
#42821 Re: UEFA Champions League
Kakvi smradovi će pobjediti.. 
-
izvrsni direktor
- Posts: 14739
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#42822 Re: UEFA Champions League
Zar se sjecas kad je real izgubio?omar little wrote: ↑01/06/2024 22:45 realovi navijaci, kako oni na stadionu tako i na forumu, standardno sute i nigdje ih kad gube ali se onda raskurce cim padne gol ko da su dominirali cijelu tekmu.![]()
- Altsa
- Posts: 9257
- Joined: 19/03/2004 18:31
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#42824 Re: UEFA Champions League
Gori su ovi farsini simpatizeri od realovihomar little wrote: ↑01/06/2024 22:45 realovi navijaci, kako oni na stadionu tako i na forumu, standardno sute i nigdje ih kad gube ali se onda raskurce cim padne gol ko da su dominirali cijelu tekmu.![]()
- JohnnyS
- Posts: 17523
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
