UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- TAFKAP
- Posts: 11977
- Joined: 30/09/2011 07:49
#42601 Re: UEFA Champions League
Garant je imo i cuku dalmatinca, ne tornjaka... 
- JohnnyS
- Posts: 17540
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42602 Re: UEFA Champions League
Više voli Olivera nego Halida 
-
Osmi Socrates
- Posts: 12651
- Joined: 19/10/2020 15:33
#42603 Re: UEFA Champions League
Sudeći po trenutnom rezultatu u Bergamu (Atalanta - Roma 2:0), nijedna zemlja neće imati šest klubova u Ligi Prvaka sljedeće sezone.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42604 Re: UEFA Champions League
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42605 Re: UEFA Champions League
Posljednja cetiri finala zavrsena pobjedama od 1:0. Valjda sutra padne koji gol vise. 
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42607 Re: UEFA Champions League
A prvi gol pao nekad na pocetku.
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#42608 Re: UEFA Champions League
Ma Real glat, 3-4:1.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#42610 Re: UEFA Champions League
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#42611 Re: UEFA Champions League
Vidim, podcijenjujes kvalitete Filkruga i Šloterbeka.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#42612 Re: UEFA Champions League
Nakon vijesti o novom sponzorstvu BVB-a i ne bašBHF_Manijak wrote: ↑31/05/2024 20:30A brate volio bih i ja Boga mi da zuti uzmu, samo sam realan.![]()
Al' hhaj, odvojićemo teren od finansija.
- jeza u ledja
- Posts: 50714
- Joined: 29/12/2005 01:20
#42613 Re: UEFA Champions League
Citao sam bas. Svasta.AmiĐa_Idriz wrote: ↑31/05/2024 22:52Nakon vijesti o novom sponzorstvu BVB-a i ne baš![]()
Al' hhaj, odvojićemo teren od finansija.
Plus je jos izasao intervju sa Hummelsom, gdje se zalio na Terzica. Sve to pred finale Lige prvaka.
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#42614 Re: UEFA Champions League
Nisam u toku?AmiĐa_Idriz wrote: ↑31/05/2024 22:52Nakon vijesti o novom sponzorstvu BVB-a i ne baš![]()
Al' hhaj, odvojićemo teren od finansija.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#42616 Re: UEFA Champions League
Stvarno?
Problem je što je sponzor firma koja se bavi proizvodnjom oružja?
Je li problem pacifističke prirode ili je nešto drugo?
- B6Redhell
- Posts: 7818
- Joined: 25/12/2010 04:56
#42617 Re: UEFA Champions League
Cionisti sponzoriraju cioniste. Nista novo.
A i na forumu ih ima. Navijaju za iste..
A i na forumu ih ima. Navijaju za iste..
-
BiBi911
- Posts: 5340
- Joined: 09/12/2018 17:47
#42618 Re: UEFA Champions League
Vjerski fazoni. RM firma kao i ostale. Bolje da je Njemacka Firma nego da su se prodali arapima,kinezima kao ostali.darius_maximus wrote: ↑01/06/2024 00:41Stvarno?
Problem je što je sponzor firma koja se bavi proizvodnjom oružja?
Je li problem pacifističke prirode ili je nešto drugo?
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#42619 Re: UEFA Champions League
1. Sve svjetske firme "opskrbljuju" Izrael. Mercedes, Toyota, Boing, General Electric, itd. Jesu li i te firme problematični sponzori ili je samo ovaj Rheinmetall?
2. Ljudi šalju oružje u države koje njihova država podržava, tako da ne znam zašto bi se (pogotovo) Nijemci snebivali kada je to državna politika. Namjenska industrija BiH ne šalje oružje u druge države (pa i put Izraela)?
3. Kad smo kod toga, je li problem što Rheinmetall opskrbljuje i Ukrajinu?
4. Šta ljudi misle, da će bilo koja firma iz namjenske industrije reći "neću da šaljem oružje u rat"?
Uostalom, kakve su ovo priče pred finale Lige prvaka?
Problem je namjenska industrija Njemačke?
2. Ljudi šalju oružje u države koje njihova država podržava, tako da ne znam zašto bi se (pogotovo) Nijemci snebivali kada je to državna politika. Namjenska industrija BiH ne šalje oružje u druge države (pa i put Izraela)?
3. Kad smo kod toga, je li problem što Rheinmetall opskrbljuje i Ukrajinu?
4. Šta ljudi misle, da će bilo koja firma iz namjenske industrije reći "neću da šaljem oružje u rat"?
Uostalom, kakve su ovo priče pred finale Lige prvaka?
Problem je namjenska industrija Njemačke?
- jeza u ledja
- Posts: 50714
- Joined: 29/12/2005 01:20
#42620 Re: UEFA Champions League
Kome god da salju oruzje problem je. Fudbalski klubovi ne bi trebali potpisivati sponzorstva sa proizvodjacima oruzja.
Nevjerovatno da su ovo uradili.
Rheinmetalu svakako ovih dana pinka kapanod svih ratova. Pa valjda sponzorstvu se nije moglo odoliti.
Cujem da su iz Dusseldorfa…mozda im je propao deal sa Fortunom.
Nevjerovatno da su ovo uradili.
Cujem da su iz Dusseldorfa…mozda im je propao deal sa Fortunom.
- B6Redhell
- Posts: 7818
- Joined: 25/12/2010 04:56
#42621 Re: UEFA Champions League
Mješaš babe i žabe..darius_maximus wrote: ↑01/06/2024 01:21 1. Sve svjetske firme "opskrbljuju" Izrael. Mercedes, Toyota, Boing, General Electric, itd. Jesu li i te firme problematični sponzori ili je samo ovaj Rheinmetall?
2. Ljudi šalju oružje u države koje njihova država podržava, tako da ne znam zašto bi se (pogotovo) Nijemci snebivali kada je to državna politika. Namjenska industrija BiH ne šalje oružje u druge države (pa i put Izraela)?
3. Kad smo kod toga, je li problem što Rheinmetall opskrbljuje i Ukrajinu?
4. Šta ljudi misle, da će bilo koja firma iz namjenske industrije reći "neću da šaljem oružje u rat"?
Uostalom, kakve su ovo priče pred finale Lige prvaka?
Problem je namjenska industrija Njemačke?
mercedes ili toyota npr ne salju metke fosforne bombe ili rakete za namjerno ubijanje i genocid nad jednim narodom..
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#42622 Re: UEFA Champions League
smiješno je da fudbalski klub potpisuje ugovor sa kompanijom koja prodaje oružje, pa kome god.
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#42623 Re: UEFA Champions League
Jebo vas cionisti i oruzje, na pogrenoj ste temi:..
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#42624 Re: UEFA Champions League
Fulio si poentu.B6Redhell wrote: ↑01/06/2024 05:30Mješaš babe i žabe..darius_maximus wrote: ↑01/06/2024 01:21 1. Sve svjetske firme "opskrbljuju" Izrael. Mercedes, Toyota, Boing, General Electric, itd. Jesu li i te firme problematični sponzori ili je samo ovaj Rheinmetall?
2. Ljudi šalju oružje u države koje njihova država podržava, tako da ne znam zašto bi se (pogotovo) Nijemci snebivali kada je to državna politika. Namjenska industrija BiH ne šalje oružje u druge države (pa i put Izraela)?
3. Kad smo kod toga, je li problem što Rheinmetall opskrbljuje i Ukrajinu?
4. Šta ljudi misle, da će bilo koja firma iz namjenske industrije reći "neću da šaljem oružje u rat"?
Uostalom, kakve su ovo priče pred finale Lige prvaka?
Problem je namjenska industrija Njemačke?
mercedes ili toyota npr ne salju metke fosforne bombe ili rakete za namjerno ubijanje i genocid nad jednim narodom..
Svako "opsrkbljuje" onim što ima i čime može.
Izraelska vojska koristi Mercedes kao šlepere za tenkove, dok se Toyota koristi za prijevoz vojske.
Nisu to Izraelci na autopijaci kupili.
ThyssenKrupp im npr. proizvodi brodove (i podmornice koliko sam vidio).
Valjda su i transport i logistika podrška vojsci?
Pitam jesu li to ok sponzori za dres?
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#42625 Re: UEFA Champions League
Mislim da će Vinicius imati svoje veče.
I da će biti bezveze finale, ko kad je Tottenham igrao... gdje skoro nijedan igrač nije prije igrao u finalu pa im se noge svežu.
I da će biti bezveze finale, ko kad je Tottenham igrao... gdje skoro nijedan igrač nije prije igrao u finalu pa im se noge svežu.
