UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#42301 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

Ti bosnaski kralju. Ispisi se sa interneta dok se ne ohladis.
User avatar
Point.
Posts: 33507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#42302 Re: UEFA Champions League

Post by Point. »

B6Redhell wrote: 08/05/2024 23:04 Djes na gigantaaaaaa.
REAL MADRID.
Najbolji ikad
To srednjoškolac
Last edited by Point. on 08/05/2024 23:15, edited 1 time in total.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17551
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#42303 Re: UEFA Champions League

Post by JohnnyS »

_BataZiv_0809 wrote: 08/05/2024 23:14
rovac13 wrote: 08/05/2024 23:12 Ljudi navijaju za valjanje po terenu,za slabiju ekipu,i krive sudiju koji je dao 15 min nadoknade bajernu na lijepe oci.

Mene bi bilo stid.
Gledao se VAR u produzecima i zato se produzilo
Pa nije košarka jebote pa da se čista igra samo konta. Produžio devet minuta, tzv sporna situacija iza 113:00. Pa nije se toliko VAR gledao
Ci-Nick
Posts: 6887
Joined: 15/03/2015 17:38

#42304 Re: UEFA Champions League

Post by Ci-Nick »

Ovaj Tuchel je saboter.
U 68 minuti dali gol, u 75 izvodi Sanea koji je igru činio ofanzivnom i onda izvodi i Kane i uvodi trećeg beka koji nema blage veze. I od ofanzivnog Bayerna pravi defanzivni a Bayern ne zna igrati defantivno.
95% krivice njemu pripisati.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#42305 Re: UEFA Champions League

Post by LSD »

E cuj Joselu :lol:

Opet kazem, gadi mi se ovo snobovsko takmicenje.
User avatar
van Basten
Posts: 7967
Joined: 21/09/2006 02:59

#42306 Re: UEFA Champions League

Post by van Basten »

Priznali bi poljaci i onaj prvi gol Reala ali bilo je baš ofirno pa se var morao ubaciti.
Bez obzira na to, Bayern sramotno odigrao, nisu bolje ni zaslužili
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42307 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

JohnnyS wrote: 08/05/2024 23:14 Mene osobno zabavljaju ovi kukatori. Sad su suci krivi. Jel te bola stid logovane ovakav Real simpatizirali :D
Ma da je bilo baš neko veće pomaganje Realu, te prekršaji, te nepostojeći ofsajdi, itd, ja bih odmah rekao da su sudije navukle prolaz, ali ovako jok. Imaš debelo preko 90 minuta i vodstvo i nisi sposoban da prođeš dalje.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#42308 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

Point. wrote: 08/05/2024 23:15
B6Redhell wrote: 08/05/2024 23:04 Djes na gigantaaaaaa.
REAL MADRID.
Najbolji ikad
To srednjoškolac
Ti za kog navijas i kolika mrznja prema realu zajebo si pajdaše iz 1941
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#42309 Re: UEFA Champions League

Post by Leopard_SA »

plain vanilla wrote: 08/05/2024 23:12
Pa ponisten je gol Realu
Pa mislim da ni Borcu ono ne bi priznali, ali eto
senturk
Posts: 801
Joined: 02/04/2013 23:48
Location: all roads lead to rome...

#42310 Re: UEFA Champions League

Post by senturk »

Velkoski wrote: 08/05/2024 23:15
senturk wrote: 08/05/2024 23:13 Kod gola Shelveya pomoćnik je digao offside,a on dao gol, sad se ne sjećam dal je glavni svirao i naknadno je gol priznat, nek me neko ispravi ako nije tako bilo u Engleskoj,,zašto i ovdje to nije slučaj?
problem je što je ovaj odmah svirao ofsajd

praksa zadnjih skoro 10 godina je da se akcija odigra do kraja pa da se onda diže, oko toga je i najveća hampa.
Znam da trebaju pomoćnici sačekat, pogotovu ovdje je morao zato sto nije bio očigledan offside,,milimetri bi odlučivali,
Koliko sam vidio,,i tamo je pomoćnik digao zastavicu al se ne sjećam dal je glavni odmah svirao ili je glavni čekao da da Shelvey gol pa onda svirao,
Osmi Socrates
Posts: 12680
Joined: 19/10/2020 15:33

#42311 Re: UEFA Champions League

Post by Osmi Socrates »

Ma bez obzira što je ovaj digao zastavicu, glavni sudija ga ne mora slušati. Njegova je zadnja. Trebao je pustiti akciju do kraja, onda ići na pregledanje situacije na VAR.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#42312 Re: UEFA Champions League

Post by _BataZiv_0809 »

JohnnyS wrote: 08/05/2024 23:15
_BataZiv_0809 wrote: 08/05/2024 23:14
rovac13 wrote: 08/05/2024 23:12 Ljudi navijaju za valjanje po terenu,za slabiju ekipu,i krive sudiju koji je dao 15 min nadoknade bajernu na lijepe oci.

Mene bi bilo stid.
Gledao se VAR u produzecima i zato se produzilo
Pa nije košarka jebote pa da se čista igra samo konta. Produžio devet minuta, tzv sporna situacija iza 113:00. Pa nije se toliko VAR gledao
Intencija mi je raskrinkati laz da se produzilo zbog valjanja Bayernovih igraca
O kojem mislim sve najgore
Bolji tim je pobijedio i tu nema dileme
Real ima naviku pobjedjivanja i znaju pobijediti i kad su losiji rival
Veceras su bili bolji rival
Toliko od mene
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10199
Joined: 31/03/2007 00:07

#42313 Re: UEFA Champions League

Post by Bosanski_kralj »

Realu je pametnije da ne dovodi Mbpae. Ona princeza koja misli da se sviket okreće oko nje samo može razjebati ovaj mentalitet
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#42314 Re: UEFA Champions League

Post by Piaty »

Svaka čast Realu ali u njihovoj pobjedi je učestvovao kurac od trenera zvani Tuchel i kurac od najboljeg svjetskog sudije (kako mu je već ime).

Kimich katastrofalan
Laimer živ bio još 100 godina
izvrsni direktor
Posts: 14756
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#42315 Re: UEFA Champions League

Post by izvrsni direktor »

Zatvara lik utakmicu u 75.minuti protiv reala :-)
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42316 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

izvrsni direktor wrote: 08/05/2024 23:20 Zatvara lik utakmicu u 75.minuti protiv reala :-)
Sudija rekao da se to uradi.
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#42317 Re: UEFA Champions League

Post by kory_galaktikos »

Osmi Socrates wrote: 08/05/2024 23:19 Ma bez obzira što je ovaj digao zastavicu, glavni sudija ga ne mora slušati. Njegova je zadnja. Trebao je pustiti akciju do kraja, onda ići na pregledanje situacije na VAR.
Trebao je pustit definitivno ali, cini se na slici da je ispravna odluka.
Steta, sad ce pacenici na forumu imat za sta pricat. Lik bezveze svirao, realovi svi stali. Ko garantuje da bi dao gol da su "igrali".
Po igri zasluzen prolaz ali et, ima ta mrlja iako je po meni na kraju ispravna odluka.
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#42318 Re: UEFA Champions League

Post by p206 »

neki dan sudija pusti Lukakua da istrči 50 metara a bio u ofsajdu, i tek onda svirao
User avatar
Point.
Posts: 33507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#42319 Re: UEFA Champions League

Post by Point. »

B6Redhell wrote: 08/05/2024 23:18
Point. wrote: 08/05/2024 23:15
B6Redhell wrote: 08/05/2024 23:04 Djes na gigantaaaaaa.
REAL MADRID.
Najbolji ikad
To srednjoškolac
Ti za kog navijas i kolika mrznja prema realu zajebo si pajdaše iz 1941
Koga iz 1941? Misliš Generalissimo Franca?

Đe može bolan odrasla osoba da fol navija za posteraše tipa Real?
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#42320 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

Logovan wrote: 08/05/2024 23:22
izvrsni direktor wrote: 08/05/2024 23:20 Zatvara lik utakmicu u 75.minuti protiv reala :-)
Sudija rekao da se to uradi.
:lol: :lol:
Bas tako.


I ne znam zasto se kmeci. Ova dvojica u offside cak iz ovog ugla se vidi.
Al valja kmecat nekako

Image

@Leopard_SA
User avatar
rovac13
Posts: 5763
Joined: 08/12/2013 16:17

#42321 Re: UEFA Champions League

Post by rovac13 »

Da je var gledao obo na kraju i da je rekao nije ofsajd,opet nebi bio gol.......kao sto ovi drame

Svirano........svi stali.....nema gola jer je neko bezze sutno loptu :)
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#42322 Re: UEFA Champions League

Post by Piaty »

kory_galaktikos wrote: 08/05/2024 23:23
Osmi Socrates wrote: 08/05/2024 23:19 Ma bez obzira što je ovaj digao zastavicu, glavni sudija ga ne mora slušati. Njegova je zadnja. Trebao je pustiti akciju do kraja, onda ići na pregledanje situacije na VAR.
Trebao je pustit definitivno ali, cini se na slici da je ispravna odluka.
Steta, sad ce pacenici na forumu imat za sta pricat. Lik bezveze svirao, realovi svi stali. Ko garantuje da bi dao gol da su "igrali".
Po igri zasluzen prolaz ali et, ima ta mrlja iako je po meni na kraju ispravna odluka.
Koga boli briga za to?
Bayern je dao gol onako kako se gol daje - opališ je i ona uđe i sve legalno, sa pečatom i materijalnim dokazima.
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#42323 Re: UEFA Champions League

Post by Better Man »

Bosanski_kralj wrote: 08/05/2024 23:19 Realu je pametnije da ne dovodi Mbpae. Ona princeza koja misli da se sviket okreće oko nje samo može razjebati ovaj mentalitet
Upravo tako. Ne možeš biti veći od kluba, a to niko u Realu nikad nije bio. Svi koji su to pokušali bili su prodati. Zašto je Luka i dalje u Realu. Pa upravo zato što poštuje klub i ne smatra sebe većim od kluba i neuslovljava klub nerealnim zahtjevima i još uvijek ima magiju i igra čudesno. U vezi poništwmog gola Bayernu, sve vas koji mislite da je Bayern pokraden, zapitajte se kako to da je utakmica sa 0 minuta produžena na 15.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#42324 Re: UEFA Champions League

Post by B6Redhell »

Point. wrote: 08/05/2024 23:24
B6Redhell wrote: 08/05/2024 23:18
Point. wrote: 08/05/2024 23:15

To srednjoškolac
Ti za kog navijas i kolika mrznja prema realu zajebo si pajdaše iz 1941
Koga iz 1941? Misliš Generalissimo Franca?

Đe može bolan odrasla osoba da fol navija za posteraše tipa Real?
Uzmi nesta za smirenje. Tvoj svaki komentar je kmecanje na real. Zao mi te… a ja odo na pivu da proslavim a ti navijaj za taj propalitet/buraniju..
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#42325 Re: UEFA Champions League

Post by plain vanilla »

A jel ovi sto kukaju stvarno misle da je Bayern bio bolji? :?
Post Reply