UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#42301 Re: UEFA Champions League
Ti bosnaski kralju. Ispisi se sa interneta dok se ne ohladis.
- JohnnyS
- Posts: 17559
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42303 Re: UEFA Champions League
Pa nije košarka jebote pa da se čista igra samo konta. Produžio devet minuta, tzv sporna situacija iza 113:00. Pa nije se toliko VAR gledao
-
Ci-Nick
- Posts: 6887
- Joined: 15/03/2015 17:38
#42304 Re: UEFA Champions League
Ovaj Tuchel je saboter.
U 68 minuti dali gol, u 75 izvodi Sanea koji je igru činio ofanzivnom i onda izvodi i Kane i uvodi trećeg beka koji nema blage veze. I od ofanzivnog Bayerna pravi defanzivni a Bayern ne zna igrati defantivno.
95% krivice njemu pripisati.
U 68 minuti dali gol, u 75 izvodi Sanea koji je igru činio ofanzivnom i onda izvodi i Kane i uvodi trećeg beka koji nema blage veze. I od ofanzivnog Bayerna pravi defanzivni a Bayern ne zna igrati defantivno.
95% krivice njemu pripisati.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#42305 Re: UEFA Champions League
E cuj Joselu
Opet kazem, gadi mi se ovo snobovsko takmicenje.
Opet kazem, gadi mi se ovo snobovsko takmicenje.
- van Basten
- Posts: 7967
- Joined: 21/09/2006 02:59
#42306 Re: UEFA Champions League
Priznali bi poljaci i onaj prvi gol Reala ali bilo je baš ofirno pa se var morao ubaciti.
Bez obzira na to, Bayern sramotno odigrao, nisu bolje ni zaslužili
Bez obzira na to, Bayern sramotno odigrao, nisu bolje ni zaslužili
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42307 Re: UEFA Champions League
Ma da je bilo baš neko veće pomaganje Realu, te prekršaji, te nepostojeći ofsajdi, itd, ja bih odmah rekao da su sudije navukle prolaz, ali ovako jok. Imaš debelo preko 90 minuta i vodstvo i nisi sposoban da prođeš dalje.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#42309 Re: UEFA Champions League
Pa mislim da ni Borcu ono ne bi priznali, ali eto
-
senturk
- Posts: 801
- Joined: 02/04/2013 23:48
- Location: all roads lead to rome...
#42310 Re: UEFA Champions League
Znam da trebaju pomoćnici sačekat, pogotovu ovdje je morao zato sto nije bio očigledan offside,,milimetri bi odlučivali,
Koliko sam vidio,,i tamo je pomoćnik digao zastavicu al se ne sjećam dal je glavni odmah svirao ili je glavni čekao da da Shelvey gol pa onda svirao,
-
Osmi Socrates
- Posts: 12680
- Joined: 19/10/2020 15:33
#42311 Re: UEFA Champions League
Ma bez obzira što je ovaj digao zastavicu, glavni sudija ga ne mora slušati. Njegova je zadnja. Trebao je pustiti akciju do kraja, onda ići na pregledanje situacije na VAR.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83507
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#42312 Re: UEFA Champions League
Intencija mi je raskrinkati laz da se produzilo zbog valjanja Bayernovih igracaJohnnyS wrote: ↑08/05/2024 23:15Pa nije košarka jebote pa da se čista igra samo konta. Produžio devet minuta, tzv sporna situacija iza 113:00. Pa nije se toliko VAR gledao
O kojem mislim sve najgore
Bolji tim je pobijedio i tu nema dileme
Real ima naviku pobjedjivanja i znaju pobijediti i kad su losiji rival
Veceras su bili bolji rival
Toliko od mene
- Bosanski_kralj
- Posts: 10199
- Joined: 31/03/2007 00:07
#42313 Re: UEFA Champions League
Realu je pametnije da ne dovodi Mbpae. Ona princeza koja misli da se sviket okreće oko nje samo može razjebati ovaj mentalitet
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#42314 Re: UEFA Champions League
Svaka čast Realu ali u njihovoj pobjedi je učestvovao kurac od trenera zvani Tuchel i kurac od najboljeg svjetskog sudije (kako mu je već ime).
Kimich katastrofalan
Laimer živ bio još 100 godina
Kimich katastrofalan
Laimer živ bio još 100 godina
-
izvrsni direktor
- Posts: 14757
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#42315 Re: UEFA Champions League
Zatvara lik utakmicu u 75.minuti protiv reala 
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42316 Re: UEFA Champions League
Sudija rekao da se to uradi.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#42317 Re: UEFA Champions League
Trebao je pustit definitivno ali, cini se na slici da je ispravna odluka.Osmi Socrates wrote: ↑08/05/2024 23:19 Ma bez obzira što je ovaj digao zastavicu, glavni sudija ga ne mora slušati. Njegova je zadnja. Trebao je pustiti akciju do kraja, onda ići na pregledanje situacije na VAR.
Steta, sad ce pacenici na forumu imat za sta pricat. Lik bezveze svirao, realovi svi stali. Ko garantuje da bi dao gol da su "igrali".
Po igri zasluzen prolaz ali et, ima ta mrlja iako je po meni na kraju ispravna odluka.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#42318 Re: UEFA Champions League
neki dan sudija pusti Lukakua da istrči 50 metara a bio u ofsajdu, i tek onda svirao
- Point.
- Posts: 33510
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#42319 Re: UEFA Champions League
Koga iz 1941? Misliš Generalissimo Franca?
Đe može bolan odrasla osoba da fol navija za posteraše tipa Real?
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#42320 Re: UEFA Champions League
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42321 Re: UEFA Champions League
Da je var gledao obo na kraju i da je rekao nije ofsajd,opet nebi bio gol.......kao sto ovi drame
Svirano........svi stali.....nema gola jer je neko bezze sutno loptu
Svirano........svi stali.....nema gola jer je neko bezze sutno loptu
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#42322 Re: UEFA Champions League
Koga boli briga za to?kory_galaktikos wrote: ↑08/05/2024 23:23Trebao je pustit definitivno ali, cini se na slici da je ispravna odluka.Osmi Socrates wrote: ↑08/05/2024 23:19 Ma bez obzira što je ovaj digao zastavicu, glavni sudija ga ne mora slušati. Njegova je zadnja. Trebao je pustiti akciju do kraja, onda ići na pregledanje situacije na VAR.
Steta, sad ce pacenici na forumu imat za sta pricat. Lik bezveze svirao, realovi svi stali. Ko garantuje da bi dao gol da su "igrali".
Po igri zasluzen prolaz ali et, ima ta mrlja iako je po meni na kraju ispravna odluka.
Bayern je dao gol onako kako se gol daje - opališ je i ona uđe i sve legalno, sa pečatom i materijalnim dokazima.
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#42323 Re: UEFA Champions League
Upravo tako. Ne možeš biti veći od kluba, a to niko u Realu nikad nije bio. Svi koji su to pokušali bili su prodati. Zašto je Luka i dalje u Realu. Pa upravo zato što poštuje klub i ne smatra sebe većim od kluba i neuslovljava klub nerealnim zahtjevima i još uvijek ima magiju i igra čudesno. U vezi poništwmog gola Bayernu, sve vas koji mislite da je Bayern pokraden, zapitajte se kako to da je utakmica sa 0 minuta produžena na 15.Bosanski_kralj wrote: ↑08/05/2024 23:19 Realu je pametnije da ne dovodi Mbpae. Ona princeza koja misli da se sviket okreće oko nje samo može razjebati ovaj mentalitet
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#42324 Re: UEFA Champions League
Uzmi nesta za smirenje. Tvoj svaki komentar je kmecanje na real. Zao mi te… a ja odo na pivu da proslavim a ti navijaj za taj propalitet/buraniju..
- plain vanilla
- Posts: 70303
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#42325 Re: UEFA Champions League
A jel ovi sto kukaju stvarno misle da je Bayern bio bolji? 

