Da, ali u svim utakmicima protiv ovakvih ekipa, ranije smo bili mlitavi, mlaki, bez samouvjerenosti i smjelosti. Danas su frcali od energije i snage, vjerovali su u sebe, onda samo možeš očekivati nešto slično. Još smo bez par igrača bili, ni to nije predstavljalo problem. Samo gazivan Basten wrote: ↑29/03/2024 19:52 Ovako treba riješavati ovu boraniju. Moglo je čak i bez ovih žutih pred kraj tekme, bezveze dopustili seljadiji da ih uvedu u nekalve duele, svađe...
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
last mohicans
- Posts: 18269
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42751 Re: Utakmice.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42752 Re: Utakmice.
Mislim da je imao asistenciju za ANdjusica iz kornera kod 4 gola.Sreca samo sto frizura ne igra nego noge.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42754 Re: Utakmice.
Subota, 6. april: Sarajevo - Igman 20:45
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#42755 Re: Utakmice.
Stvarno je dobar.
Mada kada sam gledao Mulalića, bio sam u fazonu "ja boljeg, a mlađeg beka ne vidjeh u našoj ligi" i onda je kroz pola godine klub bio u fazonu "a gdje bi Mulalića mogli posuditi".
Nadam se da sa Čelikom neće biti tako.
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#42756 Re: Utakmice.
Znali se datum/vrijeme derbija?
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42757 Re: Utakmice.
14.04. 20:00
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#42758 Re: Utakmice.
- duga puska
- Posts: 838
- Joined: 08/02/2012 21:40
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#42760 Re: Utakmice.
Svi na derbi sa kacigama i palijama. Bas vam je furka u pm…
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#42761 Re: Utakmice.
Užasan spot, odvratne poruke šalje
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#42762 Re: Utakmice.
Second hand shop na Kosevu samo za Manijake 
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
-
last mohicans
- Posts: 18269
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42764 Re: Utakmice.
Kakav je ovo debilizam, isto građevinci s bauštele, šta je ovdje dobro za nafurati se, pitam se? S kacigama ići na neki fajt, pa što ne dogovore fajt na šake na Igmanu, neka i snimaju, pa da vidimo ko je jači. Ne da kroz gradska naselja ides s toljagama, motikama i sljemovima. Koja usrana furka.sencobih wrote: ↑04/04/2024 06:17Užasan spot, odvratne poruke šalje
-
hali gali halid
- Posts: 2785
- Joined: 08/10/2007 22:45
#42765 Re: Utakmice.
Pa isti te emovci su napali hz sa ovakvim motkama, pojedinim kacigama i go pro kamerama... U Italiji su redovno sa moto kacigama u belajima...
- duga puska
- Posts: 838
- Joined: 08/02/2012 21:40
#42766 Re: Utakmice.
Samo trendove pratiti.
Mali plavi se usqrcili,huliganisali na celu sa velikim vodjom kim zul drugim i ocekuju da im sa sve cvijecem Horde hodaju Reintegristanom
Mali plavi se usqrcili,huliganisali na celu sa velikim vodjom kim zul drugim i ocekuju da im sa sve cvijecem Horde hodaju Reintegristanom
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#42767 Re: Utakmice.
Link-molit cu lijepo 
-
last mohicans
- Posts: 18269
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42768 Re: Utakmice.
Heba, smrdo jedan, samo si protiv nas 100%. Kakvih prilika si se napromašivao. Vrijeme je da malo pauziraš s kakvom povredom.
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42769 Re: Utakmice.
Joj Heba maši nekad nešto protiv nas klocu, šta se izvinjavaš
Gori smo mi, gubimo loptu kod njihovog 16-rca i niko faul da pravi, muški da dobije žuti
Odlično poluvrijeme i generalno dobra tekma.
Gori smo mi, gubimo loptu kod njihovog 16-rca i niko faul da pravi, muški da dobije žuti
Odlično poluvrijeme i generalno dobra tekma.
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#42770 Re: Utakmice.
Valjda pocalite kakav link da bar drugo pogledam 
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42771 Re: Utakmice.
Pa Muha zar nisi više zapamtio ono bhliga.com jebem li ga 
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#42773 Re: Utakmice.
FOOTBALL
BOSNIA & HERZEGOVINA : WWIN PREMIJER LIGA
6.4.2024 20:45
FK Sarajevo
-
LIVE
Igman Konjic
SUMMARY
BOSNIA & HERZEGOVINA : WWIN PREMIJER LIGA
6.4.2024 20:45
FK Sarajevo
-
LIVE
Igman Konjic
SUMMARY
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
