Narod i Pravda (Konakovic)

User avatar
Prpa.ba
Posts: 11247
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#32076 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

DaysleepeR wrote: 15/03/2024 10:50 Jedino što je indikativno je da je i tada bio ramazan.
Ne sumnjam da je indikativno tebi, i onima koji su tebi nalik. :thumbup:
internazionale
Posts: 2244
Joined: 30/12/2009 15:52

#32077 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by internazionale »

ReymondReddington wrote: 15/03/2024 10:45
archi_a wrote: 15/03/2024 10:30 A konaković, taj šef vanjskih poslova države, kao miš bez ikakve reakcije na priču ambasadora u UN-u o teroristima bošnjacima. Al zato najavljuje boks meć. Smećari.
I nemojte mi spominjati pismo reakciju poslanu medijima od strane kancelarije MVP-a u kojoj osuđuju i negoduju. Šta je konkretno ministar uradio imenom i prezimenom. Ništa, neće da se kompromituje. Naravno, nije njegova nadležnost. On je "šef" samo sebi, svojoj fotelji, vozaču i sekretarici. Predsjedništvo je krivo, on nema nikakvog uticaja na ambasadore. On je tu da čopa nokte, slika se, prima platu i izgleda cool. :-)
A zato velikosrbi u ministarstvu bezbjednosti, vanjskotrgovonskoj komori, sipi, gp-u, oporezivanju, službi za strance mogu sve "neposlušne" bošnje da postroje, da ih naruže, da im zagorčaju život. Kako to? Zato što velikosrbi imaju agendu i stav. Stav, pa makar on bio neutemeljem i zakonom i ustavom. Al likovi guraju svoje. A "naši". Pa boksaju, dave se, svađaju se oko tendera o fotelja, šukajunkedan drugom preko facebook komentara.
Pa i nema uticaja na ambasadore. Svaki ambasador kod nas je kao svoja drzava. 2/3 ambasadora ne obiljezavaju praznik države.
Sdf-ovce to "nisu znali" dok nisu izgubili vlast.

Sve što su zapustili u državi, zbog svoje preokupacije tenderima i talovima sa negatorima države, sada fakturišu trojci.
Nervoza raste
archi_a
Posts: 10410
Joined: 11/12/2011 18:11

#32078 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by archi_a »

Možda sdf-ovci ne znaju. Ali ja znam.
internazionale
Posts: 2244
Joined: 30/12/2009 15:52

#32079 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by internazionale »

archi_a wrote: 15/03/2024 10:59 Možda sdf-ovci ne znaju. Ali ja znam.
Treb'o si se ranije "aktivirati"
archi_a
Posts: 10410
Joined: 11/12/2011 18:11

#32080 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by archi_a »

Ti znaš kad sam ja "aktiviran"? Šta, vodiš neku analitiku, istraživanje? :-)
E, vidiš ja je vodim. Pa sam tako zabilježio dvadesetak podguznih muha koji su se tako aktivirali tek sad kada su se ove jade skrpile se s brda s dola u nekakvu trojku, udruženje stranaka, pa na svakoj temi, od kulinarstva, preko sporta, tramvajske, do politike pokušavaju propagirati stranku i odbraniti neodbranjive postupke svojih "patera", a sve koji kažu bilo šta loše odmah targetiraju. Stranački botovi u pravom smislu.
Last edited by archi_a on 15/03/2024 11:06, edited 2 times in total.
internazionale
Posts: 2244
Joined: 30/12/2009 15:52

#32081 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by internazionale »

:thumbup:
Upravo :wink:
Samo nemoj nikome govoriti
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14838
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#32082 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DaysleepeR »

Prpa.ba wrote: 15/03/2024 10:54
DaysleepeR wrote: 15/03/2024 10:50 Jedino što je indikativno je da je i tada bio ramazan.
Ne sumnjam da je indikativno tebi, i onima koji su tebi nalik. :thumbup:
Sve dok ti i ja nismo nalik, top.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11247
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#32083 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

DaysleepeR wrote: 15/03/2024 11:07 Sve dok ti i ja nismo nalik, top.
Jedina stvar oko koje se ti i ja mozemo sloziti.

Uzivaj u Mubarek mjesecu. :thumbup:
archi_a
Posts: 10410
Joined: 11/12/2011 18:11

#32084 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by archi_a »

MUP RS-a ostvario direktan zaštićeni kanal komunikacije s Europolom bez saglasnosti svih u Kontakt tački
Evo šta nam je donio kompromis nesposobnjakovića. Slavodobitno su se slikali i hvalili kako su oni odblokirali procese koje "nesposobni" prije njih nisu mogli. To su sad uspjeli ovi europejci. A zašto je bilo blokirano? Pa upravo jer se nije dozvoljavalo da se iz dkpt-a ova kontakt tačka izmjesti na mjesto političkog odlučivanja i uticaja. Sad nam je kontakt tačka u ministarstvu sigurnosti, a kontakt persona službenik mup-a rs kojeg je nešić instalirao i koji isto tako neće nikome odgovarati osim nešiću, kao i onaj ambasador koji neće odgovarati konakoviću.

BUDALETINE JEDNE.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14838
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#32085 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DaysleepeR »

Prpa.ba wrote: 15/03/2024 11:11
DaysleepeR wrote: 15/03/2024 11:07 Sve dok ti i ja nismo nalik, top.
Jedina stvar oko koje se ti i ja mozemo sloziti.

Uzivaj u Mubarek mjesecu. :thumbup:
Žao mi je što ti ne uživaš, ubi zlo i gorčina.
Prosto sipa.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 11164
Joined: 27/04/2021 22:52

#32086 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by tramvajtrojka »

archi_a wrote: 15/03/2024 10:53 Imaš druže urede za kontrolu, internu reviziju, opće poslove i protokol. Izdaj im nalog, pritegni ga da svaku dnevnicu, svaki račun, svaki korak mora opravdati, da krv propiša. Imaš hiljadu načina. Ali ne. Nećeš jer si se zadovoljio sa svojom kvotom. Nećeš da remetiš podjelu.
A nešić? Pa nešić hoda po kancelarijama petkom i gleda ko je otišao na džumu. Proganja ljude, traži napismeno. Uvodi strahovlast. Ne znaju servilci. Nije neće, ne znaju jer su podanici.
Za ovo mu treba dati orden, ispale se u 12 i to im je kraj radnog vremena za ovo je apsolutno 100% u pravu
zigson
Posts: 3205
Joined: 04/04/2015 22:17

#32087 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zigson »

tramvajtrojka wrote: 15/03/2024 11:19
archi_a wrote: 15/03/2024 10:53 Imaš druže urede za kontrolu, internu reviziju, opće poslove i protokol. Izdaj im nalog, pritegni ga da svaku dnevnicu, svaki račun, svaki korak mora opravdati, da krv propiša. Imaš hiljadu načina. Ali ne. Nećeš jer si se zadovoljio sa svojom kvotom. Nećeš da remetiš podjelu.
A nešić? Pa nešić hoda po kancelarijama petkom i gleda ko je otišao na džumu. Proganja ljude, traži napismeno. Uvodi strahovlast. Ne znaju servilci. Nije neće, ne znaju jer su podanici.
Za ovo mu treba dati orden, ispale se u 12 i to im je kraj radnog vremena za ovo je apsolutno 100% u pravu
Hahahaha nek ostane u analima ovaj post kao ti u nesicevim :D
Hakiz
Posts: 41127
Joined: 30/07/2015 20:01

#32088 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

archi_a wrote: 15/03/2024 11:15
MUP RS-a ostvario direktan zaštićeni kanal komunikacije s Europolom bez saglasnosti svih u Kontakt tački
Evo šta nam je donio kompromis nesposobnjakovića. Slavodobitno su se slikali i hvalili kako su oni odblokirali procese koje "nesposobni" prije njih nisu mogli. To su sad uspjeli ovi europejci. A zašto je bilo blokirano? Pa upravo jer se nije dozvoljavalo da se iz dkpt-a ova kontakt tačka izmjesti na mjesto političkog odlučivanja i uticaja. Sad nam je kontakt tačka u ministarstvu sigurnosti, a kontakt persona službenik mup-a rs kojeg je nešić instalirao i koji isto tako neće nikome odgovarati osim nešiću, kao i onaj ambasador koji neće odgovarati konakoviću.

BUDALETINE JEDNE.
Nemoj. Pokvarit ćeš odnose u koaliciji.
archi_a
Posts: 10410
Joined: 11/12/2011 18:11

#32089 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by archi_a »

zigson wrote: 15/03/2024 11:22
tramvajtrojka wrote: 15/03/2024 11:19
archi_a wrote: 15/03/2024 10:53 Imaš druže urede za kontrolu, internu reviziju, opće poslove i protokol. Izdaj im nalog, pritegni ga da svaku dnevnicu, svaki račun, svaki korak mora opravdati, da krv propiša. Imaš hiljadu načina. Ali ne. Nećeš jer si se zadovoljio sa svojom kvotom. Nećeš da remetiš podjelu.
A nešić? Pa nešić hoda po kancelarijama petkom i gleda ko je otišao na džumu. Proganja ljude, traži napismeno. Uvodi strahovlast. Ne znaju servilci. Nije neće, ne znaju jer su podanici.
Za ovo mu treba dati orden, ispale se u 12 i to im je kraj radnog vremena za ovo je apsolutno 100% u pravu
Hahahaha nek ostane u analima ovaj post kao ti u nesicevim :D
Koliko je ovih iz trojke a koji su na funkcijama u određenim odjelima, organizacionim jedinicama ili ministarstvima pozvalo na odgovornost, sankcionosalo velikosrbe koji su 9. januara izašli, nisu se pojavili na poslu jer su na obilježavanju neustavnog zabramjenog praznika entiteta?
To nek vam ostane u analima!
zigson
Posts: 3205
Joined: 04/04/2015 22:17

#32090 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zigson »

archi_a wrote: 15/03/2024 11:43
zigson wrote: 15/03/2024 11:22
tramvajtrojka wrote: 15/03/2024 11:19

Za ovo mu treba dati orden, ispale se u 12 i to im je kraj radnog vremena za ovo je apsolutno 100% u pravu
Hahahaha nek ostane u analima ovaj post kao ti u nesicevim :D
Koliko je ovih iz trojke a koji su na funkcijama u određenim odjelima, organizacionim jedinicama ili ministarstvima pozvalo na odgovornost, sankcionosalo velikosrbe koji su 9. januara izašli, nisu se pojavili na poslu jer su na obilježavanju neustavnog zabramjenog praznika entiteta?
To nek vam ostane u analima!
Vam?
archi_a
Posts: 10410
Joined: 11/12/2011 18:11

#32091 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by archi_a »

Nek ostane u analima onima koji brane nenormalne postupke stranačkih poltrona bilo kojeg opredjeljenja.
zigson
Posts: 3205
Joined: 04/04/2015 22:17

#32092 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zigson »

archi_a wrote: 15/03/2024 11:50 Nek ostane u analima onima koji brane nenormalne postupke stranačkih poltrona bilo kojeg opredjeljenja.
Direktore gdje ja branim
Friendly fire
archi_a
Posts: 10410
Joined: 11/12/2011 18:11

#32093 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by archi_a »

Rečenica je ispala takva kao da sam se tebi personalno obratio, a ustvari sam tvoju rečenicu koristio kao šlagvort. Sorry.
archi_a
Posts: 10410
Joined: 11/12/2011 18:11

#32094 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by archi_a »

Nešić: Imali smo saglasnost svih u Kontakt tački da MUP RS-a ima direktnu vezu s Europolom
Naravno. Tu ste saglasnost čekali godinama stopirajući uspostavu i rušenje dkpt-a kao državne organizacione jedinice. Kao što ste blokirali i interpol, kao što blokirate i državni broj za hitne pozive, kao što nećete da prisustvujete vježbama civilne zaštite ako treba da se postrojite pod zastavom BiH, kao što ste u fronteks ugurali izlazak mup-a entiteta kao ispomoć na istočnu granocu. Ali ne brinite, odblokirat će to ovi "znalci" oz trojke a objasnit će da je riječ o "kompromisu". A politika je umijeće mogućeg. U ovom slučaju kako separatisti traže već godinama. Oni mogu usloviti, imati ideje, maksimalističke zahtjeve da bi na kraju dobili ono što im i jeste bio cilj, a prevrtaneri će nas obradovati sa riječima kompromis, fondovi će doći, milijarde će doći i tako to. A to što ćeš ozakoniti još dodarnih parainstitucija i paralelizama unutar sranja koje je već Dayton donio, a koji treba da evoulira u nešto bolje, državotvornije a ne da zacementira mirovni sporazum, to nikom ništa. :-)
Hajmo mi najavljivati boks meč na društvenim mrežama.
izvrsni direktor
Posts: 9867
Joined: 20/12/2018 16:11

#32095 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

archi_a wrote: 15/03/2024 10:53
A nešić? Pa nešić hoda po kancelarijama petkom i gleda ko je otišao na džumu. Proganja ljude, traži napismeno. Uvodi strahovlast. Ne znaju servilci. Nije neće, ne znaju jer su podanici.
Vrijedan taj neki nesic, tjera radnike da rade. Zalimo se trideset godina da uhljebi u drzavnim ustanovama nista ne rade, konacno
archi_a
Posts: 10410
Joined: 11/12/2011 18:11

#32096 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by archi_a »

izvrsni direktor wrote: 15/03/2024 12:15
archi_a wrote: 15/03/2024 10:53
A nešić? Pa nešić hoda po kancelarijama petkom i gleda ko je otišao na džumu. Proganja ljude, traži napismeno. Uvodi strahovlast. Ne znaju servilci. Nije neće, ne znaju jer su podanici.
Vrijedan taj neki nesic, tjera radnike da rade. Zalimo se trideset godina da uhljebi u drzavnim ustanovama nista ne rade, konacno
Da se ponovim.
Koliko je ovih iz trojke a koji su na funkcijama u određenim odjelima, organizacionim jedinicama ili ministarstvima pozvalo na odgovornost, sankcionosalo velikosrbe koji su 9. januara izašli, nisu se pojavili na poslu jer su na obilježavanju neustavnog zabramjenog praznika entiteta?
To nek vam ostane u analima!
I da dodam, kakve su sankcije za okupljene ovčice ispred suda BiH (a rade u institucijama države BiH) , u vrijeme radnog vremena?!?
Ne vidjeh reakciju, ne vidjeh da se komentariše? ;)
Konačno. :lol:
archi_a
Posts: 10410
Joined: 11/12/2011 18:11

#32097 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by archi_a »

Nešić: Imali smo saglasnost svih u Kontakt tački da MUP RS-a ima direktnu vezu s Europolom
Ovu ulogu je morala nositi DIREKCIJA ZA KOMUNIKACIJU POLICIJSKIH TIJELA BOSNE I HERCEGOVINE kao nadležna državna organizacija! Velikosrbi su to stopirali i rušili godinama i onda su nam došli ovi poltroni koji su nam sad pokazali kako izgleda KOMPROMIS na njihov način! Niste vi riješili problem, trojkaši, vi ste velikorbima dali ono što su od početka planirali!

Al, hajmo mi najavljivati boks preko društvenih mreža. :-)
User avatar
JoseMujica
Posts: 27830
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#32098 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JoseMujica »

archi_a wrote: 15/03/2024 12:51
Nešić: Imali smo saglasnost svih u Kontakt tački da MUP RS-a ima direktnu vezu s Europolom
Ovu ulogu je morala nositi DIREKCIJA ZA KOMUNIKACIJU POLICIJSKIH TIJELA BOSNE I HERCEGOVINE kao nadležna državna organizacija! Velikosrbi su to stopirali i rušili godinama i onda su nam došli ovi poltroni koji su nam sad pokazali kako izgleda KOMPROMIS na njihov način! Niste vi riješili problem, trojkaši, vi ste velikorbima dali ono što su od početka planirali!

Al, hajmo mi najavljivati boks preko društvenih mreža. :-)
Direkcija za koordinaciju policijskih tijela BiH (DKPT) :roll:

ps

žalosno je gledati kako se nepismeno koljete a posebno kako neki bolesnici svršavaju na četničku starletu Nešića koji bi ih sutra poklao da mu se pruži prilika :roll:

bolju vlast i ne zaslužujete kakvi ste i jedni i drugi :skoljka:
archi_a
Posts: 10410
Joined: 11/12/2011 18:11

#32099 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by archi_a »

Ispravno naravno. Koordinacija. Lapsus. :thumbup:
User avatar
basicm
Posts: 10671
Joined: 16/01/2012 21:38

#32100 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by basicm »

Ne moze se to botovima objasniti, oni imaju zadatke i ne zanima ih nista drugo. Dnevnica se mora zaraditi. A drzavu ko…
Post Reply