Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Altsa
- Posts: 9266
- Joined: 19/03/2004 18:31
#42301 Re: Utakmice.
Ovako povrsno gledajuci ovaj Julardzija je poprilicno glup igrac.
Taktika i sistem igre nepoznato.
Taktika i sistem igre nepoznato.
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42302 Re: Utakmice.
Koji glupan, trčeća kokoška. Nek on trči ko navijen, a Maria su pustili.
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#42303 Re: Utakmice.
Ovaj peneranda nije los.
Hoce li na posudbu?
Hoce li na posudbu?
- muha_sa
- Posts: 140469
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- vicious
- Posts: 7672
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42306 Re: Utakmice.
Pa idioti ne znaju najjednostavniji dupli pas odigrati, je li moguće ovo
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42307 Re: Utakmice.
Tuzna igra, kao nesto hocemo, a ne mozemo ili ne znamo.
A gol... Bez komentara fakat. Iliev
A gol... Bez komentara fakat. Iliev
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42308 Re: Utakmice.
Koja karina od igrača, haj sto jeste, nego igrač manje u sredini. Neka daju jednu loptu Peni nek je nosi kući, nema u Venecueli lopti, bijeda. Skoro pola sata od gola ni poluprilike.
Last edited by last mohicans on 03/03/2024 19:24, edited 1 time in total.
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#42309 Re: Utakmice.
Skoro ovdje pišem "nek nam vrate Smječanina, Gogalića i Begića, a evo im ovi svi"
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42311 Re: Utakmice.
Julardzija uzas, Penaranda dosao na termin, sredine nemamo, desne strane nemamo...Andjusicu brada na prsima, ne moze da dise, Matanovic
,...sudija pustio krkane da igraju krkanski...sve na granici kartona, koje Sivac, naravno, ne svira...e moj Slovenac, dodjosmo mi do tvoje zeljene igre izgleda....odosmo u pm kolektivno...ako ne usijemo zabiti uskoro krece valjanje od 50 minute
- muha_sa
- Posts: 140469
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#42313 Re: Utakmice.
Sta se jebeno desava, evo cetvrta (ili koja vec po redu) utakmica mi nismo u stanju jedne akcije napraviti, pa makar uvezati koji pas kako bog zapovjeda
- rocco_siffredi
- Posts: 1643
- Joined: 25/07/2015 14:13
#42314 Re: Utakmice.
Renan nije dotakao loptu za 45 minuta, kako da zabijemo go?
- Maharadza
- Posts: 17072
- Joined: 30/01/2013 15:13
#42315 Re: Utakmice.
Ali ovi hadalji nisu uspjeli na svim tim silnim treninzima pišljivi prekid uigrati, pa makar da JEDAN od njih istrenira centar-šut... ali jok, valjda važnija frizura, nargila, pichke itd. 
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#42316 Re: Utakmice.
A jos prekidi, da te bog sacuva
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42317 Re: Utakmice.
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#42318 Re: Utakmice.
Razočaravajuće. Igrači su nezainteresovani, nema energije i volje. Gledaju dodavanje igrača Željezničara na njihovoj polovini koje traje par minuta i ne vrše pritisak. U napad idemo sa 3 igrača na njih 6-7. Nismo uvezali 3 pasa, preskačemo igru. Ne vidim kako ova grupa pojedinaca može napredovati.
- muha_sa
- Posts: 140469
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#42319 Re: Utakmice.
I ovaj Akrapovic krkansko ponašanje ima--Mulalic broj 2 
- rocco_siffredi
- Posts: 1643
- Joined: 25/07/2015 14:13
#42320 Re: Utakmice.
Ovo što Penaranda igra može i Džemo sad da ga sa parkinga dovedemo.
- vicious
- Posts: 7672
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42321 Re: Utakmice.
Sto je najgore i oni su loši katastrofa, ali bar se bore, uklizavaju, bacaju. Ovi naši isto balerine.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42322 Re: Utakmice.
Ljudi, ne umijemo sa loptom a gubimo golom sa centra. ovo je zijan, samo je pitanje sa koliko razlike.
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#42324 Re: Utakmice.
Da nam je bar jedan igrač kao ovaj Karić
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42325 Re: Utakmice.
Ahh Renana, dade pas njima i stao. Jebi se moj Renane.
