Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Altsa
Posts: 9266
Joined: 19/03/2004 18:31

#42301 Re: Utakmice.

Post by Altsa »

Ovako povrsno gledajuci ovaj Julardzija je poprilicno glup igrac.
Taktika i sistem igre nepoznato.
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42302 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Koji glupan, trčeća kokoška. Nek on trči ko navijen, a Maria su pustili.
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#42303 Re: Utakmice.

Post by karanana »

Ovaj peneranda nije los.
Hoce li na posudbu?
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42304 Re: Utakmice.

Post by mond »

Neka neko nađe Matanovića.
User avatar
muha_sa
Posts: 140469
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#42305 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

karanana wrote: 03/03/2024 19:19 Ovaj peneranda nije los.
Hoce li na posudbu?
U Radnik iz Hadzica
User avatar
vicious
Posts: 7672
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42306 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Pa idioti ne znaju najjednostavniji dupli pas odigrati, je li moguće ovo
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42307 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Tuzna igra, kao nesto hocemo, a ne mozemo ili ne znamo.

A gol... Bez komentara fakat. Iliev :roll:
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42308 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mond wrote: 03/03/2024 19:20 Neka neko nađe Matanovića.
Koja karina od igrača, haj sto jeste, nego igrač manje u sredini. Neka daju jednu loptu Peni nek je nosi kući, nema u Venecueli lopti, bijeda. Skoro pola sata od gola ni poluprilike.
Last edited by last mohicans on 03/03/2024 19:24, edited 1 time in total.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#42309 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Maharadza wrote: 03/03/2024 19:09 Tačno sada vjerujem da bi barem derbi bolje odigrali da smo sirotinja i bijeda, viršla ekipa sa djecom bi srčanije odigrala od ovih plaćenika i amatera. Ljude jednostavno zalibo kurchina... plata redovna, uslovi super. :oops:
Skoro ovdje pišem "nek nam vrate Smječanina, Gogalića i Begića, a evo im ovi svi"
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#42310 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

vicious wrote: 03/03/2024 19:21 Pa idioti ne znaju najjednostavniji dupli pas odigrati, je li moguće ovo
obzirom da u zadnjih 578 utakmica nisu odigrali jednostavan dupli pas onda - ooo da, jako je moguće
velaxsa
Posts: 408
Joined: 12/04/2005 06:53
Location: Sarajevo
Contact:

#42311 Re: Utakmice.

Post by velaxsa »

Julardzija uzas, Penaranda dosao na termin, sredine nemamo, desne strane nemamo...Andjusicu brada na prsima, ne moze da dise, Matanovic :-) ,...sudija pustio krkane da igraju krkanski...sve na granici kartona, koje Sivac, naravno, ne svira...e moj Slovenac, dodjosmo mi do tvoje zeljene igre izgleda....odosmo u pm kolektivno...ako ne usijemo zabiti uskoro krece valjanje od 50 minute
User avatar
muha_sa
Posts: 140469
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#42312 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

Logovan wrote: 03/03/2024 19:23 Tuzna igra, kao nesto hocemo, a ne mozemo ili ne znamo.

A gol... Bez komentara fakat. Iliev :roll:
Ne znaju--al fakat ne znaju-hajd što ne znaju predriblat da je ne zijane vec ne znaju dupli pas odigrat :-) tuga :(
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#42313 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Sta se jebeno desava, evo cetvrta (ili koja vec po redu) utakmica mi nismo u stanju jedne akcije napraviti, pa makar uvezati koji pas kako bog zapovjeda
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#42314 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Renan nije dotakao loptu za 45 minuta, kako da zabijemo go?
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#42315 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Ali ovi hadalji nisu uspjeli na svim tim silnim treninzima pišljivi prekid uigrati, pa makar da JEDAN od njih istrenira centar-šut... ali jok, valjda važnija frizura, nargila, pichke itd. :oops:
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#42316 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

A jos prekidi, da te bog sacuva
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42317 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Piaty wrote: 03/03/2024 19:23
Maharadza wrote: 03/03/2024 19:09 Tačno sada vjerujem da bi barem derbi bolje odigrali da smo sirotinja i bijeda, viršla ekipa sa djecom bi srčanije odigrala od ovih plaćenika i amatera. Ljude jednostavno zalibo kurchina... plata redovna, uslovi super. :oops:
Skoro ovdje pišem "nek nam vrate Smječanina, Gogalića i Begića, a evo im ovi svi"
Ne spominji te veličine u istom redu kao ove pizde. Pa Đemo je jači bek od svih naših s obje strane.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#42318 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

Razočaravajuće. Igrači su nezainteresovani, nema energije i volje. Gledaju dodavanje igrača Željezničara na njihovoj polovini koje traje par minuta i ne vrše pritisak. U napad idemo sa 3 igrača na njih 6-7. Nismo uvezali 3 pasa, preskačemo igru. Ne vidim kako ova grupa pojedinaca može napredovati.
User avatar
muha_sa
Posts: 140469
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#42319 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

I ovaj Akrapovic krkansko ponašanje ima--Mulalic broj 2 :D
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#42320 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Ovo što Penaranda igra može i Džemo sad da ga sa parkinga dovedemo.
User avatar
vicious
Posts: 7672
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#42321 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Sto je najgore i oni su loši katastrofa, ali bar se bore, uklizavaju, bacaju. Ovi naši isto balerine.
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#42322 Re: Utakmice.

Post by mond »

Ljudi, ne umijemo sa loptom a gubimo golom sa centra. ovo je zijan, samo je pitanje sa koliko razlike.
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42323 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Maharadza wrote: 03/03/2024 19:27 Ali ovi hadalji nisu uspjeli na svim tim silnim treninzima pišljivi prekid uigrati, pa makar da JEDAN od njih istrenira centar-šut... ali jok, valjda važnija frizura, nargila, pichke itd. :oops:
Nemoj tako, pa na fotkama s treninga izgledamo kao MC.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#42324 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Da nam je bar jedan igrač kao ovaj Karić
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#42325 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ahh Renana, dade pas njima i stao. Jebi se moj Renane.
Post Reply