Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42277 Re: Utakmice.
Dejan Iliev, Francis Kyeremeh, Vinko Soldo, Miomir Đuričković, Slaviša Radović, Edin Julardžija, Marko Matanović, Eldar Mehmedović, Adalberto Penaranda, Nemanja Anđušić i Renan de Oliveira.
Ne očekujem ništa. Zaista bi me iznenadili da ne izgube.
Ne očekujem ništa. Zaista bi me iznenadili da ne izgube.
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42278 Re: Utakmice.
Jbt, ovaj Matanović kao i Julardzija i Pena izgleda moraju igrati.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42279 Re: Utakmice.
Ocekujem da se igra fudbal!
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#42280 Re: Utakmice.
Ima li neki link? Bhliga ne nudi nista.
- muha_sa
- Posts: 140469
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#42281 Re: Utakmice.
linAk-molit cu lijepo 
- muha_sa
- Posts: 140469
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42284 Re: Utakmice.
Jobe te grob i golman. sa centra ga primi
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42285 Re: Utakmice.
Pa je li moguce vise....kako glup faul Julardzije, kako glupo kretanje i postavljanje golmana....jao, jao....u pm
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42286 Re: Utakmice.
Jebi se Iliev, ovo ni Šaha ne bi primio. Jebo vam Hiroš sve. 5 utakmica gola nisu mogli dati, dopustiš smradovima ovakav gol. Evo se pizdama već noge oduzele, bravo ljubimci Jular i Pena.
Last edited by last mohicans on 03/03/2024 19:00, edited 1 time in total.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42287 Re: Utakmice.
I opet se kližemo. Jebo te grob i golman jebeni
- muha_sa
- Posts: 140469
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#42288 Re: Utakmice.
Dobar ovaj Penaranda 
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#42289 Re: Utakmice.
Ovo je najgora ekipa u povijesti kluba. Ne znam kakvo je bilo to proto-Sarajevo tj. Torpedo ali siguran sam da su bili bolji od ovih.
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#42290 Re: Utakmice.
Kakva smo mi smijurija od tima, jbt.
- vicious
- Posts: 7672
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42291 Re: Utakmice.
Kakve mi cirkusante imamo u ekipi...
- muha_sa
- Posts: 140469
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Maharadza
- Posts: 17072
- Joined: 30/01/2013 15:13
#42294 Re: Utakmice.
5 utakmica unazad nisu nikome zabili, ali našim bogaljima za svega 12 min. 
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#42295 Re: Utakmice.
Svaki put amaterske greske pravimo i primamo golove u "vaznim" utakmicama, nevjerovatno
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42297 Re: Utakmice.
Kakva je ovo trenutno taktika, da ga ne primimo, jebi se, Rozman. Matanović i pokušaj centaršuta,
pa je lik pripadnik škaljarskog klana pa mora igrati?
Last edited by last mohicans on 03/03/2024 19:09, edited 1 time in total.
- enko 1964
- Posts: 1391
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#42298 Re: Utakmice.
Izgleda da je Kekec konačno došao do igre koju želi. Ne ličimo i ni na šta.
- Maharadza
- Posts: 17072
- Joined: 30/01/2013 15:13
#42299 Re: Utakmice.
Tačno sada vjerujem da bi barem derbi bolje odigrali da smo sirotinja i bijeda, viršla ekipa sa djecom bi srčanije odigrala od ovih plaćenika i amatera. Ljude jednostavno zalibo kurchina... plata redovna, uslovi super. 
- muha_sa
- Posts: 140469
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#42300 Re: Utakmice.
Ovdje ni Gvardiola ne bi ništa moggo--momci pojma nemaju--nemaš ovdje igraca koji zna igrat loptelast mohicans wrote: ↑03/03/2024 19:07 Kakva je ovo trenutno taktika, da ga ne primimo, jebi se, Rozman.
Il sam ja nostalgican pa znam kakvi su velemajstori nekad nosili najdraži bordo dres
