Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#27526 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Opel i kvalitetna unutrašnjost ne idu u istu rečenicu. Najbliže tome je bila Astra G, ali to su neka druga davno zaboravljena vremena, kao i taj model.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27527 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ma coeku kvalitet predatavlja mekoca obloge vrata
nemoj mu zamjerit
nemoj mu zamjerit
- canvra888
- Posts: 9171
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27528 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa šta je taj kvalitet konkretno, de me uputi Amare?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27529 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
da ne krcka, da ne zvoni na hladnoci, da ne susti, da ne cvrci, da se ne izlize, trebal jos sta?
evo kod mene nema cvrka ni nakon 12god, bilo -20 ili 40 stepeni, honda samo bolja moze bit, nikako gora..
evo kod mene nema cvrka ni nakon 12god, bilo -20 ili 40 stepeni, honda samo bolja moze bit, nikako gora..
- canvra888
- Posts: 9171
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27530 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma niđe veze... vozio sam se i u starijim Mazdama, još u 323f onomad, auto krckalo na sve strane i bilo haos lošije zvučno izolovano od konkurencije.
Samo je fazon što je tebi draže japansko govno od evropske čokolade.
I nema novijeg auta da ne cvrči, to odmah da znaš. Od premiuma pa do A segmenta.
Samo je fazon što je tebi draže japansko govno od evropske čokolade.
I nema novijeg auta da ne cvrči, to odmah da znaš. Od premiuma pa do A segmenta.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27531 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nasao si dobar primjer, 323f, i opet baljezgas o zvucnoj izolaciji koju nisam ni spominjao 
meni su drage moje pare najvise, iako je prevara sve, od dva zla biram ono manje, budem vidio ima li cvrcaka na novom
meni su drage moje pare najvise, iako je prevara sve, od dva zla biram ono manje, budem vidio ima li cvrcaka na novom
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27532 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Opel najveci krš 
Krcka, škripi, presvučen volan i poderana sjedišta na 135 milki kod mene
Krcka, škripi, presvučen volan i poderana sjedišta na 135 milki kod mene
- canvra888
- Posts: 9171
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27533 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Joj Amare al mlatiš u prazno...
Pričaš o Hondi kao da je Acura u najmanju ruku... Daj bolan, niko ne osporava da je Honda legitiman brend, ali za generacijski noviji model je logično da će biti bolji u mnogim sferama od starijeg modela drugog brenda.
Pričaš o Hondi kao da je Acura u najmanju ruku... Daj bolan, niko ne osporava da je Honda legitiman brend, ali za generacijski noviji model je logično da će biti bolji u mnogim sferama od starijeg modela drugog brenda.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27534 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ma kako nije, aj zdrao 
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#27535 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ovo je bilo kod Venecije, neka regija (zaboravih kako se ono komplikovano zove ta regija). Doduše, najgore je na jednom mjestu, ostatak je podnošljiv.hladan.preminger wrote: ↑18/01/2024 12:52Ja kad sam kod Palmanove sišao sa autoputa mislio sam da sam na cesti Cazin - Mala Kladuša.Laplace wrote: ↑13/01/2024 17:35Mene je iznenadilo. Jeste ono lokalni put, ali kako sam se ranije naslušao o odličnim italijanskim putevima (a svi važniji i jesu odlični), kad sam vidio onoliko oštećenu cestu pomislio ssam "gdje nas sad vode u neku zabit?".
A prema Sirmioneu je autobus morao da se vraća i okreće jer je terasa neke szgrade zauzimala dio ceste pa su samo niska vozila mogla proći. Doduše, valjda je i autobus pogrešno skrenuo (nema navigacije nego mobitel i Google Maps), imao je rutu pogodnu za autobus.![]()
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#27536 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kakva ti je ovo logika?
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#27537 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Znači Duster novi je bolji od prošle generacije RAV4?
- canvra888
- Posts: 9171
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27538 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dacija nije na nivou Opela, a pogotovo nije bila te pomenute 2015.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#27539 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Znači logika vrijedi selektivno
- canvra888
- Posts: 9171
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27540 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Govorio sam u slučaju Opel-Honda usporedbe. Čak u rečenici i eksplicitno naznačio Hondu ranije.
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#27541 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Je li i honda sad premium?? 
- canvra888
- Posts: 9171
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27542 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ispade tako, pored Acure 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27543 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ne bi vam ni ona valjala...
- canvra888
- Posts: 9171
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27544 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Vala valja meni i aktuelni Civic, kamoli kakva Acura.
Što se mene tiče, uboli su baš sa dizajnom zadnjeg Civica. Rado bih jednog.
Što se mene tiče, uboli su baš sa dizajnom zadnjeg Civica. Rado bih jednog.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- beco
- Posts: 5091
- Joined: 25/08/2004 14:22
#27546 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Novi Civic S sa ovim motorem je jeftiniji u USA nego ova polovnjaća.
Draga je i meni Honda ali ovo je suludo. Nije čudo što 2 godine stoji ovaj oglas. Za ove pare mozeš godinu stariju seriju 3 kupiti još 2.0 dizel.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27547 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nova mazda 3 skyactive x 186ks je oko 60kbeco wrote: ↑18/01/2024 22:40Novi Civic S sa ovim motorem je jeftiniji u USA nego ova polovnjaća.
Draga je i meni Honda ali ovo je suludo. Nije čudo što 2 godine stoji ovaj oglas. Za ove pare mozeš godinu stariju seriju 3 kupiti još 2.0 dizel.
- hilmija frlj
- Posts: 1508
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
#27548 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Honda uveliko galopira da postane kao Subaru
- beco
- Posts: 5091
- Joined: 25/08/2004 14:22
#27549 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Bogami Subaru razvaljuje u USA evo preko 20 mjeseci povećava prodaju. Od 10, 9 modela povećalo prodaju
- hilmija frlj
- Posts: 1508
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
#27550 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma smiješna auta. Nekad su barem imali Imprezu STI. Ovo danas za penzionere
