Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#27526 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Opel i kvalitetna unutrašnjost ne idu u istu rečenicu. Najbliže tome je bila Astra G, ali to su neka druga davno zaboravljena vremena, kao i taj model.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27527 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

ma coeku kvalitet predatavlja mekoca obloge vrata :lol: :lol:

nemoj mu zamjerit ;-)
User avatar
canvra888
Posts: 9171
Joined: 09/07/2021 15:03

#27528 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Pa šta je taj kvalitet konkretno, de me uputi Amare?
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27529 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

da ne krcka, da ne zvoni na hladnoci, da ne susti, da ne cvrci, da se ne izlize, trebal jos sta?

evo kod mene nema cvrka ni nakon 12god, bilo -20 ili 40 stepeni, honda samo bolja moze bit, nikako gora..
User avatar
canvra888
Posts: 9171
Joined: 09/07/2021 15:03

#27530 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Ma niđe veze... vozio sam se i u starijim Mazdama, još u 323f onomad, auto krckalo na sve strane i bilo haos lošije zvučno izolovano od konkurencije.

Samo je fazon što je tebi draže japansko govno od evropske čokolade.

I nema novijeg auta da ne cvrči, to odmah da znaš. Od premiuma pa do A segmenta.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27531 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

nasao si dobar primjer, 323f, i opet baljezgas o zvucnoj izolaciji koju nisam ni spominjao :lol:

meni su drage moje pare najvise, iako je prevara sve, od dva zla biram ono manje, budem vidio ima li cvrcaka na novom :thumbup:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#27532 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Opel najveci krš :D
Krcka, škripi, presvučen volan i poderana sjedišta na 135 milki kod mene :lol:
User avatar
canvra888
Posts: 9171
Joined: 09/07/2021 15:03

#27533 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Joj Amare al mlatiš u prazno...

Pričaš o Hondi kao da je Acura u najmanju ruku... Daj bolan, niko ne osporava da je Honda legitiman brend, ali za generacijski noviji model je logično da će biti bolji u mnogim sferama od starijeg modela drugog brenda.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27534 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

ma kako nije, aj zdrao :thumbup:
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#27535 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

hladan.preminger wrote: 18/01/2024 12:52
Laplace wrote: 13/01/2024 17:35
laserShow wrote: 13/01/2024 12:44

tacno. One njihove tagenciale su uzas, naletis na polomljen asfalt to baca na sve strane, gore nego i jedna ulica kod nas.
Mene je iznenadilo. Jeste ono lokalni put, ali kako sam se ranije naslušao o odličnim italijanskim putevima (a svi važniji i jesu odlični), kad sam vidio onoliko oštećenu cestu pomislio ssam "gdje nas sad vode u neku zabit?".

A prema Sirmioneu je autobus morao da se vraća i okreće jer je terasa neke szgrade zauzimala dio ceste pa su samo niska vozila mogla proći. Doduše, valjda je i autobus pogrešno skrenuo (nema navigacije nego mobitel i Google Maps), imao je rutu pogodnu za autobus.
Ja kad sam kod Palmanove sišao sa autoputa mislio sam da sam na cesti Cazin - Mala Kladuša. :D
Ovo je bilo kod Venecije, neka regija (zaboravih kako se ono komplikovano zove ta regija). Doduše, najgore je na jednom mjestu, ostatak je podnošljiv.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#27536 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

canvra888 wrote: 18/01/2024 18:48 Joj Amare al mlatiš u prazno...

Pričaš o Hondi kao da je Acura u najmanju ruku... Daj bolan, niko ne osporava da je Honda legitiman brend, ali za generacijski noviji model je logično da će biti bolji u mnogim sferama od starijeg modela drugog brenda.
Kakva ti je ovo logika? :-)
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#27537 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Znači Duster novi je bolji od prošle generacije RAV4?
User avatar
canvra888
Posts: 9171
Joined: 09/07/2021 15:03

#27538 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Dacija nije na nivou Opela, a pogotovo nije bila te pomenute 2015.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#27539 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Znači logika vrijedi selektivno
User avatar
canvra888
Posts: 9171
Joined: 09/07/2021 15:03

#27540 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Govorio sam u slučaju Opel-Honda usporedbe. Čak u rečenici i eksplicitno naznačio Hondu ranije.
User avatar
konektovan
Posts: 51386
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#27541 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Je li i honda sad premium?? :lol:
User avatar
canvra888
Posts: 9171
Joined: 09/07/2021 15:03

#27542 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Ispade tako, pored Acure :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27543 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

ne bi vam ni ona valjala...
User avatar
canvra888
Posts: 9171
Joined: 09/07/2021 15:03

#27544 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Vala valja meni i aktuelni Civic, kamoli kakva Acura. :D

Što se mene tiče, uboli su baš sa dizajnom zadnjeg Civica. Rado bih jednog.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#27545 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

https://olx.ba/artikal/57417699


Da hoće uzet Mondea u račun
User avatar
beco
Posts: 5091
Joined: 25/08/2004 14:22

#27546 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by beco »

Evolution_IV wrote: 18/01/2024 15:19
EFD22 wrote: 18/01/2024 15:17 https://olx.ba/artikal/48830471
niau oni normalni s cijenama, mislim na Bunju :run:
Novi Civic S sa ovim motorem je jeftiniji u USA nego ova polovnjaća.

Draga je i meni Honda ali ovo je suludo. Nije čudo što 2 godine stoji ovaj oglas. Za ove pare mozeš godinu stariju seriju 3 kupiti još 2.0 dizel.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27547 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

beco wrote: 18/01/2024 22:40
Evolution_IV wrote: 18/01/2024 15:19
EFD22 wrote: 18/01/2024 15:17 https://olx.ba/artikal/48830471
niau oni normalni s cijenama, mislim na Bunju :run:
Novi Civic S sa ovim motorem je jeftiniji u USA nego ova polovnjaća.

Draga je i meni Honda ali ovo je suludo. Nije čudo što 2 godine stoji ovaj oglas. Za ove pare mozeš godinu stariju seriju 3 kupiti još 2.0 dizel.
nova mazda 3 skyactive x 186ks je oko 60k :-)
User avatar
hilmija frlj
Posts: 1508
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#27548 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by hilmija frlj »

Honda uveliko galopira da postane kao Subaru
User avatar
beco
Posts: 5091
Joined: 25/08/2004 14:22

#27549 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by beco »

Bogami Subaru razvaljuje u USA evo preko 20 mjeseci povećava prodaju. Od 10, 9 modela povećalo prodaju
User avatar
hilmija frlj
Posts: 1508
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#27550 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by hilmija frlj »

Ma smiješna auta. Nekad su barem imali Imprezu STI. Ovo danas za penzionere
Post Reply