Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
avijon
- Posts: 1840
- Joined: 20/08/2012 22:10
#27501 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
mogu li se kako francuska auta provjeriti preko registracije ? nije problem platit
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#27502 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A meni je ok,..nije ljepotan ali ima originalan dizajn, malo agresivan, i dobar gepek.citroen xm wrote: ↑18/01/2024 10:56Ovaj odel je ružan vala da ružniji ne može biti. Sve i nekako da prođe, zadnji kraj kao da ga je kamion zalijepio i od limuzine napravio ovaj kratež.![]()
Bio je cak i u igri za kupovinu,..ali ovi iz turbotrade nisu bili raspolozeni da koriguju cijenu. Cini mi se da je kod njih zadnje 2 godine u salonu..i ta je cijena.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#27503 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kakav je ovaj TurboTrade?
Uzimaju li starije za staro?
Uzimaju li starije za staro?
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#27505 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja kad sam kod Palmanove sišao sa autoputa mislio sam da sam na cesti Cazin - Mala Kladuša.Laplace wrote: ↑13/01/2024 17:35Mene je iznenadilo. Jeste ono lokalni put, ali kako sam se ranije naslušao o odličnim italijanskim putevima (a svi važniji i jesu odlični), kad sam vidio onoliko oštećenu cestu pomislio ssam "gdje nas sad vode u neku zabit?".
A prema Sirmioneu je autobus morao da se vraća i okreće jer je terasa neke szgrade zauzimala dio ceste pa su samo niska vozila mogla proći. Doduše, valjda je i autobus pogrešno skrenuo (nema navigacije nego mobitel i Google Maps), imao je rutu pogodnu za autobus.
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#27506 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ovo nije novo vrijedilo 20k.Evolution_IV wrote: ↑17/01/2024 20:50 Honda Civic (19 700 KM)
https://olx.ba/artikal/57834003
motor dobar i provjeren, fullas, nije skupa, koga dizajn ne jebe dobar auto..
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27507 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
je kako ne, samo je pljujte a auto je dobar na duze stazehladan.preminger wrote: ↑18/01/2024 12:58Ovo nije novo vrijedilo 20k.Evolution_IV wrote: ↑17/01/2024 20:50 Honda Civic (19 700 KM)
https://olx.ba/artikal/57834003
motor dobar i provjeren, fullas, nije skupa, koga dizajn ne jebe dobar auto..![]()
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#27508 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Za 10 -12 milki bi mozda i otisla,..za ovih skoro 2o nikad.
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27509 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Isto k'o ona Mazda 3 za 37k KM... eno opet je snizio
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27510 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Opelov benzinac i BiH porijeklo auta sa servisnom historijom i manjom kilometražom vs auto iz uvoza od vjerovatno nekog preprodavača... o čemu ti?MehmedPasaMoric wrote: ↑18/01/2024 10:37
Nije pouzdanost... Ocito vecinu forumasa nisu nikad zayebali, presvukli i opljackali monteri rezervih dijelova, tzv "mehanicari" pa su im prioriteti stvari tipa dizajna, velicine ekrana i krckanja plastika
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27511 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
to da je bolja unutrasnjost u opelu, to okacite macku o rep, narocito izdrzljivost 
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27512 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sigurno jeste bolja nego u generacijski starijeg Civica. Iz uvoza 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27513 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
vrhiĆ iz poljske 
da nije uvozna ista bi spika bila na forumu...
da nije uvozna ista bi spika bila na forumu...
-
Free Spirit
- Posts: 410
- Joined: 03/02/2014 20:01
#27514 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Koju stranicu bi preporučili za provjeru VIN broja, Octavia tek uvezena (iz Slovenije koliko znam). Carvertical ili nešto drugo?
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#27515 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Opelov benzinac 1.4 poznat po LSPI-u? Ma vazno je da plastika ne krcka i da su felUge lijepe hajde boga ticanvra888 wrote: ↑18/01/2024 13:11Opelov benzinac i BiH porijeklo auta sa servisnom historijom i manjom kilometražom vs auto iz uvoza od vjerovatno nekog preprodavača... o čemu ti?MehmedPasaMoric wrote: ↑18/01/2024 10:37
Nije pouzdanost... Ocito vecinu forumasa nisu nikad zayebali, presvukli i opljackali monteri rezervih dijelova, tzv "mehanicari" pa su im prioriteti stvari tipa dizajna, velicine ekrana i krckanja plastika
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27516 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nisu forumaši ti koji pljuju uvoz, a preporučuju drugima...
Btw ima i Hondi sastavljanih u Meksiku i Kanadi, ne znam šta pokušavaš da kažeš...
Btw ima i Hondi sastavljanih u Meksiku i Kanadi, ne znam šta pokušavaš da kažeš...
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27517 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pričamo o 1.4 mpi, kakav lspi ti spominješ... Kad se nazor pametujeMehmedPasaMoric wrote: ↑18/01/2024 14:38Opelov benzinac 1.4 poznat po LSPI-u? Ma vazno je da plastika ne krcka i da su felUge lijepe hajde boga ticanvra888 wrote: ↑18/01/2024 13:11Opelov benzinac i BiH porijeklo auta sa servisnom historijom i manjom kilometražom vs auto iz uvoza od vjerovatno nekog preprodavača... o čemu ti?MehmedPasaMoric wrote: ↑18/01/2024 10:37
Nije pouzdanost... Ocito vecinu forumasa nisu nikad zayebali, presvukli i opljackali monteri rezervih dijelova, tzv "mehanicari" pa su im prioriteti stvari tipa dizajna, velicine ekrana i krckanja plastika
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27518 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Gm je bolio kurac za opela realno, honda ima vece standarde za kvalitet i uvijek je imala, da izvines, steta je sto nema u BiH jbg
Ustat pa rec honda za atmosferske motore, od kosilica preko auta do brodskih motora i agregata, i ti mene pitas sta pokusavam rec
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27519 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I kao takav zapostavljen brend je opet imao i više nego respektabilne prodajne cifre sa Astrom, Corsom i prvom generacijom Insignije. I ne pričam o standardima kvalitete, nego specifično o usporedbi materijala Astre K i Civica devete generacije... nisam ja jedini koji kaže da je ta generacija Civica veći plastikaner.Evolution_IV wrote: ↑18/01/2024 14:51Gm je bolio kurac za opela realno, honda ima vece standarde za kvalitet i uvijek je imala, da izvines, steta je sto nema u BiH jbg
Niko ne kaže da deseta generacija nije po svemu bolja od Astre K, ja samo uspoređujem navedeno za tih 19 700 koliko onaj traži za Civica.
To pitanje šta pokušavaš reći se odnozilo na proizvodne linije... Je li isto Meksiko i Japan?Ustat pa rec honda za atmosferske motore, od kosilica preko auta do brodskih motora i agregata, i ti mene pitas sta pokusavam rec
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27520 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nije ista zavrsna obrada nit ce ikada bit 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27522 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
niau oni normalni s cijenama, mislim na Bunju
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#27523 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma vala niko nije normalan sa cijenama, nude reciklazu i hibride, fol moderno i trend a smece za kamaru para,,,,,
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27524 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
onda svi to nudelavic wrote: ↑18/01/2024 15:45Ma vala niko nije normalan sa cijenama, nude reciklazu i hibride, fol moderno i trend a smece za kamaru para,,,,,
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#27525 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Apsolutno svi nude.... pa kad pogledas MG i onaj Chery u salonu Grand auto, nema nikakve razlike osim u imenu i znaku.....Evolution_IV wrote: ↑18/01/2024 15:52onda svi to nude![]()
![]()
