kako nije, dobar si primjer nasaocanvra888 wrote: ↑17/01/2024 22:30Pa pljuješ uvoz i kad drugi kupuju, kakve to veze ima![]()
Eno Astri K 2017. 1.4 do 18.5k KM, BiH porijeklo. Jedino što je slabiji motor, skoro sve ostalo na strani nje![]()
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27476 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27477 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa sigurno nešto što će 95% svijeta uzeti prije nego onu Hondu...Evolution_IV wrote: ↑17/01/2024 22:32kako nije, dobar si primjer nasao![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27478 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
naravno da cecanvra888 wrote: ↑17/01/2024 22:33Pa sigurno nešto što će 95% svijeta uzeti prije nego onu Hondu...
presvidja mi se kombinacija malih i tvrdih sjedista, 1.4 mutavac i 5b koje vrte motor visoko na ap, a on idalhe ne ide
-
zigson
- Posts: 4816
- Joined: 04/04/2015 22:17
#27479 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Bar ne dobijes zelju za samoubistvom kad sjednes u auto od 20kEvolution_IV wrote: ↑17/01/2024 22:34naravno da ce
presvidja mi se kombinacija malih i tvrdih sjedista, 1.4 mutavac i 5b koje vrte motor visoko na ap, a on idalhe ne ide![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27480 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
joj ko mi kazezigson wrote: ↑17/01/2024 22:50Bar ne dobijes zelju za samoubistvom kad sjednes u auto od 20kEvolution_IV wrote: ↑17/01/2024 22:34naravno da ce
presvidja mi se kombinacija malih i tvrdih sjedista, 1.4 mutavac i 5b koje vrte motor visoko na ap, a on idalhe ne ide![]()
![]()
-
zigson
- Posts: 4816
- Joined: 04/04/2015 22:17
#27481 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ko? Ne kontamEvolution_IV wrote: ↑17/01/2024 22:51joj ko mi kazezigson wrote: ↑17/01/2024 22:50Bar ne dobijes zelju za samoubistvom kad sjednes u auto od 20kEvolution_IV wrote: ↑17/01/2024 22:34
naravno da ce
presvidja mi se kombinacija malih i tvrdih sjedista, 1.4 mutavac i 5b koje vrte motor visoko na ap, a on idalhe ne ide![]()
![]()
![]()
Goovrim za ovu hondu sto si postavio
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27482 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ne znam ja, imal kakva kanta dizelska da se ne zelis ubit u njoj, nego kod primanja fakture?
-
zigson
- Posts: 4816
- Joined: 04/04/2015 22:17
#27483 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Bzs ti si bas ludEvolution_IV wrote: ↑17/01/2024 23:03ne znam ja, imal kakva kanta dizelska da se ne zelis ubit u njoj, nego kod primanja fakture?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27484 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
najludji sto uopste predlazem objektivno nesto, vi ste najpametniji
-
zigson
- Posts: 4816
- Joined: 04/04/2015 22:17
#27485 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kako objektivno bgt 20 hiljada maraka za hondu 2013 godiste koja je odvratna u najmanju ruku.Evolution_IV wrote: ↑17/01/2024 23:15najludji sto uopste predlazem objektivno nesto, vi ste najpametnijizigson wrote: ↑17/01/2024 23:11Bzs ti si bas ludEvolution_IV wrote: ↑17/01/2024 23:03
ne znam ja, imal kakva kanta dizelska da se ne zelis ubit u njoj, nego kod primanja fakture?![]()
A da si lud ti govorim za oce tvoje odgovore ne za prijedlog. Uvijek si ti najpametniji jbt
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27486 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Amare vazda ti je spika bila kako je sve iz uvoza smeće... koja je logika onda da predlažeš drugima smeće iz uvoza?
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27488 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Šta je to sve? Ima bez dileme bolji motor i eto 6 brzina. Ima više mjesta u gepeku, iako kad se spuste zadnja, imaju isti kapacitet. Šta je to ostalo bolje?
Nek dizajn ostane na ličnu preferencu, ali Astra izgleda neuporedivo modernije i izvana i iznutra. Ima moderniji infotainment i naprednije farove čak i u baznoj opremi. Također ima manje tvrdih plastika i bolju završnu obradu, što je i očekivati od novijeg auta.
I sve ovo za manje novca nego za onog Civica. Ako se gleda za 20k kao i Civic što je, može se i sa sličnim nivoom opreme naći.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#27489 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma Civic je preskup, na stranu to. Ali eto osnovne stvari su bolje, a ne bih rekao ni da je interijer manje kvalitetan. Dizajn je stvar ukusa. Astra samim tim što je osnovno motorizovana gubi svaku bitku.
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#27490 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Civic je meni odlican za povratiti..
Dobar autic,.dobra oprema...ali dobro poskup za godiste.
Opel astra K je noviji model,..i meni licno bolji auto.
Dobar autic,.dobra oprema...ali dobro poskup za godiste.
Opel astra K je noviji model,..i meni licno bolji auto.
-
Seawolf
- Posts: 9162
- Joined: 14/06/2012 22:59
#27491 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Koristio sam isti ovakav Civic, samo tamnoplave boje i 2014-o godište, kao službeni auto.
Vjerovatno je taj auto živ i danas negdje u Sarajevu.
Mogu vam samo reći da je taj auto bolji od svih Astri ikada napravljenih. Barem dok je bio nov.
Vjerovatno je taj auto živ i danas negdje u Sarajevu.
Mogu vam samo reći da je taj auto bolji od svih Astri ikada napravljenih. Barem dok je bio nov.
- hopi
- Posts: 7255
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#27492 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Fin sivik nema sta, ali gotovo 20k KM pa ludilo Bogumi.
Pa evo ja da sada prodajrm svoje vozilo, istina koju godinu starije, ali manje prešlo, veća klasa, jači motor, Turbo dizlo, tu negdje oprema, dva seta alu felugi, odlično stanje, bi ga cijenio nekih 5k KM manje.
U kojem univerzumu ovaj sivik može biti 20k?
Pa evo ja da sada prodajrm svoje vozilo, istina koju godinu starije, ali manje prešlo, veća klasa, jači motor, Turbo dizlo, tu negdje oprema, dva seta alu felugi, odlično stanje, bi ga cijenio nekih 5k KM manje.
U kojem univerzumu ovaj sivik može biti 20k?
- hilmija frlj
- Posts: 1511
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
-
BlackRiver
- Posts: 526
- Joined: 11/07/2012 10:36
#27494 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Vec duze vremena razmisljam sta uzeti za slijedece auto. Treba mi nesto sto moze zadovoljiti potrebe troclane porodice.
Trenutno nekako najvise naginjem na Kia Sportage 1.6 TGDI elektro/benzin mild hibrid.
Ima li neko iskustva sa ovim autom/motorom? Postoje li neke stvari koje su ocigledno lose u verzijama od 2022 ili 2023 godine?
Trenutno nekako najvise naginjem na Kia Sportage 1.6 TGDI elektro/benzin mild hibrid.
Ima li neko iskustva sa ovim autom/motorom? Postoje li neke stvari koje su ocigledno lose u verzijama od 2022 ili 2023 godine?
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#27497 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
canvra888 wrote: ↑17/01/2024 22:30Pa pljuješ uvoz i kad drugi kupuju, kakve to veze ima![]()
Eno Astri K 2017. 1.4 do 18.5k KM, BiH porijeklo. Jedino što je slabiji motor, skoro sve ostalo na strani nje![]()
Nije pouzdanost... Ocito vecinu forumasa nisu nikad zayebali, presvukli i opljackali monteri rezervih dijelova, tzv "mehanicari" pa su im prioriteti stvari tipa dizajna, velicine ekrana i krckanja plastika
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
- hilmija frlj
- Posts: 1511
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
#27499 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa što ga je uvozio ako ide vani 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#27500 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ovaj odel je ružan vala da ružniji ne može biti. Sve i nekako da prođe, zadnji kraj kao da ga je kamion zalijepio i od limuzine napravio ovaj kratež.
