Jes Rituals drama, mirise ko Real Madrid. Standardna cijena. Dobio neki Gutschein pa reko da iskoristim.
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#26926 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26927 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pise u oglasu "neispravan katalizator", koliki je trosak to zamijeniti?
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#26928 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Šta znači neispravan katalizator. Il’ ga ima il’ je izvađen.
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#26929 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
izvadi govno, reprogramiraj ecu i vozi_BataZiv_0809 wrote: ↑05/01/2024 22:32 Pise u oglasu "neispravan katalizator", koliki je trosak to zamijeniti?
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#26931 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
E to je druga priča, al’ mislim da Bata gleda benzince najčešće.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26932 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nije dpf, benzinac je
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#26933 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
da zamjenis skuplje je, da ugasis oko 200-300 KM sveukupno
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#26934 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jel otislo, il ce otic , staro je i ne vriejdi
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#26935 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Mozda je riknula lambda onda, na nekim se mora mijenjati zajedno sa elektronikom (1000 marki).
Ali moze i to off.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26936 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
stavi zamjenski i zaboravi na njega, jedino ako je govno integrisano sa izduvnom granom...
skidanje i reprogramiranje ne podrzavam, jer bi me gusio kad idem iza tebe, toliko od mene..
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#26937 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jebte led ko da je tema automehanicara, koga boli njeznik sta je otislo, jel vrijedo il ne vrijedi
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26938 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nista reprogramiranje, samo zamjena.Evolution_IV wrote: ↑05/01/2024 22:39stavi zamjenski i zaboravi na njega, jedino ako je govno integrisano sa izduvnom granom...
skidanje i reprogramiranje ne podrzavam, jer bi me gusio kad idem iza tebe, toliko od mene..
Evo oglasa:
Seat Leon 2010 (9 400 KM)
https://olx.ba/artikal/57894312
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26939 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
jebo te drzava, 120k otisao kat, sto znaci ili lamba neka nesto ili trosi 1l/1000km ulja i davi ga_BataZiv_0809 wrote: ↑05/01/2024 22:43Nista reprogramiranje, samo zamjena.Evolution_IV wrote: ↑05/01/2024 22:39stavi zamjenski i zaboravi na njega, jedino ako je govno integrisano sa izduvnom granom...
skidanje i reprogramiranje ne podrzavam, jer bi me gusio kad idem iza tebe, toliko od mene..
Evo oglasa:
Seat Leon 2010 (9 400 KM)
https://olx.ba/artikal/57894312
ja bi obisao
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#26940 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
FSI, lambda 99%, spremi hiljadu 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26941 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nije ovo FSI
1.6 77kw MPI benzinac
1.6 77kw MPI benzinac
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#26942 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
1400Eur je katalizator u porscheu
ukines i uzivas ne vidim problem.
ukines i uzivas ne vidim problem.
Last edited by kabal1337 on 05/01/2024 22:50, edited 1 time in total.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14737
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#26943 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Valjal stvarno miris? Il kolje za oci al te sramota priznat zbog 22e?Rockefeller wrote: ↑05/01/2024 22:32Jes Rituals drama, mirise ko Real Madrid. Standardna cijena. Dobio neki Gutschein pa reko da iskoristim.
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26946 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dobar je, prekjucer u Zagrebu isao da vidim ima li kakve akcije da kupim neki drugi. 22e, koliko ke standard cijena, ne vrijedi, nije intenzivan previse i ok mirise al za to para nista posebno. Kod mene je zeleni, ima i neki rozi Sakura i Homme il kako se vec zove, kao muski al za auto. Precijenjeno, ako mene pitaš.izvrsni direktor wrote: ↑05/01/2024 22:50Valjal stvarno miris? Il kolje za oci al te sramota priznat zbog 22e?Rockefeller wrote: ↑05/01/2024 22:32Jes Rituals drama, mirise ko Real Madrid. Standardna cijena. Dobio neki Gutschein pa reko da iskoristim.![]()
Ja sam platio 13-14e, ne sjecam se tacno. Ima ih u Douglas parfumerijama u Hr i Slo.
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#26947 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma nisam ga marke platio, kazem ti dobi onaj bon od 25 ojro. Dobar ba sto posto.izvrsni direktor wrote: ↑05/01/2024 22:50Valjal stvarno miris? Il kolje za oci al te sramota priznat zbog 22e?Rockefeller wrote: ↑05/01/2024 22:32Jes Rituals drama, mirise ko Real Madrid. Standardna cijena. Dobio neki Gutschein pa reko da iskoristim.![]()
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#26948 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
il neka nakiti univerzalni za 300 KM ili koliko vec kostaju
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26949 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
3 milje katalizator?
Au sta je ovo?! Pa ovo je najgori faul na Marakani godinama unazad
Au sta je ovo?! Pa ovo je najgori faul na Marakani godinama unazad
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26950 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Otišlo je to u sekundarne sirovine, moze se garant 5 stoja uzet 
Last edited by Throttle on 05/01/2024 22:58, edited 2 times in total.
