Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Hajd nadji ga vani s tim motorom i opremom, godistem, nevezano za kilometre da je ovdje 30 milja, skidam ti kapu
Jedva za 40 moze biti, ako bas bas dobro prodjes al nema ni to
Hajd nadji ga vani s tim motorom i opremom, godistem, nevezano za kilometre da je ovdje 30 milja, skidam ti kapu
Jedva za 40 moze biti, ako bas bas dobro prodjes al nema ni to
Nov (i facelift) 1.5 TSI DSG i solidna oprema sa 5 godina garancije 60 hiljada, koji kurac bi iko normalan uzimao dizela starog 5 godina i predjenih 200 hiljada za 50 hiljada maraka.
Hajd nadji ga vani s tim motorom i opremom, godistem, nevezano za kilometre da je ovdje 30 milja, skidam ti kapu
Jedva za 40 moze biti, ako bas bas dobro prodjes al nema ni to
Nov (i facelift) 1.5 TSI DSG i solidna oprema sa 5 godina garancije 60 hiljada, koji kurac bi iko normalan uzimao dizela starog 5 godina i predjenih 200 hiljada za 50 hiljada maraka.
Nebitno to, kazes da je precijenjen 20 milja, izvoli pa nadji
Dizel, 2018to, dsg i sa dobrom opremom. Kilometrazu zanemari, da ti je lakse
To ti je glavni argument za onu mazdu, nadji takvu za te pare vani i da se uveze
Da ti pomognem, nema
Evolution_IV wrote: ↑31/12/2023 19:06
nezz samo o cem prica frajer, govno obislo i bunu i bunicu i ono poredi sa autom od nepunih 50kkm
Meni ovo kino nebitno, kao i mazda, samo da ga malo resetujem i da mu pokazem kakve gluposti izvaljuje sa svojim procjenama vrijednosti necega. Ako je tolilo skup, nek ga nadje za 30 milja. Nema ga ni vani za 15.000e a pogotovo da dodje ovdje
Prvi palamud foruma
Evolution_IV wrote: ↑31/12/2023 19:06
nezz samo o cem prica frajer, govno obislo i bunu i bunicu i ono poredi sa autom od nepunih 50kkm
Meni ovo kino nebitno, kao i mazda, samo da ga malo resetujem i da mu pokazem kakve gluposti izvaljuje sa svojim procjenama vrijednosti necega. Ako je tolilo skup, nek ga nadje za 30 milja. Nema ga ni vani za 15.000e a pogotovo da dodje ovdje
Prvi palamud foruma
ma nije za tebe, nego strucljaka i strucljake, odo novu slavit, hebo aute...
Evolution_IV wrote: ↑31/12/2023 19:06
nezz samo o cem prica frajer, govno obislo i bunu i bunicu i ono poredi sa autom od nepunih 50kkm
Meni ovo kino nebitno, kao i mazda, samo da ga malo resetujem i da mu pokazem kakve gluposti izvaljuje sa svojim procjenama vrijednosti necega. Ako je tolilo skup, nek ga nadje za 30 milja. Nema ga ni vani za 15.000e a pogotovo da dodje ovdje
Prvi palamud foruma
Ko da marku preko 30k za ono nije normalan i treba ga zatuci.