Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26326 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

citroen xm wrote: 23/12/2023 15:59 Nekada djeluješ kao ozbiljan sagovornik i onda izvališ ovakvu glupost. :run:

Dobro bi bilo da se sprdaš jer u suprotnom... :?

Prvo, kakve veze ima dizaj sa kvalitetom?

Drugo, kako onaj mravojed od Mazde 3 može stati u istu rečenicu sa Alfom 147 po pitanju dizajna? Alfa je za ono izmislila riječ dizajn.
Image

Ovo :?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26327 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Mravojed hahahahaha
User avatar
canvra888
Posts: 9173
Joined: 09/07/2021 15:03

#26328 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

kravamuzara wrote: 23/12/2023 15:58
canvra888 wrote: 23/12/2023 15:57
sime_cipol wrote: 23/12/2023 14:22 Govorimo o ljepoti, ono okrenulo pricu na sigurnost. Klasični Mazdasi :D
I usudi se nekog drugog nazivsti gimnastičarom :lol:
Tisina gimnasticaru.
De ba, baš se klovniraš sad, pola foruma ti to govori :lol:

BMW M1 i Audi S3 jede te MPS-ove za doručak, fakat ste smiješni sa fanatičkim koprcanjem :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26329 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Ima li ijedna mazda da nije podcijenjena :D
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26330 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

canvra888 wrote: 23/12/2023 16:03
kravamuzara wrote: 23/12/2023 15:58
canvra888 wrote: 23/12/2023 15:57

I usudi se nekog drugog nazivsti gimnastičarom :lol:
Tisina gimnasticaru.
De ba, baš se klovniraš sad, pola foruma ti to govori :lol:

BMW M1 i Audi S3 jede te MPS-ove za doručak, fakat ste smiješni sa fanatičkim koprcanjem :lol:
Jaci od auta koje je novo kostalo 25-30k eura, wooow :shock:
User avatar
canvra888
Posts: 9173
Joined: 09/07/2021 15:03

#26331 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

kravamuzara wrote: 23/12/2023 16:04
canvra888 wrote: 23/12/2023 16:03
kravamuzara wrote: 23/12/2023 15:58

Tisina gimnasticaru.
De ba, baš se klovniraš sad, pola foruma ti to govori :lol:

BMW M1 i Audi S3 jede te MPS-ove za doručak, fakat ste smiješni sa fanatičkim koprcanjem :lol:
Jaci od auta koje je novo kostalo 25-30k eura, wooow :shock:
Eto je, treća uobičajena gimnastika, okreni na cijenu onda.

Komedija :lol:
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26332 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

canvra888 wrote: 23/12/2023 16:07
kravamuzara wrote: 23/12/2023 16:04
canvra888 wrote: 23/12/2023 16:03
De ba, baš se klovniraš sad, pola foruma ti to govori :lol:

BMW M1 i Audi S3 jede te MPS-ove za doručak, fakat ste smiješni sa fanatičkim koprcanjem :lol:
Jaci od auta koje je novo kostalo 25-30k eura, wooow :shock:
Eto je, treća uobičajena gimnastika, okreni na cijenu onda.

Komedija :lol:
Porsche je brzi od Miate, znaci Miata je govno :-)
User avatar
sime_cipol
Posts: 23398
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#26333 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sime_cipol »

Ja znam da bi i u Mazdi voljeli da trojku mogu prodati po cijeni Audija ili Mercedesa, ali nece da moze :D
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#26334 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

kravamuzara wrote: 23/12/2023 16:01
Image

Ovo :?
Da, to što se zove AR 147. Iz kog god ugla da je pogledaš, ljepša od onoga kako rekoh mravojeda. Tačno vidiš da su išli na to da bude neki vau efekat, a dobili su kurac. C stub zauzima pola auta. Naprijed zašiljena ko da je usisivač gradske čistoće. Da je od betona pa da bar ima smisla taj bunker dizajn, ovako, tješite se, samo nemojte mlatiti o talijanskom dizajnu. :kiss:

Kaže onaj šampion da su sva talijanska auta karina sem par ferarija. :lol: Ljudi imaju više modnih i dizajnerskih ikona među autima nego što su japanci proizveli.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26335 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

citroen xm wrote: 23/12/2023 16:10
kravamuzara wrote: 23/12/2023 16:01
Image

Ovo :?
Da, to što se zove AR 147. Iz kog god ugla da je pogledaš, ljepša od onoga kako rekoh mravojeda. Tačno vidiš da su išli na to da bude neki vau efekat, a dobili su kurac. C stub zauzima pola auta. Naprijed zašiljena ko da je usisivač gradske čistoće. Da je od betona pa da bar ima smisla taj bunker dizajn, ovako, tješite se, samo nemojte mlatiti o talijanskom dizajnu. :kiss:

Kaže onaj šampion da su sva talijanska auta karina sem par ferarija. :lol: Ljudi imaju više modnih i dizajnerskih ikona među autima nego što su japanci proizveli.
Golf 3 je ljepota za to 147 govno.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26336 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Izvini ali ta Alfa 147 je definitvno među ružnijim Alfama.

Već sam napisao.
User avatar
hilmija frlj
Posts: 1511
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#26337 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by hilmija frlj »

canvra888 wrote: 23/12/2023 16:03
kravamuzara wrote: 23/12/2023 15:58
canvra888 wrote: 23/12/2023 15:57

I usudi se nekog drugog nazivsti gimnastičarom :lol:
Tisina gimnasticaru.
De ba, baš se klovniraš sad, pola foruma ti to govori :lol:

BMW M1 i Audi S3 jede te MPS-ove za doručak, fakat ste smiješni sa fanatičkim koprcanjem :lol:
Amar je kamilica za ovoga :lol:
User avatar
canvra888
Posts: 9173
Joined: 09/07/2021 15:03

#26338 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

kravamuzara wrote: 23/12/2023 16:09
canvra888 wrote: 23/12/2023 16:07
kravamuzara wrote: 23/12/2023 16:04

Jaci od auta koje je novo kostalo 25-30k eura, wooow :shock:
Eto je, treća uobičajena gimnastika, okreni na cijenu onda.

Komedija :lol:
Porsche je brzi od Miate, znaci Miata je govno :-)
Nemoguć si :lol:

Pa vazda je bilo koliko para toliko muzike. Sad što vi pokušavate prodat muda pod bubrege, to je druga stvar... ili bi ti luksuz RR po cijeni Dacije, po nekoj tvojoj gimnastici :-)

Nisu pobrojanj skuplji samo zato što su brži.
Last edited by canvra888 on 23/12/2023 16:14, edited 1 time in total.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23398
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#26339 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sime_cipol »

EFD22 wrote: 23/12/2023 16:11 Izvini ali ta Alfa 147 je definitvno među ružnijim Alfama.

Već sam napisao.
I kao takva je pojam za Mazdu 8-)
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26340 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

canvra888 wrote: 23/12/2023 16:13
kravamuzara wrote: 23/12/2023 16:09
canvra888 wrote: 23/12/2023 16:07

Eto je, treća uobičajena gimnastika, okreni na cijenu onda.

Komedija :lol:
Porsche je brzi od Miate, znaci Miata je govno :-)
Nemoguć si :lol:

Pa vazda je bilo koliko para toliko muzike. Sad što vi pokušavate prodat muda pod bubrege, to je druga stvar... ili bi ti luksuz RR po cijeni Dacije, po nekoj tvojoj gimnastici :-)
Ako moras potezati M1 a nisu ti dovoljni vec skuplji golf-ovi i ekipa onda...
User avatar
canvra888
Posts: 9173
Joined: 09/07/2021 15:03

#26341 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

kravamuzara wrote: 23/12/2023 16:15
canvra888 wrote: 23/12/2023 16:13
kravamuzara wrote: 23/12/2023 16:09

Porsche je brzi od Miate, znaci Miata je govno :-)
Nemoguć si :lol:

Pa vazda je bilo koliko para toliko muzike. Sad što vi pokušavate prodat muda pod bubrege, to je druga stvar... ili bi ti luksuz RR po cijeni Dacije, po nekoj tvojoj gimnastici :-)
Ako moras potezati M1 a nisu ti dovoljni vec skuplji golf-ovi i ekipa onda...
Čuj nisu mi dovoljni...

Pa jesu li unutar istog segmenta? Jesu li SUS?

Dakle uporedivi, bez sumnje superiorniji i auta koja ćeš logično platit više jer dobiješ više.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26342 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

sime_cipol wrote: 23/12/2023 16:14
EFD22 wrote: 23/12/2023 16:11 Izvini ali ta Alfa 147 je definitvno među ružnijim Alfama.

Već sam napisao.
I kao takva je pojam za Mazdu 8-)
Ne bih se složio. Ali to je stvar ukusa.
User avatar
canvra888
Posts: 9173
Joined: 09/07/2021 15:03

#26343 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

hilmija frlj wrote: 23/12/2023 16:13
canvra888 wrote: 23/12/2023 16:03
kravamuzara wrote: 23/12/2023 15:58

Tisina gimnasticaru.
De ba, baš se klovniraš sad, pola foruma ti to govori :lol:

BMW M1 i Audi S3 jede te MPS-ove za doručak, fakat ste smiješni sa fanatičkim koprcanjem :lol:
Amar je kamilica za ovoga :lol:
Ma upalio se muzara pravo, nije se još od jučer ugasio :D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#26344 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bordo gandalf »

EFD22 wrote: 23/12/2023 16:11 Izvini ali ta Alfa 147 je definitvno među ružnijim Alfama.

Već sam napisao.
U top 3 po ruznoci medju alfama.

159 karavan meni jedan od najljepsih karavana ikada
User avatar
sime_cipol
Posts: 23398
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#26345 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sime_cipol »

EFD22 wrote: 23/12/2023 16:18
sime_cipol wrote: 23/12/2023 16:14
EFD22 wrote: 23/12/2023 16:11 Izvini ali ta Alfa 147 je definitvno među ružnijim Alfama.

Već sam napisao.
I kao takva je pojam za Mazdu 8-)
Ne bih se složio. Ali to je stvar ukusa.
Ne zamjeri, ali jarane, vozio si Volvo i Mondeo. Dakle, napusti diskusiju :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26346 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

sva na ignor mi amor


cuj mravojed, naserem vam se u dzepove, kurcojed bi bila 147 onda, samo cirkusanti i nadrogirani likovi voze te raspade od auta..

kako sam i davno pisao, veliki poznavaoci auta, pola ima komplekse iz ex yu vremena kad nisu mogli pric jacim brendovima, a sad mogu pa su veliki znalci i to je najbolja, druga polovica sere saml da zajebaje..

meni svejedno, ja ga nikad kupio ne bi, sve sto je prefiks euro, izuzetak bi bio a5 sb/a4 allroad i konigseg/pagani i slicno, prije bi i englesko nego eu..

smijesna poredjenja i preseravanje od sviju
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26347 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

:lol:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#26348 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

kravamuzara wrote: 23/12/2023 16:11
Golf 3 je ljepota za to 147 govno.
Pa Golf 3 i nije baš ružan što znači da su i Golf i 147 ljepši od one Mazde.

Nego nisi mi odgovorio kakve to tačno ljepota auta i prolaz na testu sigurnosti imaju veze?
User avatar
hilmija frlj
Posts: 1511
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#26349 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by hilmija frlj »

Zajebat će i elektrićare majke mi :lol:
izvrsni direktor
Posts: 14711
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#26350 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by izvrsni direktor »

kravamuzara wrote: 23/12/2023 15:00
sime_cipol wrote: 23/12/2023 14:56
kravamuzara wrote: 23/12/2023 14:54

E tu vas cekam, kad je Mazda atmo i veca zapremina ne pase vam, kad je mazda turbo i manja zapremina ne pase vam, ajde prtina :roll:
Pa ti bi trebao reci da Mazdin ne valja jer je downsized :mrgreen:
2.3 je opet vece nego danas AMG :lol:
Kakve su danas mazde MPS? :D
Post Reply