Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26126 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

:sax:
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26127 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Optimist wrote: 21/12/2023 14:04 Neces ni uslikat jer nisi nikad vidio.
Jebo vas skoda, evo yeti 2013.:

Image

Image

Image
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#26128 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

kravamuzara wrote: 21/12/2023 14:10
Optimist wrote: 21/12/2023 14:04 Neces ni uslikat jer nisi nikad vidio.
Jebo vas skoda, evo yeti 2013.:

Image

Image

Image
Fish eye, Škoda ne korodira.
NediM17
Posts: 26438
Joined: 05/11/2009 11:49

#26129 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by NediM17 »

Nemoguće, ovu iz mora izvadili, tzv. morski yeti. :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51386
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26130 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Ovo su klasicne montaze azijata... :mrgreen:
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26131 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

Logicno. Svim silama zele da dokazu kako evropljani prave skart, a Japan remek djela.
Samo ih prodajne brojke zezaju i ne idu im na ruku. :thumbup:
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#26132 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by artur morgan »

Mome komši Škoda Rapid izgreban krvnički ključem preko cijele prednje haube, neki lik iz zgrade potpisivao se na auta tako nema kome nije izgrebao u mjesec dana auta u zgradi, uglavnom nakon godinu dana još nema hrđe...doduše nije samo da se škoda dobro drži nema hrđe ni na daciji, renou, citroenu koji je najgore prošo...niko ne vozi ove azijate u mome komšiluku pa ne mogu za njih reći :-D
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#26133 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

artur morgan wrote: 21/12/2023 14:37 Mome komši Škoda Rapid izgreban krvnički ključem preko cijele prednje haube, neki lik iz zgrade potpisivao se na auta tako nema kome nije izgrebao u mjesec dana auta u zgradi, uglavnom nakon godinu dana još nema hrđe...doduše nije samo da se škoda dobro drži nema hrđe ni na daciji, renou, citroenu koji je najgore prošo...niko ne vozi ove azijate u mome komšiluku pa ne mogu za njih reći :-D
I hoda tako lik i dalje?
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26134 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

konektovan wrote: 21/12/2023 14:28 Ovo su klasicne montaze azijata... :mrgreen:
I video montaza nam ide :zoka:

https://www.youtube.com/shorts/A55fHantKow

https://www.youtube.com/shorts/YSUEm8J8UQU
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#26135 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by artur morgan »

drug_profi wrote: 21/12/2023 14:42
artur morgan wrote: 21/12/2023 14:37 Mome komši Škoda Rapid izgreban krvnički ključem preko cijele prednje haube, neki lik iz zgrade potpisivao se na auta tako nema kome nije izgrebao u mjesec dana auta u zgradi, uglavnom nakon godinu dana još nema hrđe...doduše nije samo da se škoda dobro drži nema hrđe ni na daciji, renou, citroenu koji je najgore prošo...niko ne vozi ove azijate u mome komšiluku pa ne mogu za njih reći :-D
I hoda tako lik i dalje?
Negdje je odselio, bolje reći pobjegao.... kad se saznalo. Prijavljeno policiji, policija ništa nije uradila.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#26136 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Evolution_IV wrote: 21/12/2023 13:21
pa haj prodajte papcima nesto iz azije, za cijenu normalnu i da ne izgubite zivce, dacu vam ja jos 500 na kafu :thumbup: :bih:
Pa pazi, lično znam čovjeka koji je kupio polovan Hyundai od ovlaštenog servisa, koji je prije toga uzet u zamjenu staro za novo. Ne znam koliko su procjenili auto prvom vlasniku, ali nisu sigurno zaradili manje od 2000 KM. Da se prvi vlasnik malo potrudio ostalo bi mu solidno para u džepu.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26137 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

citroen xm wrote: 21/12/2023 15:44
Evolution_IV wrote: 21/12/2023 13:21
pa haj prodajte papcima nesto iz azije, za cijenu normalnu i da ne izgubite zivce, dacu vam ja jos 500 na kafu :thumbup: :bih:
Pa pazi, lično znam čovjeka koji je kupio polovan Hyundai od ovlaštenog servisa, koji je prije toga uzet u zamjenu staro za novo. Ne znam koliko su procjenili auto prvom vlasniku, ali nisu sigurno zaradili manje od 2000 KM. Da se prvi vlasnik malo potrudio ostalo bi mu solidno para u džepu.
:thumbup:

ne mogu druze, nemam vremena a ni zivaca nazalost :-)
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#26138 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

Ma ne mogu da trpim pozive, zamjene za stoku, ovoono...
Stavim fer cijenu. Prvi koji dođe sa parama odvešće auto, nema veze koliko treba da spustim.
User avatar
canvra888
Posts: 9172
Joined: 09/07/2021 15:03

#26139 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

artur morgan wrote: 21/12/2023 14:47
drug_profi wrote: 21/12/2023 14:42
artur morgan wrote: 21/12/2023 14:37 Mome komši Škoda Rapid izgreban krvnički ključem preko cijele prednje haube, neki lik iz zgrade potpisivao se na auta tako nema kome nije izgrebao u mjesec dana auta u zgradi, uglavnom nakon godinu dana još nema hrđe...doduše nije samo da se škoda dobro drži nema hrđe ni na daciji, renou, citroenu koji je najgore prošo...niko ne vozi ove azijate u mome komšiluku pa ne mogu za njih reći :-D
I hoda tako lik i dalje?
Negdje je odselio, bolje reći pobjegao.... kad se saznalo. Prijavljeno policiji, policija ništa nije uradila.
Dobio bi i on onda jedan potpis prije nego što se odseli... kad već policija nije ništa uradila.
User avatar
konektovan
Posts: 51386
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26140 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

kravamuzara wrote: 21/12/2023 14:47
konektovan wrote: 21/12/2023 14:28 Ovo su klasicne montaze azijata... :mrgreen:
I video montaza nam ide :zoka:

https://www.youtube.com/shorts/A55fHantKow

https://www.youtube.com/shorts/YSUEm8J8UQU
Znas li ukucati mazda rust problems??

Hebote pa ljudi su sa zadnjim modelom 6 imali problema sa korozijom.. :lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26141 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

znamo i nema problema priznat to, jesu u kanadi i slicno 8-)

ja imam malo povrsinske ispod spojlera gdje ostaje voda :run:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17035
Joined: 27/04/2021 22:52

#26142 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by tramvajtrojka »

konektovan wrote: 21/12/2023 16:05
kravamuzara wrote: 21/12/2023 14:47
konektovan wrote: 21/12/2023 14:28 Ovo su klasicne montaze azijata... :mrgreen:
I video montaza nam ide :zoka:

https://www.youtube.com/shorts/A55fHantKow

https://www.youtube.com/shorts/YSUEm8J8UQU
Znas li ukucati mazda rust problems??

Hebote pa ljudi su sa zadnjim modelom 6 imali problema sa korozijom.. :lol:
Nemoj tako na mazdi je to feature tkzv Jinba Ittai :mrgreen: :mrgreen: , oplemenjuje dodatno svako vozilo :)

skoda je narodni tenk od auta :thumbup:
User avatar
dr_Evil
Posts: 21763
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#26143 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by dr_Evil »

konektovan wrote: 21/12/2023 16:05
kravamuzara wrote: 21/12/2023 14:47
konektovan wrote: 21/12/2023 14:28 Ovo su klasicne montaze azijata... :mrgreen:
I video montaza nam ide :zoka:

https://www.youtube.com/shorts/A55fHantKow

https://www.youtube.com/shorts/YSUEm8J8UQU
Znas li ukucati mazda rust problems??

Hebote pa ljudi su sa zadnjim modelom 6 imali problema sa korozijom.. :lol:
Ali zato VW i Merc sto se tice hrdje ono nisu istine :D kapljica soli na njih ne moze.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26144 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

narodno smece sa drvenim klupama umjesto sjedista :lol:
User avatar
canvra888
Posts: 9172
Joined: 09/07/2021 15:03

#26145 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

tramvajtrojka wrote: 21/12/2023 16:13
konektovan wrote: 21/12/2023 16:05
Znas li ukucati mazda rust problems??

Hebote pa ljudi su sa zadnjim modelom 6 imali problema sa korozijom.. :lol:
skoda je narodni tenk od auta :thumbup:
:lol: :lol: :lol:

Donedavno imali interijere skoro na nivou Dacije sa onom mrtvom zelenom bojom.
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#26146 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by laserShow »

joj stavio yeti iz UK. Ono wow
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26147 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

laserShow wrote: 21/12/2023 16:18 joj stavio yeti iz UK. Ono wow
A kod nas ovi iz austrije i norveske nisu soli i zime vidjeli, kako da ne :lol:
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26148 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

kravamuzara wrote: 21/12/2023 14:47
konektovan wrote: 21/12/2023 14:28 Ovo su klasicne montaze azijata... :mrgreen:
I video montaza nam ide :zoka:

https://www.youtube.com/shorts/A55fHantKow

https://www.youtube.com/shorts/YSUEm8J8UQU
Pricamo o Yetiju, a ti kacis klipove passata?
Zar si tako nisko pao?
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26149 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Optimist wrote: 21/12/2023 16:36
kravamuzara wrote: 21/12/2023 14:47
konektovan wrote: 21/12/2023 14:28 Ovo su klasicne montaze azijata... :mrgreen:
I video montaza nam ide :zoka:

https://www.youtube.com/shorts/A55fHantKow

https://www.youtube.com/shorts/YSUEm8J8UQU
Pricamo o Yetiju, a ti kacis klipove passata?
Zar si tako nisko pao?
Cekaj da montiram video :kiss:

Nemoj nikom reci da sam ti ja rekao ali skoda ima losiju zastitu od vauvau-a :zoka:
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26150 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

kravamuzara wrote: 21/12/2023 16:42
Optimist wrote: 21/12/2023 16:36
Pricamo o Yetiju, a ti kacis klipove passata?
Zar si tako nisko pao?
Cekaj da montiram video :kiss:

Nemoj nikom reci da sam ti ja rekao ali skoda ima losiju zastitu od vauvau-a :zoka:
Stvarno?
Pa daj nam onda te klipove truHlog Yetija o kojem ovdje govorimo.
Post Reply