Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
okanomalo
Posts: 1446
Joined: 09/01/2015 16:10

#3776 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by okanomalo »

nepass1 wrote: 01/08/2023 07:11
vanjki wrote: 01/08/2023 06:49

Nije da ih branim ali pizza nije sigurno mala
Pa meni treba 1,5 da se zasitim, dvije da se najedem fino. Tako da je to sve u oku posmatraca :D
imas pravo,meni i pola male dovoljno i previse. :jedekolac:
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3777 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

BHF_Manijak wrote: 03/10/2023 09:52 Ostajem i dalje pri BarSi, a probao sam na desetine pizza u gradu. Cijena OK za danasnje vrijeme, jer ima pizzeria gdje pizze idu i do 22-23 KM :lol: tijesto savrseno, ne stede na sastojcima itd...
Opet kazem, ukusi su razliciti, ali meni licno je pizza im odlicna.
Od ovih skupljih,..definitivno i meni broj 1.
User avatar
nepass1
Posts: 14681
Joined: 06/07/2017 07:35

#3778 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by nepass1 »

okanomalo wrote: 03/10/2023 12:00
nepass1 wrote: 01/08/2023 07:11

Pa meni treba 1,5 da se zasitim, dvije da se najedem fino. Tako da je to sve u oku posmatraca :D
imas pravo,meni i pola male dovoljno i previse. :jedekolac:
I kod mene zena pojede 3-4 parceta, ostalo ja
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3779 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by BHF_Manijak »

Ja vam se divim Boga mi... I ja hladno pizzu i po pojedem, koja god, odakle god.
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3780 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

Ja bih mogao dvije,..ali skup je to sport jarane.. :mrgreen:
User avatar
nepass1
Posts: 14681
Joined: 06/07/2017 07:35

#3781 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by nepass1 »

BHF_Manijak wrote: 03/10/2023 15:19 Ja vam se divim Boga mi... I ja hladno pizzu i po pojedem, koja god, odakle god.
Ma ne moze odraslom muskarcu biti pizza taman. Nit sam debeo nit sam poguzija ali pizza mi ko desert dodje
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3782 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

nepass1 wrote: 03/10/2023 16:47
BHF_Manijak wrote: 03/10/2023 15:19 Ja vam se divim Boga mi... I ja hladno pizzu i po pojedem, koja god, odakle god.
Ma ne moze odraslom muskarcu biti pizza taman. Nit sam debeo nit sam poguzija ali pizza mi ko desert dodje
Dobro,..vi ptice trkacice se trosite puno.. :mrgreen:
User avatar
nepass1
Posts: 14681
Joined: 06/07/2017 07:35

#3783 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by nepass1 »

konektovan wrote: 03/10/2023 16:49
nepass1 wrote: 03/10/2023 16:47

Ma ne moze odraslom muskarcu biti pizza taman. Nit sam debeo nit sam poguzija ali pizza mi ko desert dodje
Dobro,..vi ptice trkacice se trosite puno.. :mrgreen:
Ma vala i ranije, isto ko hamburger. Pojesti hamburger mi je kao uzeti onaj frondi stapic i pojesti.
Meni je mjera kfc korpa od 14 wingsa ali kuci sa hljebom
Jucer sest krilca iz crvene jabuke, pola korpe od zene onih pilecih kuglica, pola hljeba, cizkejk, zdjela smokija i gumenih boba sigurno 200gr :D
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#3784 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by xoklix »

BHF_Manijak wrote: 03/10/2023 15:19 Ja vam se divim Boga mi... I ja hladno pizzu i po pojedem, koja god, odakle god.
Ma mogu i ja dvije pojesti,ali zato ne mogu dahnut naredna 3 sata.
Pola pizze mjera.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3785 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by BHF_Manijak »

xoklix wrote: 03/10/2023 17:12
BHF_Manijak wrote: 03/10/2023 15:19 Ja vam se divim Boga mi... I ja hladno pizzu i po pojedem, koja god, odakle god.
Ma mogu i ja dvije pojesti,ali zato ne mogu dahnut naredna 3 sata.
Pola pizze mjera.
E jebes ga prijatelju, mjera jeste slazem se, ali ovdje govore ljudi da se bas vole najesti, a i ja sam taj. :mrgreen:
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#3786 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by zigson »

Mahir ona famElijarna :lol: dok je bolji bio, ostao mi je 1 komad nisam mogao pojesti :lol:
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#3787 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by oldtajmer »

podsjeti me na ovog frajera sto obara rekorde i vazda se pitam pa gdje mu stane u pm :lol:



User avatar
Ateista
Posts: 51682
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#3788 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Ateista »

konektovan wrote: 03/10/2023 16:42 Ja bih mogao dvije,..ali skup je to sport jarane.. :mrgreen:
Ja bih mogao i tri, ali ne pitam se samo ja jbg. :D
User avatar
Ateista
Posts: 51682
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#3789 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Ateista »

A ako govorimo o picama, ako nas dvoje uzmeno po picu uglavnom mogu pojesti svoju i jos frtalj njene sto joj bude puno, ali se ubijem inobjektivno mi je dovoljno manje od jedne.
User avatar
mc-twin
Posts: 4421
Joined: 18/04/2009 23:47

#3790 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by mc-twin »

zigson wrote: 04/10/2023 11:40 Mahir ona famElijarna :lol: dok je bolji bio, ostao mi je 1 komad nisam mogao pojesti :lol:
Meni inace ostane dva komada i bas se u istom, a jednom sam citavu pojeo. Bio sam ko balon. :)
McGradySA
Posts: 804
Joined: 24/02/2021 11:25

#3791 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by McGradySA »

Vidim da se sutra ponovo otvara pizzeria Havana na Malti.
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#3792 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by auspuhc »

McGradySA wrote: 11/12/2023 14:39 Vidim da se sutra ponovo otvara pizzeria Havana na Malti.
Otisao bio vani i vidio da je ipak ovdje bolje pa se vratio.
User avatar
nivla
Posts: 6572
Joined: 12/01/2008 23:44

#3793 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by nivla »

pa ako je vani pokusao da ima neki ugostiteljski objekt ala havana, sigurno nije moglo da se ne operu prozori ko u havani po 7-8 mjeseci, ne pokupi paucina itd
a mozda mu je ipak ljepsi osjecaj da on izrabljuje radnike umjesto da svabo izrabljuje njega
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3794 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

nivla wrote: 11/12/2023 17:01 pa ako je vani pokusao da ima neki ugostiteljski objekt ala havana, sigurno nije moglo da se ne operu prozori ko u havani po 7-8 mjeseci, ne pokupi paucina itd
a mozda mu je ipak ljepsi osjecaj da on izrabljuje radnike umjesto da svabo izrabljuje njega
:thumbup:
lakse je ovdje kožu guliti drugom.
User avatar
Haris033
Posts: 5098
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#3795 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Haris033 »

Pinsa i pizze u Crvenoj jabuci za 10! 👌😃
Ko voli, ima i sa dalmatinskim pršutom..
User avatar
nepass1
Posts: 14681
Joined: 06/07/2017 07:35

#3796 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by nepass1 »

konektovan wrote: 11/12/2023 17:19
nivla wrote: 11/12/2023 17:01 pa ako je vani pokusao da ima neki ugostiteljski objekt ala havana, sigurno nije moglo da se ne operu prozori ko u havani po 7-8 mjeseci, ne pokupi paucina itd
a mozda mu je ipak ljepsi osjecaj da on izrabljuje radnike umjesto da svabo izrabljuje njega
:thumbup:
lakse je ovdje kožu guliti drugom.
Zar nije prica bila da su prodali sve ili iznajmili, da ce neko drugi preuzeti naziv, recept itd?
User avatar
nivla
Posts: 6572
Joined: 12/01/2008 23:44

#3797 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by nivla »

Haris033 wrote: 11/12/2023 17:21 Pinsa i pizze u Crvenoj jabuci za 10! 👌😃
Ko voli, ima i sa dalmatinskim pršutom..
razlog da ne volim ni ostale, to se garant reze istim sjecivom ko i ta sa dalmatinskim
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3798 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by konektovan »

nepass1 wrote: 12/12/2023 08:26
konektovan wrote: 11/12/2023 17:19
nivla wrote: 11/12/2023 17:01 pa ako je vani pokusao da ima neki ugostiteljski objekt ala havana, sigurno nije moglo da se ne operu prozori ko u havani po 7-8 mjeseci, ne pokupi paucina itd
a mozda mu je ipak ljepsi osjecaj da on izrabljuje radnike umjesto da svabo izrabljuje njega
:thumbup:
lakse je ovdje kožu guliti drugom.
Zar nije prica bila da su prodali sve ili iznajmili, da ce neko drugi preuzeti naziv, recept itd?
To se spominjalo...fakat
User avatar
Ateista
Posts: 51682
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#3799 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Ateista »

nivla wrote: 12/12/2023 08:36
Haris033 wrote: 11/12/2023 17:21 Pinsa i pizze u Crvenoj jabuci za 10! 👌😃
Ko voli, ima i sa dalmatinskim pršutom..
razlog da ne volim ni ostale, to se garant reze istim sjecivom ko i ta sa dalmatinskim
Zasto bi to radili? Skoro svaka prodavnica koja nudi uslugu rezanja ima posebne masine za svinjski program, ukljucujuci i Bingo, tako da ima i CJ i ne vidim zasto bi rezali na istoj masini kad imaju posebne masine. Znaju dobro gdje posluju i da bi se brzo proculo i napravilo im problem da to rade, ne isplati se da bi ustedili za jednu masinu...
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17048
Joined: 27/04/2021 22:52

#3800 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by tramvajtrojka »

nivla wrote: 12/12/2023 08:36
Haris033 wrote: 11/12/2023 17:21 Pinsa i pizze u Crvenoj jabuci za 10! 👌😃
Ko voli, ima i sa dalmatinskim pršutom..
razlog da ne volim ni ostale, to se garant reze istim sjecivom ko i ta sa dalmatinskim
ne brini se ne rezu oni nista tu nego imaju unaprijed pripremljene sastojke , vise sa ovom gluposti sa svinjetinom u cj opraste na ruke kao da je jedina radnja koja to prodaje velike mumini ne smeta ti hiljadu i jedna kladionica, korupcija, al zato i natuknut svinjetinu bjezi cafiri sve

mozes komotno uzeti jer oni meso ujutro pripremaju dole na odjelu mesare gore na pizza stanici nista ne rezu
Post Reply