imas pravo,meni i pola male dovoljno i previse.
Najbolja pizza u SA?
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3777 Re: Najbolja pizza u SA?
Od ovih skupljih,..definitivno i meni broj 1.BHF_Manijak wrote: ↑03/10/2023 09:52 Ostajem i dalje pri BarSi, a probao sam na desetine pizza u gradu. Cijena OK za danasnje vrijeme, jer ima pizzeria gdje pizze idu i do 22-23 KMtijesto savrseno, ne stede na sastojcima itd...
Opet kazem, ukusi su razliciti, ali meni licno je pizza im odlicna.
- nepass1
- Posts: 14681
- Joined: 06/07/2017 07:35
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3779 Re: Najbolja pizza u SA?
Ja vam se divim Boga mi... I ja hladno pizzu i po pojedem, koja god, odakle god.
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3780 Re: Najbolja pizza u SA?
Ja bih mogao dvije,..ali skup je to sport jarane.. 
- nepass1
- Posts: 14681
- Joined: 06/07/2017 07:35
#3781 Re: Najbolja pizza u SA?
Ma ne moze odraslom muskarcu biti pizza taman. Nit sam debeo nit sam poguzija ali pizza mi ko desert dodjeBHF_Manijak wrote: ↑03/10/2023 15:19 Ja vam se divim Boga mi... I ja hladno pizzu i po pojedem, koja god, odakle god.
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3782 Re: Najbolja pizza u SA?
Dobro,..vi ptice trkacice se trosite puno..nepass1 wrote: ↑03/10/2023 16:47Ma ne moze odraslom muskarcu biti pizza taman. Nit sam debeo nit sam poguzija ali pizza mi ko desert dodjeBHF_Manijak wrote: ↑03/10/2023 15:19 Ja vam se divim Boga mi... I ja hladno pizzu i po pojedem, koja god, odakle god.
- nepass1
- Posts: 14681
- Joined: 06/07/2017 07:35
#3783 Re: Najbolja pizza u SA?
Ma vala i ranije, isto ko hamburger. Pojesti hamburger mi je kao uzeti onaj frondi stapic i pojesti.
Meni je mjera kfc korpa od 14 wingsa ali kuci sa hljebom
Jucer sest krilca iz crvene jabuke, pola korpe od zene onih pilecih kuglica, pola hljeba, cizkejk, zdjela smokija i gumenih boba sigurno 200gr
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#3784 Re: Najbolja pizza u SA?
Ma mogu i ja dvije pojesti,ali zato ne mogu dahnut naredna 3 sata.BHF_Manijak wrote: ↑03/10/2023 15:19 Ja vam se divim Boga mi... I ja hladno pizzu i po pojedem, koja god, odakle god.
Pola pizze mjera.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3785 Re: Najbolja pizza u SA?
E jebes ga prijatelju, mjera jeste slazem se, ali ovdje govore ljudi da se bas vole najesti, a i ja sam taj.xoklix wrote: ↑03/10/2023 17:12Ma mogu i ja dvije pojesti,ali zato ne mogu dahnut naredna 3 sata.BHF_Manijak wrote: ↑03/10/2023 15:19 Ja vam se divim Boga mi... I ja hladno pizzu i po pojedem, koja god, odakle god.
Pola pizze mjera.
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#3786 Re: Najbolja pizza u SA?
Mahir ona famElijarna
dok je bolji bio, ostao mi je 1 komad nisam mogao pojesti 
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#3787 Re: Najbolja pizza u SA?
podsjeti me na ovog frajera sto obara rekorde i vazda se pitam pa gdje mu stane u pm
- Ateista
- Posts: 51682
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#3788 Re: Najbolja pizza u SA?
Ja bih mogao i tri, ali ne pitam se samo ja jbg.
- Ateista
- Posts: 51682
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#3789 Re: Najbolja pizza u SA?
A ako govorimo o picama, ako nas dvoje uzmeno po picu uglavnom mogu pojesti svoju i jos frtalj njene sto joj bude puno, ali se ubijem inobjektivno mi je dovoljno manje od jedne.
- mc-twin
- Posts: 4421
- Joined: 18/04/2009 23:47
-
McGradySA
- Posts: 804
- Joined: 24/02/2021 11:25
#3791 Re: Najbolja pizza u SA?
Vidim da se sutra ponovo otvara pizzeria Havana na Malti.
- auspuhc
- Posts: 2099
- Joined: 04/02/2022 14:06
- nivla
- Posts: 6572
- Joined: 12/01/2008 23:44
#3793 Re: Najbolja pizza u SA?
pa ako je vani pokusao da ima neki ugostiteljski objekt ala havana, sigurno nije moglo da se ne operu prozori ko u havani po 7-8 mjeseci, ne pokupi paucina itd
a mozda mu je ipak ljepsi osjecaj da on izrabljuje radnike umjesto da svabo izrabljuje njega
a mozda mu je ipak ljepsi osjecaj da on izrabljuje radnike umjesto da svabo izrabljuje njega
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3794 Re: Najbolja pizza u SA?
lakse je ovdje kožu guliti drugom.
- Haris033
- Posts: 5098
- Joined: 02/02/2005 07:07
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3795 Re: Najbolja pizza u SA?
Pinsa i pizze u Crvenoj jabuci za 10! 

Ko voli, ima i sa dalmatinskim pršutom..
Ko voli, ima i sa dalmatinskim pršutom..
- nepass1
- Posts: 14681
- Joined: 06/07/2017 07:35
#3796 Re: Najbolja pizza u SA?
Zar nije prica bila da su prodali sve ili iznajmili, da ce neko drugi preuzeti naziv, recept itd?
- nivla
- Posts: 6572
- Joined: 12/01/2008 23:44
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3798 Re: Najbolja pizza u SA?
To se spominjalo...fakatnepass1 wrote: ↑12/12/2023 08:26Zar nije prica bila da su prodali sve ili iznajmili, da ce neko drugi preuzeti naziv, recept itd?
- Ateista
- Posts: 51682
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#3799 Re: Najbolja pizza u SA?
Zasto bi to radili? Skoro svaka prodavnica koja nudi uslugu rezanja ima posebne masine za svinjski program, ukljucujuci i Bingo, tako da ima i CJ i ne vidim zasto bi rezali na istoj masini kad imaju posebne masine. Znaju dobro gdje posluju i da bi se brzo proculo i napravilo im problem da to rade, ne isplati se da bi ustedili za jednu masinu...
- tramvajtrojka
- Posts: 17048
- Joined: 27/04/2021 22:52
#3800 Re: Najbolja pizza u SA?
ne brini se ne rezu oni nista tu nego imaju unaprijed pripremljene sastojke , vise sa ovom gluposti sa svinjetinom u cj opraste na ruke kao da je jedina radnja koja to prodaje velike mumini ne smeta ti hiljadu i jedna kladionica, korupcija, al zato i natuknut svinjetinu bjezi cafiri sve
mozes komotno uzeti jer oni meso ujutro pripremaju dole na odjelu mesare gore na pizza stanici nista ne rezu
