Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#41576 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

muha_sa wrote: 24/11/2023 20:17
mond wrote: 24/11/2023 20:11 Stoka. Nek se ljuti ko hoće zaboli me.
Opet kažem razumijem derbi i jače tekme, ali protiv mjesnih zajednica je ništa nego zloba.
Ne znam koliko je moguće kazniti na licu mjesta ili uslikati pa poslat na adresu.
:thumbup:

Ispucaj ih na poluvremenu, prije il poslije utakmice --- al jok :-)
Jedva cekaju da opale kaznu voljenom vam klubu a vi i pored molbe opet protiv kluba radite :-)

Ne kontam :-)
Ne čitaju oni ovaj forum pa da ih dotiče. Gudra, alkohol i pali :roll: Nešto se mora poduzeti po ovom pitanju mimo molbi...
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#41577 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Nisam ocekivao ovakvu tekmu bez srkleta. Trenutno nase partije na terenu se jedino razlikuju u tome sa koliko zelje su igraci usli u istu. Veceras je to bilo jako dobro.

Buljubasic bas gori od zelje za igrom i to mi je drago sto ga klupa nije umrtvila i sto nije pao psihicki. Nadam se da ce poraditi na predaji i pasu po osvojenoj lopti. Tu se vidi neki njegov strah.

Zao mi je sto Peneranda nije zabio danas, treba mu malo za samopouzdanje.

Ko dijete ja sam s'tobom...
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41578 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Protiv Veleža će biti prava utakmica. Ako to odradimo kako treba onda puno toga možemo.
User avatar
Logovan
Posts: 102860
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41579 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Jesmo ih izresetali, a moglo je biti vise golova. :D Pomislih u jednom trenutku da cemo doci do cenera. :D Catakovic, Hasic, Julardzija, Buljubasic pravi igraci. Penaranda se dosta trudi. Dobar je bio. :thumbup: U Vrapcice po pobjedu!
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#41580 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Utakmica dobra što se nas tiče. A navijači bi mogli malo atmosferu praviti papirima, trakama i drugim rekvizitima, zna to vrlo lijepo izgledati, baklje mogu sa razlogom, kad osvojiš nešto pa pali ,ovako nema smisla
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#41581 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Nismo mi toliko dobri koliko su oni loši.
Nisu mi jasni zašto su toliko otvoreno igrali, da su vise skautirali nase utakmice, vidjeli bi da se mi patimo protiv bunkera.
Ovako su nam se samo naštimali da im uvalimo 6 golova bez srkleta.
Sahonovic solidan.
Stoperski par odličan.
Bekovi solidno, može puno bolje.
Vezni red fantastičan sinoć, od želje, agresivnosti, borbe.
Ipak izdvojio bih da je meni Julardžija sinoć bio perfektan.
Naravno i Mustafic i Buljubašić su bili za cistu desetku.
Hasic solidan, Peneranda pun želje za igrom, ne znam zašto mu vise puta nisu dali loptu iako je napravio nevjerovatno puno prostora u kretanju bez lopte.
Hamza odličan sinoć.
Od izmjena niko ništa posebno.
Mislim da i Rozman vidi da se treba riješiti Avramovskog, on po meni vise nema kredita niti za klupe.
Opet kažem, oni su sinoć bili tako nejasni sa taktikom.
Pobjedi se ne treba gledati u zube.
Pravi pokazatelj stanja ekipe bit će u Mostaru.
Svi u Mostar !!!
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#41582 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Mustafić je došao u pravu formu. Meni se i lani on sviđao, sad je to došlo na svoje. Agilan, brz, ima dobar šut. Da pohvalim Hamzu jednom, često ga kudimo. Genijalan prijem lopte kod prvog gola. Julardzija isto odličan, a na Hasića smo već navikli. Momak treba biti pozvan za baraz. Kakve kite se zovu, on je klasa za njih.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41583 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Hoće li Guli igrati danas ili smo stavili klauzulu u ugovor?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22793
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41584 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

mirza_15 wrote: 01/12/2023 02:33 Hoće li Guli igrati danas ili smo stavili klauzulu u ugovor?
I ja se cijeli dan isto pitam…
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41585 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Mislim da neće. Nije bio u sastavu ni na Koševu.

Osim njega, iako nije spomenut na pressici, falit će im sljedeći: Džafić, Mahmić, Kranjc, Mlinarić, Hasanović i Pršeš.

Svi u napad, jedan je Hase!
18mn97
Posts: 787
Joined: 21/04/2021 12:56

#41586 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Idemo dobiti nase sportske prijatelje. :D
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41587 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Image

Gdje god da igraš ti!
User avatar
muha_sa
Posts: 140467
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#41588 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

Molio bih ako ima kakav linAk--hvala lijepo :D
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#41589 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

muha_sa wrote: 01/12/2023 17:55 Molio bih ako ima kakav linAk--hvala lijepo :D
https://bhliga.com/match/11404157/fk-ve ... k-sarajevo
User avatar
muha_sa
Posts: 140467
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#41590 Re: Utakmice.

Post by muha_sa »

Anquilla wrote: 01/12/2023 18:09
muha_sa wrote: 01/12/2023 17:55 Molio bih ako ima kakav linAk--hvala lijepo :D
https://bhliga.com/match/11404157/fk-ve ... k-sarajevo
Hvalaaaaaaaaaaa--živ i zdrav bio puno godina :-D
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#41591 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Soleti, jebem li ti guicu koja te izasrala. Ko je nama kapiten bio, kakva dva faula napravi, govno anoreksično.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#41592 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Dobar je Petrovic, nije ovo zuti Suljica :shock:
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#41593 Re: Utakmice.

Post by mond »

Nimalo dobro, nema nas na sredini, a ono lopte što dobijemo trošimo na soliranja.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41594 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Tanko baš...
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#41595 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

il dottore wrote: 01/12/2023 18:17 Dobar je Petrovic, nije ovo zuti Suljica :shock:
Čist faul nije svirao Peni sada. Govno po direktivi sudi. Evo treći grub start anoreksičnog, jebem li mu sve.
Last edited by last mohicans on 01/12/2023 18:30, edited 3 times in total.
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#41596 Re: Utakmice.

Post by mond »

Šutaj Mustafiću u dobroj si poziciji :-)
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#41597 Re: Utakmice.

Post by mond »

Penal majku ti jebem
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#41598 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Petrovic po zadatku da zakuha
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#41599 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Nekakvi smo rastrzani i previše nabijamo i nekako linije ne držimo. Možda je i rastrčanost Veleza tome doprinjela.
mond
Posts: 3624
Joined: 24/10/2010 20:45

#41600 Re: Utakmice.

Post by mond »

Očekivano agresivan Velež, ali opet puno loših odluka donosimo
Post Reply