Ne čitaju oni ovaj forum pa da ih dotiče. Gudra, alkohol i pali
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#41576 Re: Utakmice.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#41577 Re: Utakmice.
Nisam ocekivao ovakvu tekmu bez srkleta. Trenutno nase partije na terenu se jedino razlikuju u tome sa koliko zelje su igraci usli u istu. Veceras je to bilo jako dobro.
Buljubasic bas gori od zelje za igrom i to mi je drago sto ga klupa nije umrtvila i sto nije pao psihicki. Nadam se da ce poraditi na predaji i pasu po osvojenoj lopti. Tu se vidi neki njegov strah.
Zao mi je sto Peneranda nije zabio danas, treba mu malo za samopouzdanje.
Ko dijete ja sam s'tobom...
Buljubasic bas gori od zelje za igrom i to mi je drago sto ga klupa nije umrtvila i sto nije pao psihicki. Nadam se da ce poraditi na predaji i pasu po osvojenoj lopti. Tu se vidi neki njegov strah.
Zao mi je sto Peneranda nije zabio danas, treba mu malo za samopouzdanje.
Ko dijete ja sam s'tobom...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41578 Re: Utakmice.
Protiv Veleža će biti prava utakmica. Ako to odradimo kako treba onda puno toga možemo.
- Logovan
- Posts: 102860
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41579 Re: Utakmice.
Jesmo ih izresetali, a moglo je biti vise golova.
Pomislih u jednom trenutku da cemo doci do cenera.
Catakovic, Hasic, Julardzija, Buljubasic pravi igraci. Penaranda se dosta trudi. Dobar je bio.
U Vrapcice po pobjedu!
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#41580 Re: Utakmice.
Utakmica dobra što se nas tiče. A navijači bi mogli malo atmosferu praviti papirima, trakama i drugim rekvizitima, zna to vrlo lijepo izgledati, baklje mogu sa razlogom, kad osvojiš nešto pa pali ,ovako nema smisla
-
Paradox76
- Posts: 241
- Joined: 08/04/2023 23:12
#41581 Re: Utakmice.
Nismo mi toliko dobri koliko su oni loši.
Nisu mi jasni zašto su toliko otvoreno igrali, da su vise skautirali nase utakmice, vidjeli bi da se mi patimo protiv bunkera.
Ovako su nam se samo naštimali da im uvalimo 6 golova bez srkleta.
Sahonovic solidan.
Stoperski par odličan.
Bekovi solidno, može puno bolje.
Vezni red fantastičan sinoć, od želje, agresivnosti, borbe.
Ipak izdvojio bih da je meni Julardžija sinoć bio perfektan.
Naravno i Mustafic i Buljubašić su bili za cistu desetku.
Hasic solidan, Peneranda pun želje za igrom, ne znam zašto mu vise puta nisu dali loptu iako je napravio nevjerovatno puno prostora u kretanju bez lopte.
Hamza odličan sinoć.
Od izmjena niko ništa posebno.
Mislim da i Rozman vidi da se treba riješiti Avramovskog, on po meni vise nema kredita niti za klupe.
Opet kažem, oni su sinoć bili tako nejasni sa taktikom.
Pobjedi se ne treba gledati u zube.
Pravi pokazatelj stanja ekipe bit će u Mostaru.
Svi u Mostar !!!
Nisu mi jasni zašto su toliko otvoreno igrali, da su vise skautirali nase utakmice, vidjeli bi da se mi patimo protiv bunkera.
Ovako su nam se samo naštimali da im uvalimo 6 golova bez srkleta.
Sahonovic solidan.
Stoperski par odličan.
Bekovi solidno, može puno bolje.
Vezni red fantastičan sinoć, od želje, agresivnosti, borbe.
Ipak izdvojio bih da je meni Julardžija sinoć bio perfektan.
Naravno i Mustafic i Buljubašić su bili za cistu desetku.
Hasic solidan, Peneranda pun želje za igrom, ne znam zašto mu vise puta nisu dali loptu iako je napravio nevjerovatno puno prostora u kretanju bez lopte.
Hamza odličan sinoć.
Od izmjena niko ništa posebno.
Mislim da i Rozman vidi da se treba riješiti Avramovskog, on po meni vise nema kredita niti za klupe.
Opet kažem, oni su sinoć bili tako nejasni sa taktikom.
Pobjedi se ne treba gledati u zube.
Pravi pokazatelj stanja ekipe bit će u Mostaru.
Svi u Mostar !!!
-
last mohicans
- Posts: 18273
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41582 Re: Utakmice.
Mustafić je došao u pravu formu. Meni se i lani on sviđao, sad je to došlo na svoje. Agilan, brz, ima dobar šut. Da pohvalim Hamzu jednom, često ga kudimo. Genijalan prijem lopte kod prvog gola. Julardzija isto odličan, a na Hasića smo već navikli. Momak treba biti pozvan za baraz. Kakve kite se zovu, on je klasa za njih.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41583 Re: Utakmice.
Hoće li Guli igrati danas ili smo stavili klauzulu u ugovor?
- GandalfSivi
- Posts: 22793
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#41585 Re: Utakmice.
Mislim da neće. Nije bio u sastavu ni na Koševu.
Osim njega, iako nije spomenut na pressici, falit će im sljedeći: Džafić, Mahmić, Kranjc, Mlinarić, Hasanović i Pršeš.
Svi u napad, jedan je Hase!
Osim njega, iako nije spomenut na pressici, falit će im sljedeći: Džafić, Mahmić, Kranjc, Mlinarić, Hasanović i Pršeš.
Svi u napad, jedan je Hase!
-
18mn97
- Posts: 787
- Joined: 21/04/2021 12:56
#41586 Re: Utakmice.
Idemo dobiti nase sportske prijatelje. 
- muha_sa
- Posts: 140467
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#41588 Re: Utakmice.
Molio bih ako ima kakav linAk--hvala lijepo 
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
- muha_sa
- Posts: 140467
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#41590 Re: Utakmice.
Hvalaaaaaaaaaaa--živ i zdrav bio puno godina
-
last mohicans
- Posts: 18273
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41591 Re: Utakmice.
Soleti, jebem li ti guicu koja te izasrala. Ko je nama kapiten bio, kakva dva faula napravi, govno anoreksično.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#41592 Re: Utakmice.
Dobar je Petrovic, nije ovo zuti Suljica 
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41593 Re: Utakmice.
Nimalo dobro, nema nas na sredini, a ono lopte što dobijemo trošimo na soliranja.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41594 Re: Utakmice.
Tanko baš...
-
last mohicans
- Posts: 18273
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41595 Re: Utakmice.
Čist faul nije svirao Peni sada. Govno po direktivi sudi. Evo treći grub start anoreksičnog, jebem li mu sve.
Last edited by last mohicans on 01/12/2023 18:30, edited 3 times in total.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41596 Re: Utakmice.
Šutaj Mustafiću u dobroj si poziciji 
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#41598 Re: Utakmice.
Petrovic po zadatku da zakuha
-
last mohicans
- Posts: 18273
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41599 Re: Utakmice.
Nekakvi smo rastrzani i previše nabijamo i nekako linije ne držimo. Možda je i rastrčanost Veleza tome doprinjela.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41600 Re: Utakmice.
Očekivano agresivan Velež, ali opet puno loših odluka donosimo

