Desničari osvajaju Evropu!

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 82611
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4176 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by Truba »

Na jednoj kavi 2008 mislim u delikatesnoj radnji sjedili smo mofa kiki i ja te jos 3 4 lika sve krscanski i bivsi krscanski kukaci koji bi isli vani
Ja sam tad predvidio konc logore
Ljudi mi se smijali
Niko od njihnije vani...ako zagreb nije vani :run:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67388
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4177 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by _BataZiv_0809 »

User avatar
Truba
Posts: 82611
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4178 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by Truba »

Image

Smaranje domicilnog stanovnistva i konstante provokacije rezultiraju revoltom na izborima
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 41412
Joined: 29/06/2011 23:39

#4179 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by dječak sa šibicama »

Kako god okrenes, ovima sa indexa niko ne valja :D dobri su im samo oni mufloni sa jucerasnjih protesta u Zagrebu sto nose transparente podrske Sjevernoj Koreji, odnosno vjeciti studenti filozofskog fakulteta ili krace receno, budale :D
hamos
Posts: 812
Joined: 21/06/2010 12:58

#4180 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by hamos »

Truba wrote: 26/11/2023 22:32 Image

Smaranje domicilnog stanovnistva i konstante provokacije rezultiraju revoltom na izborima
Provociraju nema sta
breuer
Posts: 7228
Joined: 06/07/2009 15:44

#4181 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by breuer »

pa provociraju, realno
hamos
Posts: 812
Joined: 21/06/2010 12:58

#4182 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by hamos »

swanfilter wrote: 26/11/2023 20:36 Ja sam uvjeren da ce bijela, krscanska Europa krenuti u zastitu svog statusa u Europi.

Natalitet je cinjenica.

Ili ce bijela Europa između sebe ratovati zbog suprostavljenih politika.
A sta cemo mi kao bijeli muslimani? Ja malo imam s azijatima,gotovo nista..i tako je za vecinu osim par vjernika ali su manjina oni

Kako se postavit ..bas zanimljivo
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50564
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4183 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by Bloo »

hamos wrote: 26/11/2023 22:53 Provociraju nema sta
Pa ako ja zabodem veliki transparent Nema Boga*Allaha*Isusa*umetni svoje omiljeno bozanstvo* u dvoriste Begove dzamije/kraj krstionice u Katedrali, da li je to provokacija?

Pitam za jarana. :D
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3373
Joined: 28/01/2012 11:38

#4184 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by kamberovica polje »

dječak sa šibicama wrote: 26/11/2023 18:41 Snaga brkice iz pivnickih podruma je proizasla iz mudrog manipuliranja mrznjom prema ekonomskim tlaciteljima iz redova mojsijevog naroda.

Ne potcjenjivati Europljane, mozda su oni sada tolerantni, ali isto tako mogu presvrnuti. Posebno u svjetlu "dogadjanja naroda" po europskim ulicama.
Slikareva snaga je bila u očaju naroda, koji je bio ponižen u Versaju i ekonomski uništen poslije rata.
Što se tiče današnjih problema s migrantima, sumnjam da će biti kristalnih noći, ali sranja bi itekako moglo biti.
Europske zemlje moraju ozbiljno shvatiti probleme koje imaju na vanjskim granicama, i moraju bičem(puno više) i mrkvom( puno manje) natjerat migrante da se dozovu pameti, ili slijedi jednosmjeran let nazad u vukojebine. Reforma socijale je tu ključna.
hamos
Posts: 812
Joined: 21/06/2010 12:58

#4185 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by hamos »

Bloo wrote: 26/11/2023 23:07
hamos wrote: 26/11/2023 22:53 Provociraju nema sta
Pa ako ja zabodem veliki transparent Nema Boga*Allaha*Isusa*umetni svoje omiljeno bozanstvo* u dvoriste Begove dzamije/kraj krstionice u Katedrali, da li je to provokacija?

Pitam za jarana. :D
Bliskoistocni muslimani provociraju,njihov nacin nikako ali bas nikako se ne uklapa u zapadnjacki…tu i turci spadaju da ne pricam o arapima

Po prvi put u zivotu osjecaj nekog nemira jer sam i sam musliman a 90% muslimerna su sve ono sto ja nikako nisam,a ni vecina bosnjaka😅😅 bas me zanima kako ce se buduce generacije bosnjaka postavit,predvidjam da ce biti podijela neka gdje ce vjernici postati jos radikalniji a sekularna vecina ce se distancirati od islama
breuer
Posts: 7228
Joined: 06/07/2009 15:44

#4186 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by breuer »

jes, sve je to tako, al davno je još neko na ovom forumu rekao da Evropljani u tom slučaju ne bi imali posla sa Jevrejima violinistima i draguljarima, već sa malo grubljim momcima...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 41412
Joined: 29/06/2011 23:39

#4187 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by dječak sa šibicama »

Pa da, ponizeni i ekonomski unisteni, a Zidovi dobro dosli kao zgodna meta.

Oni i jesu ekonomski gospodarili germanskim zemljama izmedju dva rata, bili su optuzeni da su podrivali svoju zemlju u WWI cak i da su platili Americi da se ukljuci, ne znam koliko je to zaista istina.
Jedino ne znam sta su poljski madjarski ili bjeloruski Zidovi ucinili da osiromase Njemacku i Austriju ali to je tema za sebe.

Sada u Europi lagano raste nezadovoljstvo prema doseljenicima, problem je odavno iz tinjajuceg presao u gorecu buktinju a kad ce eksplodirati ko zna. Tesko mi je uopce zamisliti ipak liberalnu Europu da pomahnita, ali sve je moguce. Desnica jaca, iako ima tu i pretjerivanja medijskog, pa ovaj u Nizozemskoj i nije neki desnicar "samo je" antiislamski raspolozen ili hajde da kazemo, antimigrantski. Uglavnom se polarizacija vrsi na temu migranata. Realno, domacin predugo gleda kako se gost ponasa kao slon u staklarskoj radnji.
User avatar
Rothmans
Posts: 2896
Joined: 21/11/2019 21:32

#4188 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by Rothmans »

hamos wrote: 26/11/2023 22:53
Truba wrote: 26/11/2023 22:32 Image

Smaranje domicilnog stanovnistva i konstante provokacije rezultiraju revoltom na izborima
Provociraju nema sta
Bahacenje na kubik, realno
User avatar
Truba
Posts: 82611
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4189 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by Truba »

Image

Ne funkcionira

I onda se cude cemu takvi rezultati

Pa kad lazu mediji lazu univerzitezi lazu organizacije
A statistike policije kazu drugacije

Osim toga vecina je dosla da dzaba zivi i hoda uokolo
Nezaposlen um je lako radikalizirati
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4190 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by Bodkin »

breuer wrote: 26/11/2023 23:16 jes, sve je to tako, al davno je još neko na ovom forumu rekao da Evropljani u tom slučaju ne bi imali posla sa Jevrejima violinistima i draguljarima, već sa malo grubljim momcima...

Glupa je ta prica. Danasnje evropske sigurnosne agencije su mozda najtolerantnije na svijetu i ruke su im svezane. Vidio bih te zajebane momke da ovi pucaju na prvu da ubiju i da nema papirologije nego samo mrtve u jamu
hamos
Posts: 812
Joined: 21/06/2010 12:58

#4191 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by hamos »

Truba wrote: 27/11/2023 00:33 Image

Ne funkcionira

I onda se cude cemu takvi rezultati

Pa kad lazu mediji lazu univerzitezi lazu organizacije
A statistike policije kazu drugacije

Osim toga vecina je dosla da dzaba zivi i hoda uokolo
Nezaposlen um je lako radikalizirati
Skroz drugaciji mentalitet,dokon um.Ni nove generacije nisu drugacije osim par izuzetaka,nisu bolji ni hriscani iz tpg dijela svijeta da ne bude da je do vjere
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73260
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#4192 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by Velkoski »

Britanci trebaju slušati desničarske mungose i izaći iz EU.

Btw, kod njih Labour nije bio na vlasti odavno :mrgreen:
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4145
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#4193 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Truba wrote: 26/11/2023 22:32 Image

Smaranje domicilnog stanovnistva i konstante provokacije rezultiraju revoltom na izborima
Opet neki Holy Lend!?
User avatar
Truba
Posts: 82611
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4194 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by Truba »

hamos wrote: 27/11/2023 01:00
Truba wrote: 27/11/2023 00:33 Image

Ne funkcionira

I onda se cude cemu takvi rezultati

Pa kad lazu mediji lazu univerzitezi lazu organizacije
A statistike policije kazu drugacije

Osim toga vecina je dosla da dzaba zivi i hoda uokolo
Nezaposlen um je lako radikalizirati
Skroz drugaciji mentalitet,dokon um.Ni nove generacije nisu drugacije osim par izuzetaka,nisu bolji ni hriscani iz tpg dijela svijeta da ne bude da je do vjere
A zato uvijek se mora zbog politicke koreknosti govorit8 i o hriscanima
To se ppdrazumjeva
Kad kazem da sam protiv ilegalnih migranata onda sam i prptiv citave juzne amerike juzne afrike libanona pola filipina i ostalih nemuslimanskih zemalja
Dosta vise politicke korektnosti na temi na kojoj se cude rezultatima POPULISTA i zbog prvobitne politicke koreknosti
Ne smijes reci da je od 300 palestinaca koje je danska primila 1992 gomila u zatvoru i na socijali
breuer
Posts: 7228
Joined: 06/07/2009 15:44

#4195 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by breuer »

Bodkin wrote: 27/11/2023 00:42
breuer wrote: 26/11/2023 23:16 jes, sve je to tako, al davno je još neko na ovom forumu rekao da Evropljani u tom slučaju ne bi imali posla sa Jevrejima violinistima i draguljarima, već sa malo grubljim momcima...

Glupa je ta prica. Danasnje evropske sigurnosne agencije su mozda najtolerantnije na svijetu i ruke su im svezane. Vidio bih te zajebane momke da ovi pucaju na prvu da ubiju i da nema papirologije nego samo mrtve u jamu
ajde, videćemo
Hendrix
Posts: 4146
Joined: 27/02/2004 00:00

#4196 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by Hendrix »

_BataZiv_0809 wrote: 26/11/2023 11:23
Hendrix wrote: 26/11/2023 10:31 Pa ne pustaju oni migrante jer ih vole, treba im jeftina radna snaga. To se desava u svakoj zapadnoj zemlji, Kanada i Australija po 500.000 godisnje pustaju. Pola miliona jarane jeftine radne snage.

Ali lave pricamo o lezihljebovicima koji nista ne rade.

Muskarci u 20tim, nit znas ko su ni odakle dolaze, vidis po migosima koji prodju kroz BiH kakva je mraka u pitanju.

Prije cu ja dobit Nobelovu nagradu za mir nego sto ce ti takvo radit regular job i zaraditi penziju.
Ja govorim o legalnim migrantima, ljudima na radnim i studentskim vizama kojih je na milione u svijetu. Zapadne zemlje uzimaju inzinjere iz siromasnih zemalja, navuku ih na pricu o radu i onda ljudi voze Uber ili rade bilo kakav posao da se snadju kad skontaju da im ne priznaju uopste ni skole ni iskustvo.

Plan je super, citava familija u Nepalu skuplja pare da sin studira u nekoj zemlji zapada sa nadom da ce povuci ostatak tamo. Sin lafo studira a ustvari radi ko rob u pekari ili autopraonici, zivi sa 10 ljudi u sobi nekad imaju i spavanje na smjene, dijele se kreveti. Zapadna zemlja dobije lovu za studije i roba koji radi, i tako to pomnozi sa stotine hiljada slicnih slucajeva. Na kraju ih vecinu sutnu nazad i krug se ponavlja, novi kandidat dolazi na mjesto starog.

Ili jos bolje ako dovedes imucnijeg covjeka, svu ustedjevinu donese i potrosi na preskupe nekretnine i skolovanje djece. Kolonizacija u rikverc, zasto ici i uzimati pare kad ce ih ocajni ljudi sami donijeti.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73260
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#4197 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by Velkoski »

Bez migranata zapadna ekonomija ne bi postojala. Da se sutra svi vrate u svoje države pola ovih "razvijenih" bi propalo u roku od godinu. Sva priča o migrantima dolazi od desničarskih klerofašista koji imaju potrebu da mrze sve živo jer im život jedino tako ima smisla. I ne, nije bitno je li neko legalan ili nije, za njih je to sve isto.

Da se razumijemo, ilegalnu migraciju treba riješiti, no to nije na čemu je akcenat, najglasnijim smeta sve drugačije i to je neosporan fakt. I smiješna mi je naša priča o tome, ako mislite da jedan Tommy Robinson na Velkoskog gleda drugačije nego na nekog Pakistanca onda imam jednu Vijećnicu za prodaju. :mrgreen:
User avatar
Ozimician
Posts: 5722
Joined: 05/09/2012 23:21

#4198 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by Ozimician »

Hendrix wrote: 27/11/2023 09:27 Ja govorim o legalnim migrantima, ljudima na radnim i studentskim vizama kojih je na milione u svijetu. Zapadne zemlje uzimaju inzinjere iz siromasnih zemalja, navuku ih na pricu o radu i onda ljudi voze Uber ili rade bilo kakav posao da se snadju kad skontaju da im ne priznaju uopste ni skole ni iskustvo.

Plan je super, citava familija u Nepalu skuplja pare da sin studira u nekoj zemlji zapada sa nadom da ce povuci ostatak tamo. Sin lafo studira a ustvari radi ko rob u pekari ili autopraonici, zivi sa 10 ljudi u sobi nekad imaju i spavanje na smjene, dijele se kreveti. Zapadna zemlja dobije lovu za studije i roba koji radi, i tako to pomnozi sa stotine hiljada slicnih slucajeva. Na kraju ih vecinu sutnu nazad i krug se ponavlja, novi kandidat dolazi na mjesto starog.

Ili jos bolje ako dovedes imucnijeg covjeka, svu ustedjevinu donese i potrosi na preskupe nekretnine i skolovanje djece. Kolonizacija u rikverc, zasto ici i uzimati pare kad ce ih ocajni ljudi sami donijeti.
Ako barem blago naginjes teorijama zavjere, onda ovo ima itekako smisla.

Nedavno sam vidio neki klip u Kanadi, kao imamo nedostatak doktora - Ne, nemamo, imamo mi dosta doktora, samo sto voze Uber trenutno, jer im nasa drzava ne dopusta da priznaju svoje kvalifikacije.
User avatar
Truba
Posts: 82611
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4199 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by Truba »

Ima Bosne_Bice Bosne wrote: 27/11/2023 05:39
Truba wrote: 26/11/2023 22:32 Image

Smaranje domicilnog stanovnistva i konstante provokacije rezultiraju revoltom na izborima
Opet neki Holy Lend!?
na temi zašto desničari osvajaju europu lik radi upravo ono zašto desničari osvajaju europu

sva sreća što dok desničari usvoje neke zakone prođe izborni ciklus opstrukcija blokiranja i 270 dana do formiranja vlade a za vrijeme nesmetano radi sve ono što djeluje protiv zapadne civilizacije
inače bi umjesto zajebavanja u normalnoj komunukaciji bilo kmečanja i kme kme križari kme kme imperijalisti kme kme
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73260
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#4200 Re: Desničari osvajaju Evropu!

Post by Velkoski »

brt, London ti je praktično muslimansko-ruski grad svakako, i svi su legalni, a križari su pomjereni u Birmingham :mrgreen:
Post Reply