Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#41501 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Odlicna utakmica sto se tice borbenosti. U drugom smo defanzivno bili odlicni ali prema naprijed bas losi. Ovo smo trebali ranije zavrsiti
Valjda se ne moze bolje po ovom terenu
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41502 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Upade i Rozman u kolotecinu. Prije je poslije pobjeda sa puno boljom igrom govorio kako to nije ni blizu onoga sto hoce, sada se vec nogom u guzicu udara zbog bodova :D

Pobjede protiv papka Karacica su mi posebno drage...
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#41503 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

U Posusju se niko nije naigro. Jos po ovom terenu. Pobjeda najbitnija. Nisu nam sanse napravili u drugom. Samo smo morali bolje u napadu. Gdje ces ti Sarajevo gledati u miru
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41504 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Utakmica za zaborav. Igra uzas, katastrofa. Najbitnije da smo upisali tri boda. Cestitke treneru i igracima. Idemo dalje!

Posusje uopste nije losa ekipa. Svi se pate protiv njih. Zrinjski recimo odigrao 2:2.
svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#41505 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Nama treba kornere zabraniti. Ja ne pamtim da smo ove sezone ikad ista uradili kad smo imali korner. Nego jedno pitanje za sviju vas. Da nije Vrancic jebavao Rozmanovu zenu? Pa covjek hem sto ne starta nego vis ene dobiva ni 15 minuta. Sta se to hoce sa njim postici? da li je to igranka da sam napusti klub iz nezadovoljstva i tako klubu ostane neka lova ili je nesto drugo posrijedi. Vrancic jeste igrao bezvoljno nekoliko tekmi ali i tad je uvijek imao bar 2 pasa koja su nesto vrijedila za razliku od Avramovskog koji startije i u 10 zadnjih tekmi nista nije pokazao. Pa jebemu Vrancic po svom CV je najkvalitetniji nas igrac ali kao sto rekoh ne igra ni 15 minuta po tekmi.
Moram pohvaliti Beganovica koji igra sve bolje i bolje i polako ali sigurno napreduje u kvaliteti. Djurickovic kao i uvijek dobar te i kapiten Anicic. Hasic puno bolji u drugom (doduse nije ni bilo tesko biti bolji kad u prvom nista nije pokazao). Hamza jos jednom pokazao da nije klasicni centarfor (onaj udarac glavom je bio los i svaki solidni centarfor bi ondje pogodio barem okvir gola). Bolje smo se udali nego sto smo se nadali i pauza ce nadamo se dobro doci. Zivjeli
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41506 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

svi u napad wrote: 11/11/2023 23:02 Vrancic jeste igrao bezvoljno nekoliko tekmi ali i tad je uvijek imao bar 2 pasa koja su nesto vrijedila za razliku od Avramovskog koji startije i u 10 zadnjih tekmi nista nije pokazao.
Ne budi bezobrazan, uspio je danas probaciti jednu petom 8-)
svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#41507 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Izvini gandal u pravu si. Jebi ga poceo me demens hvatat 8tako ti je to kad odes u penziju :mrgreen: ).
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41508 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

GandalfSivi wrote: 11/11/2023 22:42 Jos da kone nisu spustenih gaca otisle u BL, dobro bi bilo...
Borac je bez dva igrača zbog suspenzije i vjerovatno ne igra Kvržić. S druge strane, Željo ne mora ništa. Borac je favorit. Tada kone najbolje odigraju. Ja mislim da ih itekako mogu napatiti, ali tu su zato Njegomirović i Gigović ako zatreba :mrgreen:
mond
Posts: 3619
Joined: 24/10/2010 20:45

#41509 Re: Utakmice.

Post by mond »

Borac sutra može bez golmana igrati. Ne budite blesavi.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41510 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Do pauze dvije u Sarajevu i dvije u Mostaru. Ako ništa, dobri su tereni :mrgreen:
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#41511 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Mora se priznati, puno trčanja, borbenost, borba za svaku loptu.
Podhitno tražiti golmana, svaka lopta prema Sahinovicu je opasnost.Stalno je nešto odbija, ispada mu iz ruku, izlijeće u prazno kod prekida, ova ekipa zaslužuje boljeg golmana.
Vidi se kako i stoperima unosi nesigurnost sa svojim lošim intervencijama.
Beganovic i Radovic prolazne ocjene zbog borbenosti, puno bolje nego prije.
Đuričković i Aničić odigrali perfektno.
Mustafic odličan, Julardzija i Buljubasic trčali, borili se, ali ništa posebno.
Penarnda solidan na svojoj poziciji.
Hasic puno bolji u drugom poluvremenu.
Renan je klasa igrač, odigrao odlično s obzirom da nije sto posto spreman.
Ja znam da kad se mijenja Renan da mora Hamza uci, ali kako vise ne skontaju da ne može igrati špica, ali nikako.
Avramovskog se riješiti sto prije, predugo se čeka da on bude igrač koji će praviti viška, podvaliti loptu krilima ili Renanu.
Kyeremeh niti miriše niti smrdi, mislim da može puno bolje.
Sudija svirao nama 18, njima 8 prekršaja, oni trebali dobiti najmanje jedan crveni karton, pogotovo njihov kapiten, napravio 2 starta za crvenog, udara bez lopte, sudija ništa.
Dosta vrijedna 3 boda.
last mohicans
Posts: 18272
Joined: 09/08/2012 23:19

#41512 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41513 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Karikaturist wrote: 11/11/2023 22:11 I kome pade na pamet termin u 20:45 sredinom jebenog novembra na 650 metara nadmorske visine. :D
Zaledio sam se!
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#41514 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Kao što sam i očekivao, teška utakmica. Nisu džaba kladionice davale više šanse Posušju prije početka utakmice. To što smo mi kvalitetniji možeš mačku o rep okačiti na onakvom terenu. Tu tvoj kvalitet ne dolazi do izražaja jer to više nije ona igra gdje si ti bolji. Tvoj kvalitet je što možeš previznije i brže da izneseš loptu i kvalitetnim posjedom napraviš pritisak. Od toga ondje nema ništa. Sretna i spretna tri boda, a sada da vidimo u preostale 4 na kvalitetnim terenima možemo li. Reprezentativna je pauza pa imamo vremena da se pripremimo. Prva TC bez Renana (kartoni). Onda Velež u Mostaru, GOŠK kući i na kraju Zrinjski u Mostaru.
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41515 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41516 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Uzmemo li naredne 3, što je sasvim izgledno, uzet ćemo i zrinjskog, akoBogda!

...jesen blistavu i zlatno proljeće...
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#41517 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

Dobro je ovo. Zabrinjava me Sahinovic, čini mi se da je potpuno izgubio samopouzdanje.
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#41518 Re: Utakmice.

Post by baxus »

mirza_15 wrote: 12/11/2023 14:02 Kao što sam i očekivao, teška utakmica. Nisu džaba kladionice davale više šanse Posušju prije početka utakmice. To što smo mi kvalitetniji možeš mačku o rep okačiti na onakvom terenu. Tu tvoj kvalitet ne dolazi do izražaja jer to više nije ona igra gdje si ti bolji. Tvoj kvalitet je što možeš previznije i brže da izneseš loptu i kvalitetnim posjedom napraviš pritisak. Od toga ondje nema ništa. Sretna i spretna tri boda, a sada da vidimo u preostale 4 na kvalitetnim terenima možemo li. Reprezentativna je pauza pa imamo vremena da se pripremimo. Prva TC bez Renana (kartoni). Onda Velež u Mostaru, GOŠK kući i na kraju Zrinjski u Mostaru.
7 bodova, objektivna prognoza iz naredne 4 utakmice. Optimistično 11, pesimistično 4.

U padu smo sto se tice forme, stare navike su i dalje dominantne u odnosu na Roznanov rukopis.
Dobre stvari su ipak bile samo incident. Vratili smo se korak nazad.
Ovako sam i predvidio, dva mjeseca i onda pad. Da ovi igrači mogu držati formu duže ne bi ovdje igrali.
Nadam se nekoj šok terapiji pred posljednje 4 utakmice ove godine.

Borac gostuje sve 4 tekme u narednih mjesec. Licno bih bio presretan da smanjimo prednost za 3 boda, ali teško.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41519 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

baxus wrote: 13/11/2023 23:40
7 bodova, objektivna prognoza iz naredne 4 utakmice. Optimistično 11, pesimistično 4.
Kako 11 svega ti :D
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41520 Re: Utakmice.

Post by vicious »

GandalfSivi wrote: 16/11/2023 03:35
baxus wrote: 13/11/2023 23:40
7 bodova, objektivna prognoza iz naredne 4 utakmice. Optimistično 11, pesimistično 4.
Kako 11 svega ti :D
:lol:
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#41521 Re: Utakmice.

Post by baxus »

10 jebes mu mater :D
:run:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#41522 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

baxus wrote: 16/11/2023 15:47 10 jebes mu mater :D
:run:
Plus bod za fair play :lol:
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41523 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Hajde petak :run:
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41524 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Svi na Koševo!
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41525 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Image
Post Reply