Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41026 Re: Utakmice.
Za sada nas ne kolje, par prekršaja,čak je svirao par ofsajda.
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41027 Re: Utakmice.
Najmanje dva zuta "nije vidio".
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#41028 Re: Utakmice.
Nikad veći retard nije stajao na golu FKS, sramota. 
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41029 Re: Utakmice.
Počelo je klanje. Kako ih lijepo zamoli da budu fini, a nama odmah zuti. Mateo, survao se da Bog da do kuće.
Last edited by last mohicans on 18/10/2023 19:42, edited 2 times in total.
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41030 Re: Utakmice.
Zato nama idu zuti ko mlijeko
Ne znam, Ziljkic u formi u kojoj je u zadnje vrijeme nije ni za sta. Ne znam sto ga uporno svaku utakmicu stavlja od pocetka. Ok, imao je onaj jedan dobar pas u dubinu, ali inace svaku loptu izgubio, a nazad ne postoji...
Ne znam, Ziljkic u formi u kojoj je u zadnje vrijeme nije ni za sta. Ne znam sto ga uporno svaku utakmicu stavlja od pocetka. Ok, imao je onaj jedan dobar pas u dubinu, ali inace svaku loptu izgubio, a nazad ne postoji...
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41031 Re: Utakmice.
Gluho bilo da se neko oklizne u nasem sesneastercu…
-
Adobeg
- Posts: 1117
- Joined: 24/02/2020 18:20
#41032 Re: Utakmice.
Ne treba ovoliko oprezno igrati moramo se malo otvoriti moze se ovo dobiti,naprijed SARAJEVO. 
-
18mn97
- Posts: 785
- Joined: 21/04/2021 12:56
#41033 Re: Utakmice.
Moramo malo konkretnije prema naprijed. Renan je poprilicno odsjecen u napadu.
Sta je sa Vrancicem i Penarandom? Povrede?
Sta je sa Vrancicem i Penarandom? Povrede?
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41034 Re: Utakmice.
Prema naprijed nemamo nekih ambicija. Avramovski van tekme, milion dodavanja bez nekih ambicija.
Golman nam je tele koje zbunjeno gleda u teren iako ga je upozorio sudija.
Uglavnom primit ćemo ga i zijanit bez ispaljenog metka.
Golman nam je tele koje zbunjeno gleda u teren iako ga je upozorio sudija.
Uglavnom primit ćemo ga i zijanit bez ispaljenog metka.
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41035 Re: Utakmice.
Bice ovo x ili dvica
Mislim da cemo zabiti barem jedan gol
Mislim da cemo zabiti barem jedan gol
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41036 Re: Utakmice.
Ma mene huja drzi od početka, kad te ovo kamenjarsko smece onako hinjski jebe. Cetalji komotno mogu s palijama izaci na teren i udarati, ovaj ne bi zuti pokazao.
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41037 Re: Utakmice.
Bit će gore kako meč bude odmicao. Mislim, jebo ovu tekmu, bitnija je protiv Sablje.
Rekao sam ranije, dotegnut ekipu na proljeće i uzet europu.
Realno, slabo igramo na strani.
Rekao sam ranije, dotegnut ekipu na proljeće i uzet europu.
Realno, slabo igramo na strani.
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41038 Re: Utakmice.
Jedino, što im je Rožman oteo loptu. Za to mu svaka čast u prvom poluvremenu. Doktorski 
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
- Isner
- Posts: 1921
- Joined: 07/02/2012 15:23
- Location: Under the bridge
#41040 Re: Utakmice.
Ide penal između 57 i 73 minute... lagano..
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41041 Re: Utakmice.
Evo ovaj Vasilije je isti ovakav faul na početku napravio, i tad je vec trebao zuti dobiti...
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41042 Re: Utakmice.
Tanka nam je klupa vala... Hamza, Nemanja, Buljubasic. Ostalo nista...
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41043 Re: Utakmice.
Odlicno sudjenje ali za domacina
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41044 Re: Utakmice.
3-4 situacije koje smo loše odreagovali.
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41045 Re: Utakmice.
Sta je s Kerimom, kako bi nam sad valjao u ovim kontrama...
- Altsa
- Posts: 9259
- Joined: 19/03/2004 18:31
#41049 Re: Utakmice.
Sad ce sudije postati glavni protagonisti utakmice.
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41050 Re: Utakmice.
Allahu dragi,kako bih volio da ih dobijemo.
