Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#23954 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ide ideee
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#23956 Re: Dolazi zima - zimske gume
Prije par godina poceo sam sa prodajom Nexena (licno vozim ljetnje i zimske). Musterijama sam, koji su bili skepticni, davao mogucnost povrata ukoliko im se ne svide
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23957 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nisu ti vratili zato sto si opasan lik.. 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#23958 Re: Dolazi zima - zimske gume
Stisni pa vrati 
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#23960 Re: Dolazi zima - zimske gume
Drago mi je kad imate tako lijepo misljenje o meni
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23961 Re: Dolazi zima - zimske gume
Heheh tubules ventil
Dobro je pa nije teletabis
Dobro je pa nije teletabis
- Caterpilar
- Posts: 167
- Joined: 15/09/2023 15:25
#23962 Re: Dolazi zima - zimske gume
Imal iko bolji u Sa što se tiče guma od Unitradea? Ko je još otprilike u vrhu te ponude
jbt cijena 2021 i sad
4 gume za golfa , 600 KM
jbt cijena 2021 i sad
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23964 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#23965 Re: Dolazi zima - zimske gume
Dimenzija trazene gume je?Caterpilar wrote: ↑07/10/2023 09:08 Imal iko bolji u Sa što se tiče guma od Unitradea? Ko je još otprilike u vrhu te ponude
jbt cijena 2021 i sad4 gume za golfa , 600 KM
- hopi
- Posts: 7256
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#23966 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kako misliš u vrhu? Po meni je u vrhu ko kod mi ponudi bolju cijenu. Pogledaj na ekupi imaš trenutno 10 posto popusta.
- semirsar
- Posts: 9048
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#23967 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#23968 Re: Dolazi zima - zimske gume
Dogovoreno, vrati ih
- hopi
- Posts: 7256
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#23969 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nakon koliko hoćeš da ih vratiš? 5 godina? 
- semirsar
- Posts: 9048
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
- Big Ben
- Posts: 171
- Joined: 17/12/2010 23:44
#23971 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pozdrav svima!
Pitanje za one koji su kupovali ili poznaju nekog ko je kupovao gume s ekupi.ba
Kakva su iskustva s DOTovima?
Slučajno naletih na recenziju Dunlop Winter Traila. Guma kupljena u 2023. godini. DOT 21!
https://www.ekupi.ba/bs/Auto-i-moto-opr ... #tabreview
Pitanje za one koji su kupovali ili poznaju nekog ko je kupovao gume s ekupi.ba
Kakva su iskustva s DOTovima?
Slučajno naletih na recenziju Dunlop Winter Traila. Guma kupljena u 2023. godini. DOT 21!
https://www.ekupi.ba/bs/Auto-i-moto-opr ... #tabreview
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#23972 Re: Dolazi zima - zimske gume
preko chata mi rekose da gume mogu biti 2021 a da se nove smatraju do 5g. Reko vidi, mozete vi smatrati sta hocete, ali ja cu preuzeti samo ako je od augusta 2022 pa 2023, kaze nikakav problem, mozete odbiti, a mozete vratiti unutar 7 dana.
Uzivo kada sam bio, kazu da su 2022 ili 2023. Svakako provjerim pri preuzimanju.
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23973 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kupio jednom na ekupi Michelin Crosscliamate plus, bile stare tri mjeseca.Big Ben wrote: ↑07/10/2023 22:04 Pozdrav svima!
Pitanje za one koji su kupovali ili poznaju nekog ko je kupovao gume s ekupi.ba
Kakva su iskustva s DOTovima?
Slučajno naletih na recenziju Dunlop Winter Traila. Guma kupljena u 2023. godini. DOT 21!![]()
https://www.ekupi.ba/bs/Auto-i-moto-opr ... #tabreview
- hopi
- Posts: 7256
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#23974 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kupio ja.Big Ben wrote: ↑07/10/2023 22:04 Pozdrav svima!
Pitanje za one koji su kupovali ili poznaju nekog ko je kupovao gume s ekupi.ba
Kakva su iskustva s DOTovima?
Slučajno naletih na recenziju Dunlop Winter Traila. Guma kupljena u 2023. godini. DOT 21!![]()
https://www.ekupi.ba/bs/Auto-i-moto-opr ... #tabreview
Sve korektno.
Pitao koji DOT guma, taj je i došao (frišak je bio).
Btw pisali smo o toj gumi, zar taj dunlop nije sava hp2, samo što je znak Dunlopa stavljen, zašto onda plaćati samo za znak ako možeš drito savu kupiti.
- Big Ben
- Posts: 171
- Joined: 17/12/2010 23:44
#23975 Re: Dolazi zima - zimske gume
Tražeći sebi 205/55 R16 zimsku gumu, naletih na ekupi na jednu od rijetkih recenzija. Dunlop Winter Trail. 2 godine staru gumu prodavati po cijene friške mi je bas bezobrazno. Svjestan sam da i oni nabavljaju od distributera gume i vjerovatno ne kontrolišu te stvari, ali bi po meni trebali voditi računa o DOTovima.hopi wrote: ↑07/10/2023 22:35Kupio ja.Big Ben wrote: ↑07/10/2023 22:04 Pozdrav svima!
Pitanje za one koji su kupovali ili poznaju nekog ko je kupovao gume s ekupi.ba
Kakva su iskustva s DOTovima?
Slučajno naletih na recenziju Dunlop Winter Traila. Guma kupljena u 2023. godini. DOT 21!![]()
https://www.ekupi.ba/bs/Auto-i-moto-opr ... #tabreview
Sve korektno.
Pitao koji DOT guma, taj je i došao (frišak je bio).
Btw pisali smo o toj gumi, zar taj dunlop nije sava hp2, samo što je znak Dunlopa stavljen, zašto onda plaćati samo za znak ako možeš drito savu kupiti.
