kad im vojska sa kosova, opet pobjegne, trcte noge posra vas gozca
kako ono kazu NEMA PREDAJE!
Ma nije ovaj poginuo, steta.
kurti kurti bas si krmeZulum se nastavlja! Kurti Srbima ne da hleb i mleko: Vozila sa namirnicama nisu puštena u Banjsku
Ako je manastir u kojem su se krili četnici bio opkoljen jakim snagama kosovske policije-kako se njih 30 uspjelo izvući?
Znaju oni ko je ubijen, nema potrebe da mediji objavljujuOsmi Socrates wrote: ↑26/09/2023 13:07 Nisu objavili ni imena poginulih terorista a proglasili dan žalosti.
Parizer država ide iz gluposti u još veću glupost.

Admirim
@admirim
·
29m
Serbia's autocrat Vucic and the leader of the terrorist group that attacked Kosovo police per drone footage, Radoicic.
Ma kakav klix, vidiš da više ne smiju pisati epitet "teroristi" već "napadači". I nije više teroristička grupa već "grupa naoružanih srba".DaysleepeR wrote: ↑26/09/2023 13:42 Opasan kiks od akcije, sad će ih danima mezit sa novim informacijama.
https://www.klix.ba/vijesti/regija/potp ... /230926087
samo oni slave teroriste kao junakeboshniak wrote: ↑26/09/2023 14:01Ma kakav klix, vidiš da više ne smiju pisati epitet "teroristi" već "napadači". I nije više teroristička grupa već "grupa naoružanih srba".DaysleepeR wrote: ↑26/09/2023 13:42 Opasan kiks od akcije, sad će ih danima mezit sa novim informacijama.
https://www.klix.ba/vijesti/regija/potp ... /230926087