Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

last mohicans
Posts: 18203
Joined: 09/08/2012 23:19

#40676 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Utakmica nije bila nimalo loša pored samo jednog gola. Prava šahovska partija, sa dosta borbe, srčanosti, a bilo je prilika sa naše strane. Ponavljam, najzrelija utakmica protiv i dalje jedne od najbolje ekipe lige.
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#40677 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... -ok-892760
Po ovim izjavama vidiš koliko čovjek zna i koliko hoće da uspije. :thumbup:
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#40678 Re: Utakmice.

Post by Koshpa »

Crnogorac igrac utakmice :thumbup: Stoper za pozeljeti, samo da ga ne ureknemo :D
18mn97
Posts: 783
Joined: 21/04/2021 12:56

#40679 Re: Utakmice.

Post by 18mn97 »

Crnogorac jako dobro odigrao. Dobar tandem sa Anicicem.
Hasic odskace, vidi se kvalitet.. kod suta, kod primanja lopte (odmah se oslobadja protivnika).
Julardzija isto dobar.
Veceras je najtanji bio Beganovic, pogotovo naprijed. Nazad je i zatvarao.

Sve u svemu, borbeno i zrelo smo odigrali. Vidi se da Rozman gradi timski duh.
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#40680 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Dajte gif kada je Hasić izbacio trojicu :mrgreen:
last mohicans
Posts: 18203
Joined: 09/08/2012 23:19

#40681 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ono je perverzija, kao i Penina kod penala i onog šuta. Majstori igre..
F&N
Posts: 5278
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#40682 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Ovo je top.
Svaka cast treneru i strucnom stabu na svemu uradjenom.

Svaka cast i igracima na zalaganju!

Bravo!
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#40683 Re: Utakmice.

Post by Samprotivsviju »

18mn97 wrote: 17/09/2023 00:06 Crnogorac jako dobro odigrao. Dobar tandem sa Anicicem.
Hasic odskace, vidi se kvalitet.. kod suta, kod primanja lopte (odmah se oslobadja protivnika).
Julardzija isto dobar.
Veceras je najtanji bio Beganovic, pogotovo naprijed. Nazad je i zatvarao.

Sve u svemu, borbeno i zrelo smo odigrali. Vidi se da Rozman gradi timski duh.
Mene samo nervira u fazi napada nasa igra, previse pasova u noge i sporo, nema lopti u prazan prostor, patnja za gledati, bukvalno zabijamo na misice.

Paticemo se debelo sa ekipama koje dodju igrati bunker...

Hasic je dobar, napokon radi i ta desna strana da ne forsiramo sve napade preko Ziljkica na lijevoj..

Svaka cast treneru i ekipi na svemu uradjenom, ali eto to mi je jedina zamjerka
Last edited by Samprotivsviju on 17/09/2023 00:38, edited 2 times in total.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#40684 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Svaka čast i čestitke treneru što je uspio u kratkom vremenu onaj haos i rasulo pretvoriti u ekipu koja ima glavu i rep. :thumbup:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22753
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#40685 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Jebote, seremo ovdje mjesecima kako odbrana mora biti uigrana, kako treba utakmica u nogama, dodje lik u kojeg niko nije vjerovao i razvali, i to ne sam, nego u tandemu…
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#40686 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

Za svašta nešto je večeras bilo prvi put...prvi put fizički nismo pali nakon prvih pola sata, nismo strahovali iz kornera ili centaršuta(osim prečke na početku) , odbrana bila na nivou, igra imala glavu i rep, Peneranda napokon pokazao zašto je doveden i biti će ogromno pojačanje kad se spremi.
Zrinjski nije nimalo naivna ekipa,a ostavili smo ih bez šuta u okvir gola i generalno su bili bezopasni.

Nego, ako Pena nastavi ovako ko ide out iz prvih 11 ?
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#40687 Re: Utakmice.

Post by Samprotivsviju »

xoklix wrote: 17/09/2023 02:21 Za svašta nešto je večeras bilo prvi put...prvi put fizički nismo pali nakon prvih pola sata, nismo strahovali iz kornera ili centaršuta(osim prečke na početku) , odbrana bila na nivou, igra imala glavu i rep, Peneranda napokon pokazao zašto je doveden i biti će ogromno pojačanje kad se spremi.
Zrinjski nije nimalo naivna ekipa,a ostavili smo ih bez šuta u okvir gola i generalno su bili bezopasni.

Nego, ako Pena nastavi ovako ko ide out iz prvih 11 ?
Ziljkic :D

Ali mislim da bi on Avramovskog zamjenio
radijator
Posts: 385
Joined: 25/01/2003 00:00

#40688 Re: Utakmice.

Post by radijator »

Konacno jedna prava utakmica, ne samo za navijace Sarajeva i Zrinjskog, vec i za sve ostale fudbalske sladokusce.
Ovo su bez ikakve dileme dvije najatraktivnije i najbolje ekipe u nasoj ligi, doduse Zrinjski vec godinama dominira, ali mi sa ovim pojacanjima mislim da dogodine mozemo napraviti nesto golemo.

Pena, Hasic i Ziljkic su prevaga za svaku ekipu, a imat svu trojicu u timu - raspolizene i u formi, tesko da to iko kod nas, u normalnim fudbalskim uslovima, moze zaustavit.

Rozman mi se od prvog dana jako dopada kako prica, razmislja, kako se ponasa za vrijeme utakmice... odavno ovakvog trenera nismo imali.
Vinko mi se takodjer svidjao, pismen i dobar trener, al ovaj ima tu neku energiju koja daje snagu vise.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#40689 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Ovo nije dobro.
Ovo je vrlo dobro.
:D
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#40690 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Image

:kiss:
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#40691 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Evidentno poboljšana fizička sprema, evidentno trener napravio pozitivne promjene, borbenost i agresivnost na svakoj lopti.
Naravno da ima još mnogi toga za uraditi ali mislim da smo konačno na pravom putu napraviti nešto vise.
Kada ti ekipa, kao sto je Zrinjski, koja ima prosjek po utakmici 10-15 suteva u go, ne uputi niti jedan udarac u okvir gola, onda se mora odati priznanje igračima.
Širok roster sa kvalitetnom klupom.
Sahinovic djelovao puno sigurnije.
Stoperski par odlično odradio utakmicu.
Bekovi još ne pokazuju ono sto bi trebali.
Iako prvi put igraju Juraldžija i Mustafic, jako borbeno i pošteno odradili svoj dio posla.
Kod nas na klupi sjede Vrančić i Buljubasic, dovoljno govori kakvu širinu imamo.
Hasic odličan, lucidan, nepredvidiv sa odličnim razmišljanjem da svaku priliku za šut koristi.
Ziljkic se malo pogubio, ali neka shvati da se ne vrti sve oko njega.
Avramovski prvo poluvrijeme odlican, kasnije se malo potrošio, mada se i kod njega vidi napredak u fizičkoj spremi.
Renan klasa igrač, jak, borben, spic kakav nam je uvijek trebao.
Od zamjena istakao bi Penarandu, kad se spremi fizički,mislim da cemo imati najjači napad ikad.
Sa ovakvom ekipom realno je očekivati da se prošetamo ovom ligom.
Pustiti trenera da radi, ukloniti mahalu od kluba.
Bit ce oscilacija u igri, sudijskih krađa, novinarskih laži, svi ce jedva dočekati da se unese nemir.
Zajedno svi podržati ekipu i stručni stab.
Rezultati ce doći.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#40692 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#40693 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Maharadza wrote: 17/09/2023 14:06 Image

:kiss:
Zrinjski stvarno vrijeme igre ni 20 minuta haha :D

Bravo Rozmane!
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#40694 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Smiješna procjena. Čuj 8200 :lol: :lol: Protiv Zvijezde ne smije biti ispod 5000!
Bordo navijači, hvala vam što ste još jednom ispunili tribine našeg stadiona i bili podrška igračima u pobjedi na sinoćnjoj utakmici. Niz iz 1984. godine je premašen, a već u narednoj domaćoj utakmici protiv Zvijezde možemo nadmašiti još dva, one iz 1961. i 1977. godine.
Svi u napad, jedan je Hase!
Image
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#40695 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40696 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Široki ima isto bodova kao i mi uz utakmicu manje. 4 pobjede i remi protiv Veleža. Jako važna utakmica. Sa pobjedom bi ih ostavili iza nas bez obzira na tu utakmicu manje.

Iako naša igra ulijeva nadu a trebali bi rasti iz utakmice u utakmicu pesimista sam po pitanju titule. Nemamo iste uslove kao Borac i morali bi baš da poderemo da bi bili ispred njih na kraju. Cirkus će biti u Banjaluci kada budemo igrali tu zaostalo.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#40697 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Logovan wrote: 17/09/2023 20:11 Smiješna procjena. Čuj 8200 :lol: :lol: Protiv Zvijezde ne smije biti ispod 5000!
Bordo navijači, hvala vam što ste još jednom ispunili tribine našeg stadiona i bili podrška igračima u pobjedi na sinoćnjoj utakmici. Niz iz 1984. godine je premašen, a već u narednoj domaćoj utakmici protiv Zvijezde možemo nadmašiti još dva, one iz 1961. i 1977. godine.
Svi u napad, jedan je Hase!
Image
Realno, sinoc je bilo izmedju 9 i 10 hiljada. Stvarno su glupe ove objave kluba i preuzimanje odokativne metode saveza
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#40698 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Preko 9 definitivno a vrlo vjerovatno i preko 10.
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 4283
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#40699 Re: Utakmice.

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

Pa valjda zna klub koliko je karata prodano
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#40700 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

mrzim biti dežurni serator, ali ne zna jer skeneri ne rade već neko vrijeme, mnogi su sigurno počeli ulaziti bez ikakvih ulaznica
Post Reply