Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- enko 1964
- Posts: 1385
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#40551 Re: Utakmice.
Gledam visi nekakav štrik iza slovenskog trenerskog maga, kontam što ga ne upotrijebi.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40552 Re: Utakmice.
Sramota, ali mora se ovo istrpiti, jebi ga
-
last mohicans
- Posts: 18199
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40553 Re: Utakmice.
Eto goska iza ćoška. Stara, poznata. Šaha kod prvog gola čuva liniju, a kod drugog po toj istoj liniji igra ping ponga. Kakav promašaj od golmana i ne mogu da shvatim sve trenere i kurčeve fudbalske analfabete koji su nešto vidjeli u njemu. Jbt, mora te golman nekad i izvući, a ovaj nas nikad.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40554 Re: Utakmice.
Uh gol
Hajmo makar remi
Hajmo makar remi
- Altsa
- Posts: 9226
- Joined: 19/03/2004 18:31
#40556 Re: Utakmice.
Pa doveli su ovog iz HR. Daj ga probaj majka mu stara. Nije gori od ovog smote sigurno.last mohicans wrote: ↑02/09/2023 22:03 Eto goska iza ćoška. Stara, poznata. Šaha kod prvog gola čuva liniju, a kod drugog po toj istoj liniji igra ping ponga. Kakav promašaj od golmana i ne mogu da shvatim sve trenere i kurčeve fudbalske analfabete koji su nešto vidjeli u njemu. Jbt, mora te golman nekad i izvući, a ovaj nas nikad.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#40557 Re: Utakmice.
Igrac koji puca ce dati go.
Kyeremeh nece nikad.
Kyeremeh nece nikad.
-
last mohicans
- Posts: 18199
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40558 Re: Utakmice.
Hasić ima ljevicu, bravo dečko.
- Altsa
- Posts: 9226
- Joined: 19/03/2004 18:31
#40559 Re: Utakmice.
Pored svih lesina u ekipi ovaj Kyeremeh je najgori.
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#40560 Re: Utakmice.
Fakat je vrijeme za promjenu na golu. Ovaj nicim nije zasluzio da bude prva 1 
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#40561 Re: Utakmice.
Jbt koliko neko ko lici na igraca odskace. Sa dva poteza
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#40562 Re: Utakmice.
Cuj ovoga, Doppelpack Ajdina Hasica 
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#40566 Re: Utakmice.
Šutaj momak odakle god stigneš, jer tvoji saigrači-retardi ne znaju...
- enko 1964
- Posts: 1385
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#40567 Re: Utakmice.
Zato hoće Hasić.
Koji kurac Keremeh svu noć igra po lijevoj strani?
-
last mohicans
- Posts: 18199
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40568 Re: Utakmice.
Bit će nešto od Hasića, nizak, dobar dribler i šuter. Podsjeća me na Stoječeva, čak i guzeljaju isto.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#40569 Re: Utakmice.
Moram se pohvaliti da sam Simonu sugerisao izmjenu Hamza - Ajdin
Ide 2 3 akoBogda
Ide 2 3 akoBogda
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#40570 Re: Utakmice.
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#40571 Re: Utakmice.
Jedan od rijetkih kornera koji smo odbranili bez srkleta 
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#40573 Re: Utakmice.
Najlosiji golman u historiji FKS.
-
last mohicans
- Posts: 18199
- Joined: 09/08/2012 23:19
#40574 Re: Utakmice.
Ubjedljivo najlošija karika ekipe ovaj Šahinović. Koji retard nesposobni. On ne smije početi sljedeću utakmicu, makar ja lično branio. Koja nesigurnost, traljavost i trapavost. Pa Alaim i Bandović su bolji golmani.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#40575 Re: Utakmice.
Svaki prekid nam je pola gola
