Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#40426 Re: Utakmice.

Post by baxus »

Joj crne rupe ovih 10 min 😂
Ko bez mozga igraju, ne znaju kud udaraju.
Bas da vidimo koliko će ovo trajati.

Rozman morao 3 izmjene napraviti, ne bi li ih dozvao.
last mohicans
Posts: 18171
Joined: 09/08/2012 23:19

#40427 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ahah, jačaj odbranu Rozmane.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#40428 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Oj sreće pa je nas Velež precijenio na početku
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#40429 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

...i mislim da Čataković treba počinjati umjesto Oliveire.
Last edited by Piaty on 28/08/2023 22:27, edited 1 time in total.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#40430 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Najlosije spremljena ekipa u ligi. :-)
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#40431 Re: Utakmice.

Post by baxus »

Karikaturist wrote: 28/08/2023 22:27 Najlosije spremljena ekipa u ligi. :-)
Zapuštena fizički i psihicki
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#40432 Re: Utakmice.

Post by jalijas74 »

Sta smo mi radili na pripremam ? Zalizani nas je bas, bas unazadio samo tako. Rozman je popizdio upravo sada u 74 minuti :) :evil:
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#40433 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

evo minuta kada ga volimo primiti...85+

nek nam je bog na pomoci
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#40434 Re: Utakmice.

Post by baxus »

Ma samo da je ovo izdržati, pa nazad u radionicu.
Drago mi je da svi vide s čim imamo posla.

Samo disciplina i da pocnu otpadati iz rostera ovi sto ne žele da prate.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#40435 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

ma peneranda odlican :run:
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#40436 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Nije odlican ali decku se ne moze zamjeriti nista. Prvo bori se koliko moze drugo vidi se da on zna igrati. Mi imamo problema vecih od njega dosta, da nam ‘najbolji’ igraci i nosioci igre nemaju snage za poluvrijeme ili da nam oni sto imaju snage realno ne znaju (bekovi)..
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#40437 Re: Utakmice.

Post by mond »

Čestitke, ipak su se momci borili da se ne lažemo. Svi minusi se pišu onom bezobraznom hadalju i degeneriku Prandeliju za uništenje ekipe.
Najlošija sprema u čitavoj ligi. Zaista sramotno.
Da pohvalim Begana večeras, odigrao je odlično do zadnjih 10 minuta, gdje je i on ostao bez snage.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40438 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Sljedeća GOŠK pa prijeko potrebna reprezentativna pauza. Prvih pola sata je to na nešto kao i ličilo poslije opet tanko. Prekidi opet očajni.
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#40439 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Julardzija mi se svidio, odmah se vidi da je školovan igrač. Normalno vlada loptom, normalna dodavanja, pozicioniranje... valjace nam.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#40440 Re: Utakmice.

Post by mond »

Julardžija bi mogao valjati, malo i on da se navikne na ekipu, na ligu, na sve. Hasić mi se čini višak.
last mohicans
Posts: 18171
Joined: 09/08/2012 23:19

#40441 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

vicious wrote: 28/08/2023 23:03 Julardzija mi se svidio, odmah se vidi da je školovan igrač. Normalno vlada loptom, normalna dodavanja, pozicioniranje... valjace nam.
U par navrata je bio sebičan, ali on i mali Buljaba bi trebali biti srce sredine. Pena 2x izigra po dvojicu, dobro i ošuta pred kraj. Ali ne voli trčati kao ni Mario. To je posao Rozmana da ih učini korisnijim.
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#40442 Re: Utakmice.

Post by Samprotivsviju »

mond wrote: 28/08/2023 23:04 Julardžija bi mogao valjati, malo i on da se navikne na ekipu, na ligu, na sve. Hasić mi se čini višak.
Igrao je ovu zadnjeg veznog, sad ne znam ni koliko mu lezi ta pozicija jel pise da mu je primarna ofanzivni vezi...lici mi na tip igraca kojeg gdje trener stavi on to igra bez polemike..sto bi rekli univerzalac

A sto se tice tima, mislim da nam treba puno brzi protok lopte sa manje dodira...direktiji pasevi
Last edited by Samprotivsviju on 28/08/2023 23:10, edited 1 time in total.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22738
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#40443 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Nemam pojma svega mi. Mislim da smo bolje odigrali nego prosle dvije, ali to moze biti i samo zato sto se nadam tome…
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#40444 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Naš problem je bio neplansko dovođenje igrača. Nadam se da će se to promijeniti
Gomilaš igrače bez ikakvog plana i sistema. Valja to sada urediti
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40445 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Nemanja ih je pravio smiješnim na našem desnom boku. Beganović nije imao rješenje za njega.
Last edited by mirza_15 on 28/08/2023 23:17, edited 1 time in total.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40446 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Mi već drugu utakmicu prvih pola sata izgledamo jako dobro, a onda padamo. Ja se iskreno nadam da je to do fizičke spreme jer se to da popraviti, a ide i reprezentativna pauza pa će se moći na tome raditi.
User avatar
xoklix
Posts: 3388
Joined: 16/01/2018 16:07

#40447 Re: Utakmice.

Post by xoklix »

mirza_15 wrote: 28/08/2023 23:17 Mi već drugu utakmicu prvih pola sata izgledamo jako dobro, a onda padamo. Ja se iskreno nadam da je to do fizičke spreme jer se to da popraviti, a ide i reprezentativna pauza pa će se moći na tome raditi.
Skoro svaka utakmica je bila ovakva. Od Torpeda pa do Veleža.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#40448 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

xoklix wrote: 28/08/2023 23:21
mirza_15 wrote: 28/08/2023 23:17 Mi već drugu utakmicu prvih pola sata izgledamo jako dobro, a onda padamo. Ja se iskreno nadam da je to do fizičke spreme jer se to da popraviti, a ide i reprezentativna pauza pa će se moći na tome raditi.
Skoro svaka utakmica je bila ovakva. Od Torpeda pa do Veleža.
Da, i Torpedo je bio takav. Čini se da je u ekipi strašan potencijal, ali taj potencijal nestane nakon 30-tak minuta.
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#40449 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Uh jesmo sreće imali, prva prečka, izbacivanje lopte sa gol linije, druga prečka, itd :run: Strašno koliko smo miloše spremljeni. Strašno.

Bitna tri boda! Bravo Saraj'vo! Rožman, igrači :thumbup:

Idemo dalje! U Gabelu po tri boda!
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#40450 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

A jedu li naši igrači u slobodno vrijeme doner kod Žeksa? :D
Post Reply