Ko bez mozga igraju, ne znaju kud udaraju.
Bas da vidimo koliko će ovo trajati.
Rozman morao 3 izmjene napraviti, ne bi li ih dozvao.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
Zapuštena fizički i psihicki
U par navrata je bio sebičan, ali on i mali Buljaba bi trebali biti srce sredine. Pena 2x izigra po dvojicu, dobro i ošuta pred kraj. Ali ne voli trčati kao ni Mario. To je posao Rozmana da ih učini korisnijim.
Igrao je ovu zadnjeg veznog, sad ne znam ni koliko mu lezi ta pozicija jel pise da mu je primarna ofanzivni vezi...lici mi na tip igraca kojeg gdje trener stavi on to igra bez polemike..sto bi rekli univerzalac
Skoro svaka utakmica je bila ovakva. Od Torpeda pa do Veleža.