FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moderator: anex
-
jagugu
- Posts: 1225
- Joined: 28/07/2018 16:02
#5551 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Schmidt upravo gost kod Senčija
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#5552 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
izgleda zabrinuto
edit: i ozbiljan
edit: i ozbiljan
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#5553 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Šmit troler stari 
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#5554 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
mesersmit kobiva vamo ozbiljan a sutra plata, a morebit i danas, zbog vikenda 
- sime_cipol
- Posts: 23391
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#5555 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Vidimo da je vec pokupio jednu nasu "vrlinu". Ubleharenje 
-
dudlov
- Posts: 2077
- Joined: 25/10/2010 11:46
- Location: sarajevo
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#5557 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Jako antipatican lik.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83397
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#5559 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
joj smiljurije u pm
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#5561 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Zamisli, rusis drzavu, ali trazis (prosis) pare od te iste drzave koju rusis
Vracaj jos veceras Ustav RBiH, ljiljane i "Jedna si, jedina"!
Ma goni ih, ko hoce hoce, ko nece neka pali traktor i m.pm.
Vracaj jos veceras Ustav RBiH, ljiljane i "Jedna si, jedina"!
Ma goni ih, ko hoce hoce, ko nece neka pali traktor i m.pm.
- dulekrele
- Posts: 4733
- Joined: 10/04/2014 18:25
#5562 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
E moj senade gledaj kako razgovaras sa zlocincem stevandicem.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83397
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5563 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
I ti si haman u dijasporiRomanista 101% wrote: ↑30/06/2023 20:33 Zamisli, rusis drzavu, ali trazis (prosis) pare od te iste drzave koju rusis![]()
Vracaj jos veceras Ustav RBiH, ljiljane i "Jedna si, jedina"!
Ma goni ih, ko hoce hoce, ko nece neka pali traktor i m.pm.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#5564 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Svoj ti problem. Moja stvar gdje sam, sta sam i gdje cu biti. Ne sjekiraj se._BataZiv_0809 wrote: ↑30/06/2023 21:08I ti si haman u dijasporiRomanista 101% wrote: ↑30/06/2023 20:33 Zamisli, rusis drzavu, ali trazis (prosis) pare od te iste drzave koju rusis![]()
Vracaj jos veceras Ustav RBiH, ljiljane i "Jedna si, jedina"!
Ma goni ih, ko hoce hoce, ko nece neka pali traktor i m.pm.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#5565 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Što si dalje veća su muda_BataZiv_0809 wrote: ↑30/06/2023 21:08I ti si haman u dijasporiRomanista 101% wrote: ↑30/06/2023 20:33 Zamisli, rusis drzavu, ali trazis (prosis) pare od te iste drzave koju rusis![]()
Vracaj jos veceras Ustav RBiH, ljiljane i "Jedna si, jedina"!
Ma goni ih, ko hoce hoce, ko nece neka pali traktor i m.pm.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#5566 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
daj plan.Romanista 101% wrote: ↑30/06/2023 20:33 Zamisli, rusis drzavu, ali trazis (prosis) pare od te iste drzave koju rusis![]()
Vracaj jos veceras Ustav RBiH, ljiljane i "Jedna si, jedina"!
Ma goni ih, ko hoce hoce, ko nece neka pali traktor i m.pm.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51144
- Joined: 29/06/2011 23:39
#5567 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Plan je star nekoliko godina, vec je iznesen na forumu kod jedne od 148 kriza koje su bile nakon sto je Dodik rekao "ma morete mi ga pusit". Ono sa tri bataljona, jedan lijevo preko Romanije, drugi oko Trnova, treci pravo na Pale.karanana wrote: ↑30/06/2023 21:15daj plan.Romanista 101% wrote: ↑30/06/2023 20:33 Zamisli, rusis drzavu, ali trazis (prosis) pare od te iste drzave koju rusis![]()
Vracaj jos veceras Ustav RBiH, ljiljane i "Jedna si, jedina"!
Ma goni ih, ko hoce hoce, ko nece neka pali traktor i m.pm.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83397
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5568 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Naravno. Jesi li ili nisi?Romanista 101% wrote: ↑30/06/2023 21:15Svoj ti problem. Moja stvar gdje sam, sta sam i gdje cu biti. Ne sjekiraj se.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83397
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#5570 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Naravno.Sve gola pizda i jad
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83397
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5571 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#5572 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ti ne bi jer si moderator i moraš biti ko UN a ja tvrdim da je to sve gola pizda i jad,ko onaj dijasporav iz Krajine što ga je ćetalj snimao i ponižavao kad je morao skinuti BH zastavu sa prikolice..._BataZiv_0809 wrote: ↑30/06/2023 21:27Ne bih ja teske rijeci upotrebljavao, ali ova prica vrati RBIH, kome se ne svidja ima traktor itd... mi je vise puta ispricana od nasih ljudi koji su vani od rata. Ocigledno ih neko filuje tim pricama.
Ja nit bi je stavljo a ne bi je skino kad bi mrtva glava pala...
-
dudlov
- Posts: 2077
- Joined: 25/10/2010 11:46
- Location: sarajevo
#5573 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83397
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5574 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ja sam modulator samo na ovim laganim podforumima, auta, ljubav i seks itd...PM72 wrote: ↑30/06/2023 21:30Ti ne bi jer si moderator i moraš biti ko UN a ja tvrdim da je to sve gola pizda i jad,ko onaj dijasporav iz Krajine što ga je ćetalj snimao i ponižavao kad je morao skinuti BH zastavu sa prikolice..._BataZiv_0809 wrote: ↑30/06/2023 21:27
Ne bih ja teske rijeci upotrebljavao, ali ova prica vrati RBIH, kome se ne svidja ima traktor itd... mi je vise puta ispricana od nasih ljudi koji su vani od rata. Ocigledno ih neko filuje tim pricama.
Ja nit bi je stavljo a ne bi je skino kad bi mrtva glava pala...
- Porodice Foht
- Posts: 3713
- Joined: 14/01/2019 04:56
#5575 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Sta kaze trebinjski zet, je li rat’o ili nije!? 
