Najbolja pizza u SA?
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3676 Re: Najbolja pizza u SA?
Zavrnes drzavu, dokaze se..i opet ti drzava omoguci da radis...bRez problema, velkom to baznija. 
- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
#3677 Re: Najbolja pizza u SA?
I onda pomagnjavija cuj pizza mu 25KM.sime_cipol wrote: ↑05/06/2023 01:47 Svi hoce pizza majstora za 1500 KM da mu radi. Onda se cudi sto u sezoni odose na more raditi za 3x toliko. Ispadne da za 5 mjeseci rada na moru uzme kao za cijelu godinu ovdje.
Stavi oglas da dajes platu 3000, pa vidi hoces li moci naci majstora.
- sime_cipol
- Posts: 23407
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3678 Re: Najbolja pizza u SA?
Ne mora biti pizza 25 KM, ima dovoljno da se plati pizza majstor od utaje na porezu 
Montana zavrnula haman milion za dvije godine.
Montana zavrnula haman milion za dvije godine.
- auspuhc
- Posts: 2099
- Joined: 04/02/2022 14:06
#3679 Re: Najbolja pizza u SA?
3000 za pizza majstora 
- sime_cipol
- Posts: 23407
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3680 Re: Najbolja pizza u SA?
Ako nece nasi da plate, ima ko hoce, ali onda nek ne kukaju kako ne mogu naci radnike. A i musterije neka ne kukaju jer su dobili nesto sto samo Lici na pizzu 
- tramvajtrojka
- Posts: 17040
- Joined: 27/04/2021 22:52
#3681 Re: Najbolja pizza u SA?
mayab wrote: ↑05/06/2023 06:38Dobra je Calabria, tijesto im je dovoljno tanko,nije preslano , i sve u svemu vrlo vrlo dobra pizza po korektnim cijenamaproblemnatravunu wrote: ↑04/06/2023 08:09 Iskustva sa pizzom iz Pizzerie Calabria u naselju nova Otoka ?
Neki mi se kunu da je najbolja trenutno u gradu , danas bi se mogla pizza ručati , pa da ih uzmem u razmatranje![]()
![]()
Od mene preporuka

mexicana im je top
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#3682 Re: Najbolja pizza u SA?
Sve im je dobro, primavera pizza meni odlicna. Cini se da je vec par puta mijenjao radnike iz nekog razloga, vjerovatno nije zadovoljan, ali mislim da ok radi i da nema razlog da zatvori, dostava im radi solidno.Plavo-bijeli wrote: ↑03/06/2023 23:33Ne vjerujem da je zatvorio, oko koliko si zvao prvi put?Nisamsdaali wrote: ↑03/06/2023 23:26 Mozarela na Malti zatvorio izgleda, juče zovem 3 put niko se ne javlja, danas oko 2 popodne vidim katanac na radnji. Nije imo neki promet vala, al sendviči su mu bili dobri za 6 kerma
Nije do prometa, odnosno jeste, ali ne kako se na prvu pomisli.
Problem je što nema radnika, ne moze naći pizza majstora kaze nema ga u citavom gradu slobodnog. Ovaj sto mu je radio ga napustio, svi kaze odose na more. On se ubi i ne moze nikako da odmori.
Neki dan zovem navečer u 8 kad inače idem da jedem, kad niko se ne javlja, reko nije valjda da je zatvorio, a jok, nego samo skratio radno vrijeme do 6 radnim danima. Moguće da je za vikend isto tako skratio dodatno vrijeme, ili mozda nikako ne radi vikendom.
Inače maslenica pileća ubija.
-
John Cleese
- Posts: 42913
- Joined: 25/05/2010 18:30
- Edin H.
- Posts: 53583
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- Isner
- Posts: 1911
- Joined: 07/02/2012 15:23
- Location: Under the bridge
#3685 Re: Najbolja pizza u SA?
Ja još kolege s posla odveo, tacnije bili u prolazu.. parkiram, hajmo u Nafaku na pizzu, kontam koliko su je nahvalili na forumu mora biti dobra...
I dan danas me zajebavaju... nije da je nešto najgore što sam probao ali nije ni srednja zalost vec stepenica ispod...
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#3686 Re: Najbolja pizza u SA?
A jbt znaci pizza majstor u prosjecnoj pizzeriji u Sa bi treb’o imati platu doktora, inzinjera, voditelja odjela u banci…
- Edin H.
- Posts: 53583
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3688 Re: Najbolja pizza u SA?
Je li im po defaultu Boga ti da ovako stave kecap po pizzi ili je po licnoj zelji? Ako je default da ne probam bezze...
- tramvajtrojka
- Posts: 17040
- Joined: 27/04/2021 22:52
#3689 Re: Najbolja pizza u SA?
licna zelja na mexicanu stave ala Sriracha sos samoBHF_Manijak wrote: ↑06/06/2023 21:47Je li im po defaultu Boga ti da ovako stave kecap po pizzi ili je po licnoj zelji? Ako je default da ne probam bezze...![]()
- sime_cipol
- Posts: 23407
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3690 Re: Najbolja pizza u SA?
Ponuda i potražnja. Kapitalizam drugovi.
Nece pizza majstori da rade za 1500, jer mogu zaraditi vise.
Nece konobari da rade za 1000. Nemaaaa. Znam iz prve ruke.
- sime_cipol
- Posts: 23407
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3691 Re: Najbolja pizza u SA?
- Dosadno mii
- Posts: 3163
- Joined: 16/06/2014 20:33
#3692 Re: Najbolja pizza u SA?
Nemaju 2-3 pizzerije u gradu da valjaju i kad nije sezona u Hr
Bas su za 3k platu
Bas su za 3k platu
-
moimoi
- Posts: 8858
- Joined: 01/07/2006 12:59
#3693 Re: Najbolja pizza u SA?
Jedina pizza koja iole valja je bila u Barhani. Doduse, ima tome, ne znam da li je uopste jos prave
Kada vidim suho meso i kecap na pizzi, hoce nesto da mi bidne.
Kada vidim suho meso i kecap na pizzi, hoce nesto da mi bidne.
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#3694 Re: Najbolja pizza u SA?
Kakav ppk jbt moraš biti da staviš kečap na pizzu...
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#3695 Re: Najbolja pizza u SA?
Ja bih mu puk'o zabranu ulaska u Italiju zbog ovog kečapa 
- drugtito2011
- Posts: 2978
- Joined: 01/08/2011 18:45
-
moimoi
- Posts: 8858
- Joined: 01/07/2006 12:59
#3698 Re: Najbolja pizza u SA?
Iskljucivo krmetinadrugtito2011 wrote: ↑07/06/2023 15:22Ako može info, koje vrste mesa se stavljaju na pizzu u Italiji?
Ako me mislis uhvatiti na “suho”, zna se sta je kod nas suho meso na pici
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#3699 Re: Najbolja pizza u SA?
ta na slici iznad vala ruzno izgleda mada je mozda ukusna
ali bar nek nema majonezu na sebi
ali bar nek nema majonezu na sebi
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#3700 Re: Najbolja pizza u SA?
Pizza nije pizza ako nije majoneza na njoj (Some men just want to watch the world burn) 
