Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Qwerty1234
- Posts: 1277
- Joined: 27/05/2021 09:57
#47101 Re: Pitamo Mehanicare ?
Crkla jedna ledica na centralnoj stopki.
Naravno greska je tu.
Mozel se ta jedna zamjenit ili mora citava stopka.
Naravno greska je tu.
Mozel se ta jedna zamjenit ili mora citava stopka.
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#47102 Re: Pitamo Mehanicare ?
Moze, +38761767898Qwerty1234 wrote: ↑04/06/2023 16:08 Crkla jedna ledica na centralnoj stopki.
Naravno greska je tu.
Mozel se ta jedna zamjenit ili mora citava stopka.
- skrbavi-admin
- Posts: 7102
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#47104 Re: Pitamo Mehanicare ?
na alfi nikad nije crkla ni jedna 21 godinu. 400 000 km
smeće štaš
smeće štaš
-
Qwerty1234
- Posts: 1277
- Joined: 27/05/2021 09:57
- skrbavi-admin
- Posts: 7102
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#47106 Re: Pitamo Mehanicare ?
to sto je board price 250000000 maraka ne znaci da vrijedi toliko..... nego samo da je rejon u kurcu...... po svim parametrima
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#47107 Re: Pitamo Mehanicare ?
Reparacije radi onaj momak u Lukavici. Javi mu se i pitaj za cijenu.Qwerty1234 wrote: ↑04/06/2023 16:08 Crkla jedna ledica na centralnoj stopki.
Naravno greska je tu.
Mozel se ta jedna zamjenit ili mora citava stopka.
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#47108 Re: Pitamo Mehanicare ?
Radi i momak u Pazariću +38761767898Optimist wrote: ↑04/06/2023 18:25Reparacije radi onaj momak u Lukavici. Javi mu se i pitaj za cijenu.Qwerty1234 wrote: ↑04/06/2023 16:08 Crkla jedna ledica na centralnoj stopki.
Naravno greska je tu.
Mozel se ta jedna zamjenit ili mora citava stopka.
-
Qwerty1234
- Posts: 1277
- Joined: 27/05/2021 09:57
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
-
player_
- Posts: 1326
- Joined: 30/11/2013 21:56
- Location: Sarajevo
#47111 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sve okej samo vozi 
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#47112 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koje prednje zamjenske disk plocice preporucujete za Peugeot 208, 2021. godina, 1.2 55 kw?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#47115 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kad si ih prije uspio poderat?
Koliko je auto preslo?
Koliko je auto preslo?
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#47116 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kod mene na volvu jos nisam dirao
Na proslom autu, prednje plocice su bile jako jako dugo
Mnogo vi koćite
Na proslom autu, prednje plocice su bile jako jako dugo
Mnogo vi koćite
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#47117 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja sam presao 95k km sa zamjenskim prednjim plocicama. i prodao auto sa njima.
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#47118 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja sam dogovorio termin za zamjenu prednjih plocica u petak...trenutne presle 60 ak hiljada za 4 godine.
Majstor kaze da su diskovi jos dobri, a ko sam ja da sumnja u strucnost majstora.
Majstor kaze da su diskovi jos dobri, a ko sam ja da sumnja u strucnost majstora.
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#47119 Re: Pitamo Mehanicare ?
2 godine samo pežo daje i istekla je garancija pocetkom godine, nisam lud da placam u ovlastenom zamjenu plocicakonektovan wrote: ↑05/06/2023 21:34Pa zar nije u garanciji,...tj. da li si dobio ponudu od ovlastenog servisa, sta nude za tvoje vozilo?
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#47121 Re: Pitamo Mehanicare ?
E kratka im garancija...gidra wrote: ↑05/06/2023 23:242 godine samo pežo daje i istekla je garancija pocetkom godine, nisam lud da placam u ovlastenom zamjenu plocicakonektovan wrote: ↑05/06/2023 21:34
Pa zar nije u garanciji,...tj. da li si dobio ponudu od ovlastenog servisa, sta nude za tvoje vozilo?. Naprijed su mu plocice nazad doboši..
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#47122 Re: Pitamo Mehanicare ?
Naprskaj sa WD-40 i furaj sredinom.vjeshalica wrote: ↑05/06/2023 17:08 https://www.instagram.com/reel/CrSBxK4A ... M1YmI2Ng==
Ako ko zna sta more bit nek napise![]()
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#47123 Re: Pitamo Mehanicare ?
Help Help...help..
Nasuo gorivo,..za stoju..nakon 100-200 m od puNpe, check engine laNpica, info faulty antipollution..auto ide k'o metak..?!
Nasuo gorivo,..za stoju..nakon 100-200 m od puNpe, check engine laNpica, info faulty antipollution..auto ide k'o metak..?!
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#47124 Re: Pitamo Mehanicare ?
Fali mu pisaline 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#47125 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nema njegova skula to 
Fali mu ona druga tečnost, za FAP/DPF.
Fali mu ona druga tečnost, za FAP/DPF.
Last edited by ZoomZoomKiwi on 06/06/2023 16:55, edited 1 time in total.
