e cuj jumbo pizza 40+KM, ovi stvarno nisu normalni, da je restoran ekskluzivni pa haj, ali fast food ofirni...DonieBrasco wrote: ↑30/05/2023 21:26
Proper pizza - cijene
Jedna te ista pica po sastojcima, niđe veze.
Najbolja pizza u SA?
-
team87
- Posts: 317
- Joined: 03/05/2010 14:31
#3626 Re: Najbolja pizza u SA?
- DaysleepeR
- Posts: 21045
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
-
swanfilter
- Posts: 10811
- Joined: 06/06/2008 18:52
#3628 Re: Najbolja pizza u SA?
I ovu je neko pijan sklepao.
Ruzna ko lopov ...
A, i cijene su malenkost ispod EU ...
Ruzna ko lopov ...
A, i cijene su malenkost ispod EU ...
- Ateista
- Posts: 51673
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#3629 Re: Najbolja pizza u SA?
Sosse iz sosseta je fakat vrh, jos ja inace ne jedem gorgonzolu, ali na toj pici odlicno ide, bas kad hoces da se najedes, sjecam se kad sam renovirao stan i ubijao sd od nosenja kako mi je znala leci, ko budali samar.tramvajtrojka wrote: ↑01/06/2023 13:01
sosse je top posebno ova njihova sosse bas se osjeti da koriste dobru gorgonzolu![]()
mljeveno meso i gorgonzola haos dobra kombinacija
![]()
Samo sto je tad srednja bila 8KM, dobra stara vremena...
Nikad nisam skontao kakvo im je to mljeveno meso, nesto je dimljeno cini mi se...
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3630 Re: Najbolja pizza u SA?
Ja kako sam skont'o, on kulen koji inace stavlja na pizzu, samelje i dobije ovako mljeveno. Mozes primjetiti, bar na Malti, kad pravi pizzu i stavlja to "mljeveno", da je u sustini kulen usitnjeni.
- Ateista
- Posts: 51673
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#3631 Re: Najbolja pizza u SA?
Moguce da je kulen, ima smisla, sad da li isti onaj sto ide na peperoni samo samljeven, ili neki drugi, to nisam siguran.BHF_Manijak wrote: ↑01/06/2023 21:39 Ja kako sam skont'o, on kulen koji inace stavlja na pizzu, samelje i dobije ovako mljeveno. Mozes primjetiti, bar na Malti, kad pravi pizzu i stavlja to "mljeveno", da je u sustini kulen usitnjeni.
Fazon je sto gorgonzola tu daje neku svoju zestinu pa je tesko definisati koliko je zacinjeno to meso.
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#3632 Re: Najbolja pizza u SA?
Goveđa pršuta?team87 wrote: ↑01/06/2023 13:51e cuj jumbo pizza 40+KM, ovi stvarno nisu normalni, da je restoran ekskluzivni pa haj, ali fast food ofirni...DonieBrasco wrote: ↑30/05/2023 21:26
Proper pizza - cijene
Jedna te ista pica po sastojcima, niđe veze.
Pepperoni - sudžuka?
Kakvo bogohuljenje...
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#3633 Re: Najbolja pizza u SA?
Pa piše im i na meniju da je sa kulenom...Ateista wrote: ↑02/06/2023 08:41Moguce da je kulen, ima smisla, sad da li isti onaj sto ide na peperoni samo samljeven, ili neki drugi, to nisam siguran.BHF_Manijak wrote: ↑01/06/2023 21:39 Ja kako sam skont'o, on kulen koji inace stavlja na pizzu, samelje i dobije ovako mljeveno. Mozes primjetiti, bar na Malti, kad pravi pizzu i stavlja to "mljeveno", da je u sustini kulen usitnjeni.
Fazon je sto gorgonzola tu daje neku svoju zestinu pa je tesko definisati koliko je zacinjeno to meso.
- Ateista
- Posts: 51673
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#3634 Re: Najbolja pizza u SA?
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3636 Re: Najbolja pizza u SA?
Ma nasjecakan na sitno, k´o persun, luk itd... Kazem vidi se kada pripremaju pizzu, vidis sastojke koje stavljaju, izmedju ostalih i taj nasjeckani kulen na sitno.
Kako god, meni je njihova pizza fakat OK za onu cijenu, posebno Sosse na malti.
Kako god, meni je njihova pizza fakat OK za onu cijenu, posebno Sosse na malti.
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3637 Re: Najbolja pizza u SA?
Metropolis napoletana 16 KM,. Alahimanet...do nekih drugih vremena sto se tice pizze.. 
- auspuhc
- Posts: 2099
- Joined: 04/02/2022 14:06
#3638 Re: Najbolja pizza u SA?
Sosse angazovao botove na forumu. Nema drugog objasnjenja da se ovoliko hvali jedna bezvezna pizza.
Budem otisao jos jednom samo da provjerim da se slucajno nije bas potrefilo da dobijem los komad.
Budem otisao jos jednom samo da provjerim da se slucajno nije bas potrefilo da dobijem los komad.
- Dosadno mii
- Posts: 3163
- Joined: 16/06/2014 20:33
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3640 Re: Najbolja pizza u SA?
Nafaka ima dobru tortu...pistacija,.. 
- nivla
- Posts: 6570
- Joined: 12/01/2008 23:44
#3641 Re: Najbolja pizza u SA?
moram ti reci da danasnja nafaka, a pokvarili su se eksponencijalno sa rastom cijena nije ni nalik onoj koja je bila ok, pisano je da nije neka wow pizza ali bila je dugo od ok sastojaka, posljednji put kad sam probao na njoj nije valjalo nista
sto se sosse tice otkako je otvorio onu piceriju gore na kosevu i digao cijene kvalitet sastojaka je drasticno opao
vidim svi hvale kulen koji stavlja a to je obicna bajrina kulen kobasica, koju vecina vjerovatno nikad sebi ne kupi da jede kuci
generalno nista od hvaljenih pizza na forumu nije toliko lose kao sro su pizze u picolo mondo, al kad opisuju kako su dobre pisu i kako ih zaliju onim ubijacima okusa na bazi bijelog luka, a sa njima je i u2 beton
- dječak sa šibicama
- Posts: 51178
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3642 Re: Najbolja pizza u SA?
Postoji li jos uvijek cuvena mahiraca?
Ne vidjam im auto za dostavu, a niti iko koga znam narucuje pizzu kod Mahira.
Nekad davno to je bila najtrazenija pizza, nije neki kvalitet ali najede ona. Poslije se pokvarila, navodno.
Ne vidjam im auto za dostavu, a niti iko koga znam narucuje pizzu kod Mahira.
Nekad davno to je bila najtrazenija pizza, nije neki kvalitet ali najede ona. Poslije se pokvarila, navodno.
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#3643 Re: Najbolja pizza u SA?
Kakva je pizza u Gastro Dvor Sarajevo?
Cijene su ok... isplati li se maksuz otici?
Cijene su ok... isplati li se maksuz otici?
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#3644 Re: Najbolja pizza u SA?
Dok je još bio Ahar bila je odlična, nisam jeo otkako su promijenli imebumerangss wrote: ↑03/06/2023 02:08 Kakva je pizza u Gastro Dvor Sarajevo?
Cijene su ok... isplati li se maksuz otici?
- mc-twin
- Posts: 4415
- Joined: 18/04/2009 23:47
#3645 Re: Najbolja pizza u SA?
Naravno. Bas neki dan vidjeh njihovo vozilo u par navrata.dječak sa šibicama wrote: ↑03/06/2023 01:12 Postoji li jos uvijek cuvena mahiraca?
Ne vidjam im auto za dostavu, a niti iko koga znam narucuje pizzu kod Mahira.
Nekad davno to je bila najtrazenija pizza, nije neki kvalitet ali najede ona. Poslije se pokvarila, navodno.
Nije ni meni kao sto je nekad bila, ali nije da je losija...
- Ateista
- Posts: 51673
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#3646 Re: Najbolja pizza u SA?
Kakve botove, objektivno im je pica beton, imaju dobar sistem gdje je uticaj radnika sveden na minimum i sve je standardizovano,pica skoro uvijek ista, odstupanja minimalna. Stvar je ukusa ako se nekom ne svidja.
Ono sto mene nervira kod njih je upravo taj mali dio ljudskog faktora gdje radnice cesto nisu bas na nivou i ono osnovno fulaju, kazem da stave sos i uvijek moram opet napominjati jer ga zaborave i bude im kao mrsko kad ih napomenem,a taj sos cini picu 50% boljom.
Cesto znaju lupiti bice za 20 minuta, ja dodjem pica stajala i hladila se jer je bila gotova za 10 minuta i slicno.
U zadnje vrijeme sam ih poceo bojkotovati jer su cijene bezobrazluk, koliko god da je pica dobra ne vrijedi tih para da srednja bude 11 ili 12 KM koliko je vec sad, 8KM je plafon i realna cijena kad se sve uzme u obzir.
Jedina za koju mi nije zao dati preko 10KM je u Galiji jer je to jedan skroz drugi level, a i restoran je u pitanju u centru grada a ne kiosk na malti.
- Ateista
- Posts: 51673
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#3647 Re: Najbolja pizza u SA?
Odem ponekad i pojedem, meni je u 5 deka kao i uvijek.dječak sa šibicama wrote: ↑03/06/2023 01:12 Postoji li jos uvijek cuvena mahiraca?
Ne vidjam im auto za dostavu, a niti iko koga znam narucuje pizzu kod Mahira.
Nekad davno to je bila najtrazenija pizza, nije neki kvalitet ali najede ona. Poslije se pokvarila, navodno.
Nikad mi nije bila najdraza i uvijek mi je smetalo sto su sastojci skoncentrisani na sredini a oko 50% su prakticno kore, ali takva je od kad je pamtim.
Najveci adut je pec na drva koja joj daje poseban smek.
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#3648 Re: Najbolja pizza u SA?
dječak sa šibicama wrote: ↑03/06/2023 01:12 Postoji li jos uvijek cuvena mahiraca?
Ne vidjam im auto za dostavu, a niti iko koga znam narucuje pizzu kod Mahira.
Nekad davno to je bila najtrazenija pizza, nije neki kvalitet ali najede ona. Poslije se pokvarila, navodno.
- drugtito2011
- Posts: 2978
- Joined: 01/08/2011 18:45
#3649 Re: Najbolja pizza u SA?
Imaju minimlano 5 auta. Biće da im ne ide tako loše.mc-twin wrote: ↑03/06/2023 10:47Naravno. Bas neki dan vidjeh njihovo vozilo u par navrata.dječak sa šibicama wrote: ↑03/06/2023 01:12 Postoji li jos uvijek cuvena mahiraca?
Ne vidjam im auto za dostavu, a niti iko koga znam narucuje pizzu kod Mahira.
Nekad davno to je bila najtrazenija pizza, nije neki kvalitet ali najede ona. Poslije se pokvarila, navodno.
Nije ni meni kao sto je nekad bila, ali nije da je losija...
- dječak sa šibicama
- Posts: 51178
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3650 Re: Najbolja pizza u SA?
Mahirova mi je uvijek bila top zbog tijesta, peceno na drvima, to je poseban smek.
Dodaci kao i drugdje, lose do slabo, ali podnosljivo.
Dodaci kao i drugdje, lose do slabo, ali podnosljivo.


