Najbolja pizza u SA?
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3576 Re: Najbolja pizza u SA?
Jucer u vučku pojedoh sicilijanu,..vrlo solidna. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- Sara03
- Posts: 3334
- Joined: 22/02/2017 03:17
#3578 Re: Najbolja pizza u SA?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3579 Re: Najbolja pizza u SA?
mamne jampo, ja sam korpar_BataZiv_0809 wrote: ↑28/05/2023 17:16Ima li ih na glovo?
Neki dan sam u Spaziju mastrafio, odlicna, ali za one pare i mora biti.
- Haris033
- Posts: 5094
- Joined: 02/02/2005 07:07
- Location: Sarajevo
- Contact:
-
DonieBrasco
- Posts: 20068
- Joined: 31/08/2016 16:09
#3582 Re: Najbolja pizza u SA?
Neko ?DonieBrasco wrote: ↑28/05/2023 15:48 Da li je neko porabao picu u Milnaru SCC ?
Također picerija Dino ?
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3583 Re: Najbolja pizza u SA?
Srednja zalost...mada ja volim onaj komad mlinarove proljetne mlatnuti, kad je vruća..DonieBrasco wrote: ↑28/05/2023 19:48Neko ?DonieBrasco wrote: ↑28/05/2023 15:48 Da li je neko porabao picu u Milnaru SCC ?
Također picerija Dino ?
Dino,..nekad davno jeo, specijalku...poteska, puno sastojaka, a ono najbitnije, tijesto..lose..
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
#3584 Re: Najbolja pizza u SA?
Kontam nesto siru je dobro cijena pala.Mogli bi ovi svi smanjiti cijene 
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3585 Re: Najbolja pizza u SA?
Mlinar proljetna nija losa, tijesto izgleda debelo ali nije fakat, i ja sam mislio i dugo vremena izbjegavao, medjutim dosta je "prozracno" onako i lagano. Pizza bogdicu ljutne, ali nista strasno, tako da ako volis malo pikantnije fino ce ti doci.DonieBrasco wrote: ↑28/05/2023 15:48 Da li je neko porabao picu u Milnaru SCC ?
Također pizzerija Dino ?
Sto se Dine tice, nisam jeo brat bratu 6-7 godina. Nekad je bila fakat OK, nisu stedili na sastojcima, a kakvi su u zadnje vrijeme nemam pojma.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3586 Re: Najbolja pizza u SA?
To mozemo samo sanjati, ne samo u gastronomiji nego u svemu. Pad cijena ce biti ali u qrcu, sto se diglo diglo se, ne spustaju ga oni vise nema tih para.
Mislis hljeb da ce vise ikad biti 1KM ili kafa 1,5-2,00KM, pileci file 7-8KM? Ma nikad. Gorivo je palo naravno, ali nikome ne pada napamet ista da spusta, klosari su to.
- nivla
- Posts: 6570
- Joined: 12/01/2008 23:44
#3587 Re: Najbolja pizza u SA?
ono u mlinaru je blago reci katastrofa, sjetih se jednog srednjoskolca kad je usao u mlinar da kupi komad te “pizze” i kaze “ova pizza hladnija od mog zivota”
ukua nisje veze, samo eto komad skuplji nego bilo gdje pa onda tesko priznat da ne valja
ukua nisje veze, samo eto komad skuplji nego bilo gdje pa onda tesko priznat da ne valja
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#3588 Re: Najbolja pizza u SA?
Hoće klinac... Spazio Radićeva neki dan nije imao nikog u kuhinji tako da su cijelu smjenu samo piće posluživali.
Kafić u SCCu već neko vrijeme traži šankera uz platu 1300 KM i nikog ne mogu naći.
-
statixx
- Posts: 9798
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#3589 Re: Najbolja pizza u SA?
Zakasnili su s tim platama, raja vec po HR i SLO.
- Pandakonda
- Posts: 6116
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#3590 Re: Najbolja pizza u SA?
Milnar pica (barem na komad sto ide) je meni super ali samo ako je izasla iz pećnice prije 5 minutaDonieBrasco wrote: ↑28/05/2023 15:48 Da li je neko porabao picu u Milnaru SCC ?
Također pizzerija Dino ?
Ako je hladan komad bas je lose. Mada to je generalno i u većini pekara koje prodaju komade.
-
DonieBrasco
- Posts: 20068
- Joined: 31/08/2016 16:09
#3591 Re: Najbolja pizza u SA?
Interesuju me cijele pice u Mlinaru, vidio par puta u SCC ljepo izgledaju na oko, ne znam za cijene cijelih da li imaju male, velike, srednje pa zato pitam.
-
McGradySA
- Posts: 804
- Joined: 24/02/2021 11:25
#3592 Re: Najbolja pizza u SA?
Prodaju oni to brzo, mene Mlinar na Malti i nije impresionirao.
- hopi
- Posts: 7255
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#3593 Re: Najbolja pizza u SA?
pa dobro naprave oni cijelu, ali izrežu komad
šta ja znam ok je bila za cijenu, margarita 1KM komad, a zadnji put je komad 1,7KM bio i nisam više jeo sada je vjerovanto i više
šta ja znam ok je bila za cijenu, margarita 1KM komad, a zadnji put je komad 1,7KM bio i nisam više jeo sada je vjerovanto i više
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3594 Re: Najbolja pizza u SA?
Mislim da je oko 15-16KM cijela pizza i moze se uzeti/naruciti, ispeku ti je za 5-10minuta, imaju oni toga zamrznutog koliko ti Bog hoce.
- tramvajtrojka
- Posts: 17039
- Joined: 27/04/2021 22:52
#3595 Re: Najbolja pizza u SA?
mnogo raje ne zna da oni imaju u svakoj poslovnici one klasicne pizza kutije pa ti ih fino upakuju dvije margherite i dvije proljetne tamanBHF_Manijak wrote: ↑29/05/2023 21:34 Mislim da je oko 15-16KM cijela pizza i moze se uzeti/naruciti, ispeku ti je za 5-10minuta, imaju oni toga zamrznutog koliko ti Bog hoce.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3596 Re: Najbolja pizza u SA?
Po meni ne vrijedi tih para, iskreno. OK na komad uzeti, ono da glad ubijes, ali dati za njihovu proljetnu te pare mi je previse. Radije bih za jos 2-3KM pojeo i Spaziju npr.
-
DonieBrasco
- Posts: 20068
- Joined: 31/08/2016 16:09
#3597 Re: Najbolja pizza u SA?
To su one jumbo, a imaju li veliku / srednju, malu ?BHF_Manijak wrote: ↑29/05/2023 21:34 Mislim da je oko 15-16KM cijela pizza i moze se uzeti/naruciti, ispeku ti je za 5-10minuta, imaju oni toga zamrznutog koliko ti Bog hoce.
-
frngla
- Posts: 3347
- Joined: 30/05/2009 14:29
- Location: Manila
#3598 Re: Najbolja pizza u SA?
Meni je Sosse dobar, ne znam šta je problem pojedinima 
-
morelSeLezat
- Posts: 330
- Joined: 24/02/2021 23:51
#3599 Re: Najbolja pizza u SA?
ne znam ima li igdje vise prava Jumbo, mozda na par mjesta, il to samo na korpi nema za dostavuDonieBrasco wrote: ↑29/05/2023 22:12To su one jumbo, a imaju li veliku / srednju, malu ?BHF_Manijak wrote: ↑29/05/2023 21:34 Mislim da je oko 15-16KM cijela pizza i moze se uzeti/naruciti, ispeku ti je za 5-10minuta, imaju oni toga zamrznutog koliko ti Bog hoce.
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
#3600 Re: Najbolja pizza u SA?
Istina gdje god pogledaš traze se konobari i pekari. Iskreno za Pizzu dati oko 20 KM nema nikakvig smisla...Sada skontajte koliko je zarada na Pizzi ako struja nine rasla a sastojci pali
